İnsanları çabuk unutmam kötü mü?

Annem,babam ya da çok çok değer verdiğim 3-4 arkadaşımdan biri değillerse insanların yüzünü,adını,bana anlattıklarını,yaptıklarını,her şeylerini unutuyorum. Unutmam da 2-3 saat içinde gerçekleşiyor. Sanırım umursamadığım için böyle oluyor,bu kötü bir şey mi?

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• hımm şimdi bu konuda şunu söyleyebilirim, bi daha söyler misin ya unuttum da ne diyordun :/

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• umursamıyorsun bende de var aynı sorun abi naber napıyon diyo iyi falan filan geciştiriyom kafamda şu kimda lan bu :)) umursamıyoz adamla oturmuşuz yemişiz içmişiz ben adını sanını herbişeyini unutmuşum.

0|0
    0|0
  • unutmak ,hatırlamamak anlamında ise bu psikolojik bir sorun olmalı.doktora başvur. yok hatırlamamak değilde ,önem vermedeğinden sana bir etkisi yoksa ,duyguları hızlı değişen biri olduğundan olabilir.

0|0
    0|0
  • 4-5 yaşımda yaşadıgım olaylar ıfalan hatırlarım mesela , ama iyi bişey değil . Unutuyosan güzel bence ,en azından geçmişe takılı kalmıyosun

0|0
    0|0
  • Anlattıkları ve yaptıkları haricinde ben de sen gibiyim. Özellikle yüz hafızam hiç yok.

0|0
    0|0
  • biraz umursamak iyidir.

sen aşırıya kaçmışsın.

veyaaa. bir doktora görün.

ben meselam çok zor unuturum yani hafızam iyidir.

0|0
    0|0
  • 2-3 saat biraz az değilmi. Balık hafızası gibi..bunun nedeni umursamaman değil başka bişey .. doktora bir danış istersen

0|0
    0|0
    • danıştım zaten,hafızayla ilgili değil. karşımdakinde ilgimi çeken bir şey yoksa hatırlama ihtiyacı duymuyorum.

• 2-3 saat diyorsun...Ya biraz abarttın yada başka bişi var..İlgiyle alakalı değildir.

• sen kimseyi şeyine bile takmıyorsun o zaman ne biçim yaşam bu

0|1
    0|0
  • Erken bunama olabilir.

0|0
    0|0
  • sakıncalı bi durum

0|0
    0|0
  • bazen cok iyi bazen cok kötü

0|0
    0|0
  • Kötü tabi karşı tarafdaki kendine değer verilmediği,dikkate alınmadığını düşünür.

0|0
    0|0
  • bende unutuyorum. Galiba burçla alakalı diye tahmin ediyorum ikizler mi ?

0|0
    0|0
  • Senin durumunun tam tersi bende var zor oluyor herşeyi herkesi her olayı unutmamak

0|0
    0|0
  • normal yau takma kafana herkese olur bunlar

0|0
    0|0
  • makarnayla ekmek yeme. protein yükle protein..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Bazı hataları yapılan yanlışları unutmamak gerekiyor biraz fazla gamsızsın belki ama hiç unutamamak çok daha kötü birçoğumuzun isteyipte başaramadığı şey bir yerde sorduğun :)

0|0
    0|0
  • bazen ev adresimi unutuyorum, yolu da.

0|0
    0|0
Yükleniyor...