Rüyamı yorumlayabilir misiniz?

4 gündür her gece eski nişanlımı görüyorum rüyamda...

iki gün önce bana seni seviyorum lütfen yanıma gel diye mesaj atıyordu rüyamda, bugün de teyzesi arıyormuş beni kızım seni çok özledik nerdesin diyor bense soğuk davranıyorum içimden ayrıldığımda bir kere bile aramadınız şimdi mi aklınıza geldi diyorum ama ona yansıtmıyorum sonra eski nişanlım beni hala sevdiğini söylüyor kafam karışıyor ama kesinlikle istemiyorum...

Gerçekte başka biriyle birlikteyim ve mutluyum aklımda kalan en ufak bir kırıntı yok

Lütfen bu işe ehil ve iyi niyetli kişiler yorum yapsın

Şimdiden teşekkür ediyorum...

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Rüya tabirleri kitabı yada hocası mı varmış bu sitede ?

Rüyanı bilmemde eski nişanlın mı ney işte ona karşı bişyler hissediosun etkisinde kalmışsın ..

0|0
    0|0
    • hissetmiyorum ama yeni sevgilimle çok mutluyum onu seviyorum onun için yukarda belirttim

• Aklında olmasada bilinç altında hala var işte durum bu bnce ..

Erkekler Ne Diyor 5

• Vay be rüya bile teknolojiyi kullanıyor, önceden beyaz elbise giyip yanıma gel derlerdi..

0|0
    0|0
  • kıçın açıkta kalmış.

0|0
    1|0
  • 4 vakte kadar onunla evleneceksin.

0|0
    1|0
  • simdi her ruyanin anlami olcak diye bisey yok ama senin icin yorum katayim bence sana karsi bir mahcubiyeti var ailesinin veya kendisinin

0|0
    0|0
    • evet ortada bir vicdan azabı olduğunu düşünüyorum bende çünkü çok canımı yaktılar

• iste bende onu diyorum ahin tutmus arkadasim artik sevinirmisin uzulurmusun bilemem

• daha tam tutmadı hayırlısı artık

• Helallik al o insanlardan kurtulursun.

0|0
    0|0
    • helallik alınması gereken benim bana çok haksızlık ettiler

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...