Kalıcı fön nasıl oluyor kızlar?

Bir kuaförün önünden geçerken cama yazmışlardı. Benim saçlarım uzun ve dalgalı düzleştirmek istiyorum bu kalıcı fön işe yarar mı?

Böyle birşey olabilir mi? Olursa nasıl oluyor bu?

0|0
15|1

En İyi Kız Görüşü

• Kalıcı olarak öyle duruyor,yıkasan da geçmiyor.Kuaföre sorarsan daha iyi bilgi alabilirsin.

0|0
    0|0
    • Ne zamana kadar peki sonsuza kadar düzmü olacak ? Bir süresi vardır elbette

• Yok yahu dondurmanın dediği kadar pahalı değil,tabi semtine göre değişir de.Yine de sürekli saçlarına dikkat etmen gerekecek ve istediğin gibi hoş görünmeyecek.

• Vazgeçtim ya tam düz oluyormuş ve zararlıymış

Kızlar Ne Diyor 14

• Brezilya fönü gerçekten etkili marka da verebilirim global keratin ile yapılan bir salona gidebilirsin pahalı geliyorsa 2. kalite fix nano keratin var yıkadıktan sonra bebek saçı gibi yumuşak parlak kolay şekil alabilen saçların oluyor düz den ziyade daha sağlıklı görünüyor ilginç olan çirkin kırık görüntüsünü de kapatıyor ama bunun şampuanı ve kremi de var onlarla birlikte kullanmak gerekiyor ortalama 5 ay ömrü var kesinlikle tavsiye ederim..

0|0
    0|0
    • kimi iyi diyor kimi kötü ne yapacam şaşırdım

• alırla unisex kuaför aligür şubelerinin herhangi biri olabilir ben meydan merter avm de olan şubesinde yaptırmıştım.. global ile yapıyorlar bu işin eğitimini almış kişiler..

• Anladım sağol

• Brezilya fonu.Etkisiz ve pahali oldugunu duymustum.

0|0
    0|0
  • Permanın aynısının düzleştirme hali saçı acaip kurutup yıpratan bir şey çok tavsiye etmem.

0|0
    0|0
    • Permanında nasıl olduğunu bilmiyorum ki :)

• O da aynı işlemler süreci hemen hemen saçları kurutup çalı süpürgesi kıvamına getiren bir işlem.

• Brezilya fönü diyolar. Ama saça pek faydalı değil, bilgin olsun.

0|0
    0|0
    • Öyleymiş ama iyi diyenlerde var ikilemde kaldım

• Saçın yapısı bozuluyor. İyi araştır derim.

• Genel yorum iyi değil ya sanırım yaptırmıcam

• antin kuntin kimyasallarla sözde saça keratin bakımı yapıp,yüksek ısıda düzleştirme işleminin saçın boyutuna göre 400-1000 tl arası değişmesi olayıdır

öyle dümdüz de olmaz,hafif kabarık kalır genelde. 2. kez yaptırırsan düzelir

saçın uzadıkça altı düz üstü kabarık kalır

0|0
    0|0
    • Arada maşa ile düzleştirmek zararlı olur mu?

• yok ben de kalıcı fön yaptırırsan diyorum

• Anlaşıldı :D

• :) yanan saçların bakımı botoks saçınıza dışarıdan keratin yüklenmesi işlemidir :))

0|0
    0|0
    • hmm baya baya yakıyor o zaman saçları bu brezilya fönü :)

• yok hayır benimkine ısı yoğunluğu fazla verilmiş ondan ötürü ama yaptırmaktan pişmanmısın dersen hayır çok bakımlı ve parlak görünüyor saçlarım :))

• hmm iyi bir yerde yaptırmak lazım

• ben yaptırdım saçlarım yandı birde üstüne gidip saç botoxu yaptırmak zorunda kaldım :(

0|0
    0|0
  • birezilya fön deniyor adına 4_5ay dümdüz geziyosun yıka yıka kurut düz :) pahalı sadece sacn uzunluguna gore 350 ile650 arası deisiyor

0|0
    0|0
  • Yaptırma,hem uzun dayanmıyo hem saçı yıpratıyo uzak dur.

0|0
    0|0
    • İyi bişey değil miş ya yazılanlara bakarsak yaptımamak en iyisi

• arada bir yaptırmak vermez haftada 1 filan ama yinede maşan seramik olsun,bide tüm saça değil aralara yapıp karıştırırsan daha doğal duruyo bence,bide illa bişi kullancaksan ısıtıcı anlamda bakım onarım kremleride kullan.

• Krem kullanıyorum zaten. Ama tavsiyelirini değerlendirecem çok saol

• Kullandıkları bir jel varmış, bu saç diplerinden direkt beyne gidiyormuş. Uzman bir arkadaşımdan duymuştum aslında. Ona çok güvendiğim için denemedim.

0|0
    0|0
    • Tehlikeli iş yani, bende ciddi ciddi düşünüyordum yaptırmayı ama bunu öğrendiğim iyi oldu

• İsmini unuttum eve gidince bakarım eşimin makinası yazarım sana ismini

• Bekliyorum teşekkürler

• sağlık açısından çok zararlıymış diye duydum.

0|0
    0|0
    • Ne gibi mesela ilaçla lafan mı yapıyorlar

• kes o saçları kes erkek adam uzun saçlı olmaz

0|0
    0|0
  • yarar.. denemelisin.

0|0
    0|0
  • iğrenç elektiriklenme yapıyor sakın düşünme

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kızlar demıssın ama ben berberıme sormustum benımde dalgalı saclarım yıkarız sacları sonra duzlestırırz bıtane marka gıbı bısı soylemıstı onu surerrız bı sure bekledıkden sonra yıkarız altın cıkan saclar ama aynı cıkıyomus 1 ay felan ıdare eder demıstı

0|0
    0|0
    • O markayı öğrenmen mümkünmü benim berberde bişey dedi ama unuttum adını ya o saçları güçlendirmek içinmiş aynı zamanda düzleştiriyomuşta 2 yılda bir yapsan yeter demişti.

• malesef sehır degıstırdım. ama google brezilya fönü yaz videolar falan cıkıo bakarsın denk gelır belkı marka

• Tamam hocam saol.

Yükleniyor...