Hoşlandığınız veya aşık olduğunuz bir adamın sizi farketmesi için ne yaparsınız?

Hanımlar bakarmısınız?

sorum şu:hoşlandığınız veya aşık olduğunuz bir adamın sizi farketmesi için ne yaparsınız?

Güncellemeler:
sevgili arkiler hoşlandığınız şahıs sizi tanımıyor.önce kendinizi nasıl farkettirirsiniz okka?
ayağımı yere takar düşerim diyen panpa iyi anlamış ama işte:))

0|0
12|0

En İyi Kız Görüşü

• Yanından geçerken Sezan Aksu-Seni İstiyorum parçasını söylerim. :D Hahaha.

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• en önemlisi göz teması.. bir de tekrar buluşmanı falan sağlöamak için bir bahane üretmek gerekir mesela evine gitmişsen hırkamı falan onun evinde unuturum bilerek.. bazen uzun vadeli bir iddiaya girerim.. e tabi benimle yeteri kadar zaman geçirince farketmemesi gibi bir ihtimal de yok yani :D

0|1
    0|0
  • Şimdi bizim bir muhabbetimiz var onunla.Arada görüşüyoruz da.Ama fazla ilgi göstermiyorum.Sırayla bir birimizden buluşma sözü alıyoruz.En son o yazdıysa ben yazıyorum, ben yazıyorsam o yazıyor.Acaba böyle daha kaç ay sürer merak etmiyor değilim.Ama olacak biliyorum. hahah

0|1
    0|0
  • konuşmalarımla belli edrim onu kıskandığımı sylerim yani bu kişiden kişiye değişir normal bi arkadaşta kıskandığını syler ama konuşmalar da mutlaka bi değişim olur .

0|1
    0|0
  • bakarimmmmmmmmmmmmm

0|1
    0|0
  • hiçbişey.anlasa da ferketmiyor.

0|0
    0|1
  • Hiç bişe yapmam ekstradan. Beni görünmezken de görebilmeli yeri geldiğinde.

1|0
    0|1
  • üzerine kahve dökerim

0|1
    0|0
  • Ayağına çelme takarım.

0|1
    0|0
  • Bakışlarımla ve kelimelerimle bir şeyler anlatmaya çalışırım

0|1
    0|0
  • ayagımı yer takar düşerim operım yeri :))))

0|1
    0|0
  • Göz teması kurarım.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...