Lanet olası kilo ve spor?

1 senede 10 kilo aldım suankı kılom 60 163 boyundayımm ve tabıkı cogu turk kızı gıbıı balık etlı cınsındenımm. tabı dun pazar ıtıbarıyle dıyet vee spora baslamaya karar verdımm. dıyetle ılgılı sıkıntım yok suanlık ama SPORLA BASIM DERTTEEE. hıc bır egzersızı tam anlamıyla yapamıyorumm. bır hareket 50 sanıye yapılmalıysa 10. sanıyesınde tıkaanıyorum kaslarım kasılıyoo acı cekıyorumm ve dayanamayıp bırakıyoruuumm. s ne yapmam lazııımm. devam edıyım mııı etkısını gosterırmıı sızcee?

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• Kesinlikle devam et canin yaniyosa bu yağlarini yaktigina isarettir

1|0
    0|0
    • ohhh o zmn dgru yoldayım bırakmakk yokk daha bırıncıı guuunnn ıns 48 olcam :D

Erkekler Ne Diyor 6

• vermek senin elinde? bence sıkı bir diyet ve koşu yürü. inan faydasını goruceksin.

0|0
    0|0
  • Yeni başlıyorsan kendini aşırı yormana gerek hafif tempoda yap egzersizleri vücut ağırlığıyla çalışabilirsin

0|0
    0|0
    • yanıı yapabıldıgın kadr yap hepsını zamnlaa kasların acılıcakk mı dıyosun

• Kaslarının acıya dayanması 12 haftayı bulur sen hareketleri fazla kendini yormadan yap yani

• okey tamamdır

• Çok fazla yüklenme bende bir haftadır yapıyorum başladım koşuyorum ilk başta ayak kaslarım taş gibi oluyor ağrı yapıyordu ama şimdi alıştım hem nefes problemi olmuyor hemde çok yorulmuyorum.

0|0
    0|0
    • bı ste buldum bugun genc ve fıt dıyee ordakı spor ve dıyet programını uygulıcam bakalım nasıl olucak sende bı bak derım

• Teşekkürler bir bakarim.

• En başlarda olur öyle ama devam ederse karaciğerinde yağlanma var demektir...

0|0
    0|0
  • çok hantal kalmışsın. Zamanla açılırsın bırakma

0|0
    0|0
  • sana iyi bir partner lazım ve seni gaza getirecek.

0|0
    0|0
    • offfffffff neren bıldııınnnn :( tek basımaa evdee cok sıkıcııı :(

• uhuuuuu ısteee buuu sen benı burdan bıle gaza getrırısıın yemnleee :D

• gaza geldi isen çok güzel durmak yok çalış çalışşş çalışşşşş

Kızlar Ne Diyor 4

• Snav yapmak zorunda değilsin Gidin parklarda ki Spor aletlerini kullanın 1 saat 30 dakika yürüyüş yeterlidir

0|0
    0|0
  • Devam et tabikidee kaslarin falan alisik olmadigi icin oyle geliyor sana

0|0
    0|0
  • Yavaş yavaş alışırsın kendini sıkmadan yap

0|0
    0|0
  • Ee o çok normal. Yavaş yavaş alişacaksın. Pilateste bile harekete 10 defa yapmakla başladık yavaş yavaş 15 oldu, 20 oldu, 25 oldu..

0|0
    0|0
    • platessss kılo vermede ve kasları guclendırmedee ıse yarıyomuu. cunku bu konuda gercekten cok fazla yorum yapan ve gıttıgı halde hıc bı ıse yaramayan arkadasım cok

• Ben 2 ay gittim ve bacaklarimda ciddi bir incelme oldu benim. Sıkılıp bıraktım ama sonra.

Yükleniyor...