Umudumuzu Bizden Alamazlar?

İlk yarıda daha 8. hafta da Fenerbahçeye yenildiğimizde bizi soyutladılar. Gs derbisinden sonra toparlayamazlar dediler. İkinci Fener derbisi sonrasi Beşiktaş bitti dediler. Bu aksam 90+5 e kadar yine Beşiktaşın işi bitti denildi. Ama Allahın da bir plani vardi. Herşeye rağmen Beşiktaş bu haftayi lider olarak bitirdi. Bana gore kalan butun maçlarimizdan zor bir maçi atlattik. Evet ne düşünüyorsunuz? Bu takim nereye gider?

0|0
24

En İyi Erkek Görüşü

• Maçı izledim çok zevkli karşılaşma oldu ki benim her BJK maçı izleyişim kaos oluyor Beşiktaşlı arkadaşlarlada iyi oldu maç keyfi daha ilk yarıda Ba ve Pektemeği görünce dedim Cenk Cenk hatta oyuna girdiği dakikada herkes küfür etti Bilice ama uzatmalarla daha 10 dakika var dedim bu adam birşeyler yapar ve çok zor bir okadarda güzel bir gol attı çok beğendiğim bir oyuncu Tosun helal olsun. Maçda çok hızlıydı aslında Beşiktaş çok iyi oynadı görüntüsü vermesede maçı bukadar zorlanmadan bile koparabilirdi net fırsatları kaçırdı kaleci okadar zaman geçirirse her futbolcu yatarsa 2 dakika 1 puana (sanki kümede tutucak o 1 puan) ilahi adalet maçı kaybedersin Beşiktaş yarışa devam ediyor bakalım ne olacak.

0|0
    0|0
    • Bilice küfür etmesem de bazi taktiksel hatalar yaptigina bende katiliyorum. Maci bir kisiyle fazla iken koparmasi lazimdi firsatlarda oldu ama atamadik. Bencede ilahi adaletin tecelli ettigi bir karsilasma oldu.

• Cafe ortamında gaza gelme durumu var onlarda içten küfür etmiyor zaten maç 1-1 olmuş hani bu saatten sonra alınırmı şimdimi alıyosun gibilerinden ama güzel gol attı Necibi alması büyük hataydı ama olsun BJK kazanmasını bildi lig güzel oldu.

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 2

• Fenerle bjk yarışacak gs üçüncü olacak

0|1
    0|1
  • bu sene sampıyon BESIKTAS baska yolu yok :)

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Sadece 2 kaleci 5 dakika yatmış.1 kırmızı kart.5 oyuncu değişikliği. Karabüklü oyuncular golü attıktan sonra her fırsatta yere yatmışlar. Millet hastamı 7 dakika uzatmaya laf ediyor?

Herşeye ve herkese rağmen şampiyon Beşiktaş

1|0
    0|0
    • Yedi dakika geçen zamanin yaninda az kalir. Ben maç içinde en az 9 dakika vermeleri lazim diyordum.

• 90+5 te gelen gol sadece karabükspora atılmadı , yurdun dört yanından sesi duyuldu

• Galatasaray maçından sonra Bilicin koltuğu ciddi bir şekilde sallanmaya başlar.

0|1
    1|1
    • Eger yenilirsek sallanir ve gayet normal cunku artik derbi kazanmasi lazim.

• Bu futbol ile zor kardeşim zor

0|0
    0|0
    • Oynanan futbol çok kotu degildi kardesim. Kirmizi kartlar ve bana gore Bilicin taktiksel hatalari oyunu bozdu. Rakip takimda can havliyle iyi mucadele etti.

• Bu tür maçları kazansak bile derbi maçlarda olmuyor bir yerde bazı şeyler ters gidiyor ve kaybediyoruz

Yükleniyor...