Altın piyasasını bilen var mı acaba?

ben bugun gram altın aldım paramın yettiği kadarıyla. :)) ama altına yatırım yapmak karlı mı. ? bilgisi olan yazabilir mi ya. ?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• altın en doğru yatırım aracı şu zaman diliminde. 2013 mayıs ayına kadar türkiye büyük bir kriz sürecinde olacak. piyasadaki paralar çekilecek. euro zaten dengesiz. dolar desen patladı apatlayacak. 2013 mayısa kadar altında kalın Efendim, gerisini o zaman düşünün.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Karlı tabi de biraz daha düşecekti ama. Haftaya alsan daha iyi ederdin. Oynarsan iyi para var o işte. Yatırım olarak alayım dursun dersen yabancı paradan yada tl durmasından daha iyidir. Bende alacağım biraz. Onsunun 1550lere düşmesini bekliyorum.

0|0
    0|0
  • Faizsiz bir kazanç elde etmek istiyorsan Kuveyt turk'e birikim hesabı açmanı tavsiye edebilirim...Altın işi riskli ve takip istiyen bir iş.Takip edebilirim ve riskide severim diyorsan söyleyecek bir şey yok:)

0|0
    0|0
  • altın fiyatları şuan düşüşte. altına yatırım yapmak mantıklı ama uzun vadeli olmalı bu. bi de bilezik almanı tavsiye ederim. eğer alacaksan biraz daha bekle

0|0
    0|0
    • çok saol. :)

• he tamam canm saol.:))))

• rica ederim :D

• gr 96 tl civarları 24 ayar için

0|0
    0|0
    • peki karlı mı. ? altın biriktircem de.

• altın karlı bir iş değil

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• uzun süreli yatırım için altın karlıdır ama kısa sürede bozdurulacaksa değildir

0|0
    0|0
  • uzun vadede altın zarar ettirmez, iyi bir yatırım aracıdır. ancak altın alıp evde hangi köşeye saklayacağınızı düşünmektense bankada altın hesabı açtırın derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...