Kaşıntının nedenleri?

Yanma batma gibi kaşınıyorum sabahtan beri cok siddetli değil kaşımıyorum öyle ama derimde herhangi bişeyde yok bu nedir ya?

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• alerjik bir durumda olabilir, aşırı sıkıntı ve stresstende kaynaklanabilir. ben bazen kabus gördüğümde uyanıyorum ve her yerim cok fena kasınıyo 1-2 dk sonra geciyo

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Tüylü filan değişik birşey giydin mi?

0|0
    0|0
  • Mantar olabilir, çok basit tedavileri vardır çoğu türün. Hijyene dikkat et, kısa sürede iyileşme yoksa mutlaka doktora git.

0|0
    0|0
    • ama belli bi yerde yok her yerdeyse

• Ciğerlerini yoracak bir şeyler yaptın mı? Fazla kafein, fazla nikotin gibi?

0|0
    0|0
    • hayır ama bronşit oldum üşüttüm yakın bi zamanda o sayılır mı

• yok ama ben bi elbise denemiştim.ama ondan sonra bişeyo lmadı böcek ısırıgı gibi bişey gördüm takıntılıyımdır o saattir kaşınıyorum arttık psikolojikte olabilir.yada elbiseden de geçmiştir belki

• Mümkün tabi.

• Pirelendin sanırım :(

0|0
    0|0
  • pire geziyor üstünde

0|0
    0|0
    • of of of:( sabahtan beri bunu düşünüyorum bende.

• güvenilir bi yerden almıştım denedim kaşınmadım öyle bi süre sonra sonra sinek ısırgı gibi bişey gördüm korktumelbiseden mi geçti diye takıntılıyımdır gece anksiyete krizi geçirdim o zamndır kaşınıyorum ya:D

• duş al o elbiseden uzaklaş mümkünse çöpe at çakmak çak üstüne

• Alerji değilse safra yolu taşı olabilir. Tehlikelidir.

0|0
    0|0
    • yapma ya alerjim var saman alerjisi.

• ha.ama ilk defa böyle bi etkisi oluyor dün kıyafet denemiştim ondan bişeyler mi geçti diyede huylanmadım değil:S

• gel ben kaşıyayım :D

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 5

• Alerji olabilir acile git iki dakikada öğrenir ilacını yazar yollarlar.

1|0
    0|0
  • açıkçası bir çok nedeni olabilir... bunların arasında en korkman gerekeni de karaciğer rahatsızlıklar.. sonm zamanlarda protein şeker veya alkolü abarttıysan bu tarz bir sonuç dogurabilir.. 3-5 gün geçmezse kaşıntın doktora görün.. bu arada tabiki sadece ihtimal yani kesin karacigerinde problem var demiyorum

0|0
    0|0
  • Deride belirti yoksa sıkıntıdan olabilir bende oluyor...

1|0
    0|0
  • Çok fazla baharatlı yiyecekler yediğinde olabiliyor dikkat et

1|0
    0|0
  • her tarafınmı kaşınıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...