Sevgilinizle en fazla ne paylaşmalısınız?

mesela ne kadar ileri gidebilirsiniz, bunun sınırı nedir, sevgilinizle en fazka ne paylaşırsınız? siz ne düşünüyorsunuz bu konuda

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

• bence bi sınır olmalı mutlaka... yani bi düşünsene eğer ayrılırsanız ve onunla seni tehdit edebilecek bi şeyi paylaşmışsan başına dert alabilirsin hem gizem insandaki aşkı arttırır.. seni çözmeye çalışır ve onun hoşuna gidecek şeyleri öğrendiğinde sana karşı olan hisleri derinleşir...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Hiçbir zaman kimse biriyle herşeyini paylaşmaz. . Kim diyorsa yalan söylemiştir.. Cünkü hayatta belli bir yere kadar herşeyi paylaşma denen kelime vardır. yoksa zor. Zaten birşeyleri paylaşabileek kim kaldı ki...

0|0
    0|0
    • ewet haklısın her zaman gizlediğimiz bir şeyler vardır kimseye yüzde yüz güvenilmez

• Ondan saklamış olmak için değil ama iş ile ilgili konuşmam. Mesela iş yerinde olan biten her şeyi gelip sevgilimle/eşimle paylaşmam. Mesai saati bittiği an iş kostümünden çıkarım ve iş ilgili her şey iş yerinde kalır.

0|0
    0|0
  • eğer sonu evlilikse zaten paylaşmak yoktur heerşey oratadadır. özel diye kavga kalmaz yani bana göre en azından

0|0
    0|0
  • özeelime çok sokmam ben

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Geçmişte erkek arkadaşlarımla aramda geçenleri paylaşmam, kafası karışabilir gerek yok :)

0|0
    0|0
  • Sevdiğim adamla bütün sırlarımı paylaşabilirim.

0|0
    0|0
  • Tüm benliğimi, hayallerimi, bedenimi paylaştım

0|0
    0|0
    • Bundan pişman gibisin. Hala acıyor kelimeler çünkü. Sen herşeyi onun için yaptın. Ama o uzaktan baktı değil mi?

Yükleniyor...