Bir ilişkiyi düzeltmenin yolunu arıyorum...

8 Aylık bir beraberliğim var cinsel birşey olmadı telefonda konuştuk cinsellik o oldu sadece ama bana soğuk davranıyor etrafında çok erkek var onlarlada konuşuyor ayrıca hasta birine formaliteden Sevgilisi gibi davranıyor

Ben onu kaybetmek istemiyorum Hemde peşime düşmesini istiyorum Şimdi ben onunla konuşmuyorum işi varmış mesajda atmıyor

Cevaplarınız Benim İçin önemlii

0|0
2|1

En İyi Kız Görüşü

• hasta birine formaliteden sevgilisimi yani ölmek üzeremi anlamadım orayı ?

birde anladığım kadarıyla şunu söyleyim içinden nasl geliyosa öyle davran öyle oyunla felan aşk olmaz raat ol kendini kasma

0|0
    0|0
    • Ben ondan uzaktayım o cocuk biraz daha yakın ona neyse önemli olanı söyleyeyım cocuk intahar etmeye çalısmıs yogun bakımda yatmıs ama ölmemiş intahar meraklısıymış benım sevgilim bunu benden sakladı bunu öğrendiğimde herseyin bittiğini söyledim ama dinlemedi barışmak için herşeyini döktü şimdi barıştık ama soğukluk var arada yani anlayacağımız iki kişiye aşkım diyor benide bozuyor tabi bu durum

• özelden konuşamam burdan yazdığım kadarıyla ayrıca benim dediklerim sana sadece fikir versin kendi düşüncelerini uygula içinden geldiği gibi davran ama o kızı o çocuğa sevgili rolü yapmasına izin vermemeliydin.. benim erkek arkadaşım bana böyle bir durumda izin verseydi bende soğurdum ondan .. insanın kaldırabileceği bir şey değil çünkü hakkında hayırlısı olsun

• Teşşekürler

Kızlar Ne Diyor 1

• bence yüzdeyüz başkasıyla konuşuyo seni aldatıyo bence valla şimdi ne yapıcağını pek bilmiyorum kız çoktan gitmiş bence sen artık unutmaya başla yoksa çok üzülürsün kızlar kolay kolay aldatmaz bu kadar çok soğumaz bu kız seni unutmuş gibi eğer geri kazanmak istiyosan erkeklerle konuşturmamaya çalış hatta sana karşı gelirse trip at mesaj bile atma yani sende o sana nasıl davranıyosa öyle davran kenedeni üzme sakın hayırlısı olsun de arkadaşım

0|0
    0|0
    • Trıp atıyorum Düzeltiyor Sonra yine aynı Soğukluk anlamadım kı ne yapmaya cabalıyor 8 ay geçirdik az da değil yani bir kızın trıblerini cekmek icin az değil

• ekledinmi dur bakıyım

• Kaldırım yazar ekledım kabul et

Erkekler Ne Diyor 1

• Devamlı yakın olman lazım sende etrafında ol kızın birde sürekli onunla ilgilen anca böyle yakınlaşabilirsin, kızın etrafında erkekler geziyorsa birde aranız soğuk zaten sana da kapılmamış sen onun peşinden gitmezsen o kız senden iyice uzaklaşır. İlk önce dediklerimi yap sonra aran biraz sıcak olmaya başladığında yavaş yavaş o konuştuğu çocukları uzaklaştırmaya çalışırsın anca böyle başarılı olabilirsin yoksa kız elinden uçup gider bir dahada tutamazsın.

0|0
    0|0
    • Benım onun arkadaşlarıyla işim olmaz ya ben sevdim mi tam silmeyi beceremiyorum sadece

• Uzak oldugumuzdan dolayı Kimle takıldıgını göremiyorum k.s. bakma

• Anladım, bence bu durumda en iyisi unutmak kendini zamana bırak zaten bir gün aklına bile gelmez.

Yükleniyor...