Karbonhidrat tozu hakkında soru sormak istiyorum?

Ne yapsam kilo alamiyorum hic kalçam falan yok ip inceyim 41 kiloyum. Fitnessa giden bir kiz arkadaşım bana bunu önerdi kilo almana yardimci olur dedi. Ama bazı sayfalarda da spora baslar baslamaz kullanmayin yazıyor ben fitness degil ama plates yapiyorum haftada iki gün de yüzüyorum. spor salonuna gitmeye ailem izin vermiyor sizce kullanmamin bir sakincasi olur mu anlayan cevap versin lütfen

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ahaha endişeye lüzum yok leydim... Metabolizma hızlarına göre insanlar 3 sınıfa ayrılır. Siz "ektomorf" sınıf birisiniz. Ektomorf'ların yağı vücutlarında tutmaları neredeyse imkansızdır. Ergenlikten çıkış dönemi ya da ileri ki yaşlar da (24-25) istemeseniz de kilo alacaksınız. Demem o ki sakın üzülmeyin yapınız bu elde olan bir şey değil. Amma ve lakin ektomorf olmanıza rağmen düzenli spor yapar ve düzenli beslenirseniz sırf ektomorf olduğunuz dan vücuduz diğer metabolizma sınıflarına nazaran kat be kat estetik duracaktır şanslı sayılırsınız aslın da. Doğal beslenin suni değil. Bu arada bende ektomorf ve 60 kiloyum gün de 3500 üzerin de kalori almam gerekiyor. Sevgilerimle :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• et tavuk ye bol bol alırsın (:

0|0
    0|0
  • hayır spora gitmeniz şart gitmeden kullanmayın kesinlikle hiç bir faydasını göremessiniz söylüyeyim :)

0|0
    0|0
    • Plates yapiyorum neden fitness sartki

• Toplanmanız icin platesle olacak is değil söylüyeyim :) :)

• Protein kullan aksine yararli cilekli ya da cikolatali al baska turlu digerleri bayiyo

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...