80 li yıllardan kalan futbol maçlarında sizi en çok şaşırtan detaylar nedir?

Dün izlediğim 80 lerde futboldan esinlendim soruyu sormak istiyorum

80 li yıllardan kalan futbol maçlarında sizi en çok şaşırtan detaylar nedir? bir sürü ilginç detay var ben en ilginçlerini seçtim sizde ekleyebilisiniz bence muhabirlerin sahaya girip ropartaj yapması aklım almıyor valla :))

• Muhabirlerin sahaya girip röpörtaj yapması
    30% (3)47% (8)41% (11)Oy Ver
  • Tribünleri yarı yarıya olması
    20% (2)6% (1)11% (3)Oy Ver
  • Kaleciye geri pas olması
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Trasferlerin kaçırılarak yapılması
    10% (1)12% (2)11% (3)Oy Ver
  • Şortların kısalığı
    40% (4)35% (6)37% (10)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
5 kişi yorum yapmış oy 1 :))) pamuk eller şıklara.D

1|0
8|17

En İyi Kız Görüşü

• Muhabirlerin sahaya girip röpörtaj yapması :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Hepsi mükemmel şıklar hangisini seçeceğimi bilemedim :)

Ama, beni en çok şaşırtan bir galatasaraylı olarak fenerli taraftarlarla karışık maç sseyreden taraftardı.. Şimdi ki gibi maganda değilmiş demek ki insanlar demiştim..

Şimdi olsa kan çıkar ki ayrıyken bile kan çıkıyor..Boşyere spor adı altında ki seyretmeyle spor olmaz ülkenin polisini meşgul edip insanları korkutuyorlar. Mesela sırf bu sebepten derbi maşına gidemiyorum ben :S

1|2
    0|0
  • link şıkları görmeden direkt aklıma gelen şey buydu:)

0|1
    0|0
    • youtube şirkette kapalı ne olduğunu göremedim akşam bakarım artık.D ama muhabirler gibi geliyor aklıma

• şuan ne kadar saçma geliyor ama o zamanlarda futbolcular bile nasıl cevap veriyor yerde yatarken falan.D

• evet tam komediymiş ya.o sıralarda evde izleyenler şununla konuşsun bakalım gol atacakmıymış falan diye merak ederdi heralde:)

• kısa şortlu amcalar :) hakikaten öyle ama bıyıkları felan. Bide şimdinin futbolcuları gibi toy değiller bildiğin amcalar yani :D. Birde o zamanların futbolu sakin ve basit. O dönemlerdeki en iyi futbolcuların şimdi çok etkisi olacağına inanmıyorum. Çünkü şuan futbolcular çok teknik ve pratik zeki... Zevk vermiyor bana nedense 80 lerin futbolu

0|0
    0|0
  • Ençok transferlerin kaçırılarak yapılması ilgimi çekerdi.:)

0|2
    0|0
    • olaylar olaylar diyorsun:D

• bilme zaten bitmiş futbol :) bu arada suvarime yaptığın yorumdan bayağı takip ettiğini çıkardım :D

• Dediğim gibi fanatiktim. Tüm futbolcuları ezbere bilirdim ve hertaraf posterlerle doluydu. Maçlarını mutlaka tv de izlerdim. Nezaman oğlum fanatik bjk li oldu elimi eteğimi çektim :) Benim yerime o takip ediyor. Şuan kadrodan bildiğim kimse yok desem yeridir:)

• E. link bu nedir kısacık ya.. =))

0|1
    0|0
  • şortların kısalığı,bıyıklı futbolcular,maşı da tv de gönlümüzce izlemek...pehhh..hey gidi günler heyyyyy

0|1
    0|0
  • Şortların kısalığı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• dar ve kısa şortlar

Muhabirlerin sahaya girip röpörtaj yapması

en dandik maçta bile tribünlerin koltuksuz ve tıklım tıklım oluşu

0|1
    0|0
  • G.saray maciydi galiba futbolcu ile roportaj yapiyorlar spiker; 3/0 olur dediniz gecen mac gibi bu macida bildiniz diyor. Futbolcuda; aslinda 1 golude tahminim tutsun diye bilerek atmadim diyor ciddi ciddi. Suan boyle bir durumu dusunemiyorum, cok ilgincti.

0|1
    0|0
  • Tezahuratların içinde küfür olmaması beni şimdilerde çok şaşırtıyor bir de stadın yarısını bir takım diğer yarısını diğer takım taraftarının da doldurması ilginç geliyor bana. Nasıl bugünlere geldik onu da düşünmeden edemiyorum. Şuan yarı yarıya bir maç izleme olayı olsa 3.dünya savaşı çıkar tribünde.

B dedim.

0|1
    0|0
    • kesinlikle nasıl geldik buralara bilmiyorum nesil farkıdır bence

• taraftarların birbirini yemeyişi... maçtan sonra polis arabalarının ters çevrilmemesi felan o tarz şeyler.

0|1
    0|0
  • 2. lig dosyası vardı trt-3'te. manyak gibi izlerdim.

yeni nazillispor VS siirt köy hizmetleri y.s. spor

şimdi olsa yine izlerim.

neyse, o zamanlar, biraz doksanlara doğru artık, dizler üstünde kayarak yaşanan gol sevinci, italyanlar yüzündendi galiba, moda olmuştu. 2. lig dosyası'nı izliyorum yine bir gün, adam gol attı, tirübünlere doğru koştu, maçlar banttan yayınlandığı için, spiker müthiş bir ihtiyatla, kötü zeminde dizlerinin üstünde kayarak gol sevinci yaşamak isteyen tahir'in hazin sonunu şu cümleyle sundu: "tahir golü atıyor ve sevinirken sakatlanıyor."

yalnız tahir de öyle bir yuvarlandı ki. sedyede götürmüşlerdi.

buna şaşırmıştım. müthiş sıkıcıydı çünkü. ama müthişti.

0|0
    0|0
  • muhabirler sahaya girmesi gol olunca golcüye sorması ertsesi gün trt de stünyoda futbolcuların ruküş olarak giyinip galibiyeti anlatması

0|1
    0|0
  • demi muhabirler istediği gibi dolaşıyo sahada şimdi stadyuma almıyolar

ama şortlarda iğrenç iyiki şimdi öyle değil

0|1
    0|0
  • Mobilet ense saç kesimi.

0|1
    0|0
  • bence bol gollü olması..

1|1
    0|0
  • Top kalecinin elindeyken de kafayla falan vurulmaya çalışılması. :/

0|1
    0|0
    • haha o hala var değişen bir şey olmadı.D

• Beşiktaşın şampiyonluk maçında Metin bu şekilde bir gol atmıştı. Yıllar önce tabii :)

• ingılterede bıtane kalecı agır yaralanmıs oyle kalkmıs kalecı elıne alınca vuramya calısma

• Şortlar ya :(

0|1
    0|0
  • saçların uzun şortların kısa olması...

0|1
    0|0
  • Röportaj için sahaya girilmesi, şimdi bile izleyip kopuyorum :))

0|0
    0|0
  • tıklım tıklım stadlar her maçta dikkatimi çekmiştir arkadaş şimdikine on basar o atmosfer hakkaten iyiymiş

0|0
    0|0
  • Aynı top ile oynanmak zorunda olunması

0|0
    0|0
    • evet buda garip ya amaçları nedir çok merak ettim valla yok desen anlarımda toptan bol ne var:)

• Kaleciye geri pas

0|0
    0|0
  • sakallı bıyıklı futbolcular :S

0|0
    0|0
Yükleniyor...