Bir dizi yayında kaç hafta / kaç bölüm kalabilirse başarılı olabilmiş sayılır ?

bir dizi yayında kaç hafta / kaç bölüm kalabilirse başarılı olabilmiş sayılır ? evet arkadaşlar bu önemli konuda fikirleriniz her daim katkıda bulunur yeter ki farklı bakış açılarını görebilelim .

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• 1 yıl kalmalı bence

ama fazla uzun sürmesi yanlış

conan o brein i bilirsin programına bi dizi oyuncusu çıkmıştı dizilerin uzun sürmesi senaryonun saçmalaşmasına yol açar ilerleyen bölümlerde değişik şeuyler oluy demişti

mesela onların dizisinde 3. sezonda konuşan maymun sahnesi varmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bir dizi başarısız olunca zaten yayından kaldırılır ve bunu da ifşa ederler mesela Kötü Yol ve Sultan dizileri şuan yayından kaldırılıyor gazetede bir köşe yazarının söyleminden duymuştum çok düşük reyting oranlarına sahip olması sebebiyle kaldırılıyor. Sözleşmede bulunan tarihten önce biterse dizi düşük reytingli yani başarısızdır.

0|0
    0|0
  • Yayin suresine gore basari olcmuyorum. Kendi kafama göre.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• bence hafta yada bölüm sayısı önemli değil izleyiciye birşeyler aşılaması ve benimsetmesi daha önemlidir.Malesef bizim türk dizileri tutuldummu suyu çıkana kadar sürdüyorlar.10 bölüm olsun ama ismi tekrarlandığında saygıyla anılsın.Saçmalıklarla değil.

0|0
    0|0
  • En az 3 yıl kalırsa başarılı olmuştur diye düşünüyorum;)

10 yıl kalan dizimiz var tabi o Türkiye'nin gururu;)

0|0
    0|0
  • Senaryo ya bağlı uzun tutulursa uzun haftalar ve bölümler olur . En ideali 80 bölüm diye düşünüyorum

0|0
    0|0
  • 1 sezon kalabilmişse başarılıdır kitleye hitap ediyordur

0|0
    0|0
  • Bir dizi reyting alamamışsa başarısız sayılıyor ama bu televizyon piyasasında böyle. Benim açımdan olaya bakacak olursak, bir dizinin başarısı kaç bölüm yayında kalabildiğiyle orantılı değil.

0|0
    0|0
Yükleniyor...