Insan kendi kendisini nasıl motive edebilir?

dıyelım moralınız bozuk canınız sıkkın kendi kendinizi nasıl motive edersiniz yoksa bütün günü üzgünmü gecirirsiniz?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• seni iyi hissettiren müzikler dinle filmler izle ve her zaman pozitif düşün. Kötü bir şey olduysa bile şunu unutma ''daha kötüsü de olabilirdi'' :)

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Önceden içerdim , başıam bi kaç olay geldi namazla vs. motive oldum . Zor günleri atlatınca tekrar alkole başladım . Allah bana iyi ekmek veriyo . Başım sıkısınca rabbime sığın , rahata düşünce yapma kulum dediği herşey iyap . Off ALlahım of Sen beni ıslah et

1|0
    0|0
  • gecmiste yasadigin kotu olaylari aklina getirirsin once sonra dusunursun acisinin gectigini dersin naasil olsa buda gececek dert etmezsin bosa her seyin caresi var

1|0
    0|0
  • ben kendi kendimi motive edemem ..birileriyle konusmam gerekir ki anca moralim o zaman düzelir...

1|0
    0|0
  • hareketli müzik dinlemek ve düşüncelere dalmak planlar kurmak beni motive edebiliyor.

1|0
    0|0
  • "Şşşş sakin ol oğlum tamaamm geçti şşşşş" gibi bi telkin yeter ..

0|0
    0|0
  • imkan varsa,sevdiğin müziğin sesini aç ve çılgınca dans et,hep iyi gelir.Önce kendini salak gibi hissedersin ama sonra çok rahatlatır.

1|0
    0|0
    • işteyım olmaz o:) kendimi önemsiz görüyorum sadece içe dönük bı insanım cok arkadsım yok yalnız takılıyorm hep ufak bı olayı büytüp top gbı yapıp kafamda dolandırym cok takıyorum herseyı.. falan fılan sessız ve sakın oldugum ıcınde cok hakkam yenıo buna uzuluyorum en cokta ben dürüstsem herkes dürst olacak dürüst olmak zor mu?

• :) sırtıma binemiyecekleri,iyi niyeti suistimal edemiyecekleri vs vs vs ...

• hıım anladımm:)

• O an dünyanın herhangi bir yerinde benden daha kötü durumda olan insanları düşünürüm.

Moralimi bozan şeyin aslında ne kadar önemsiz olduğunu anlarım böylece.

1|0
    0|0
  • Üzüldüğümde asla ağlamam ve moralimi bozmam. Ufak bir müziğe bakar. Açarım metali dinlerim ses sonda. Üzülmek de neymiş tam tersi gülerim ben buna. Ne üzüleceğim? Bunu bana yaptıranlar hallerine yansınlar bence :)

0|0
    0|0
  • bunu dinlerim hemen keyiflenirim link

0|0
    0|0
  • kafamı yaparım moralim yerine gelir..

0|0
    0|0
  • yok tabiki motive ederim, şu filmleri izlesene çok beğeniceksin :

I*Sam ** Seven Pounds

0|0
    0|0
  • hareketli müzik ve eğlenceli şeyler izleyerek, iyi ki varsın youtube <3

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynaya bakıp gülümseyip harikayım süperim deyip kendimi motive edebiliyorum.

Çok da zor değil... ;) Kendimle genel olarak barışığım. Bu da daha kolay motive olmamı sağlıyor...

1|1
    0|0
  • yapmak istediğim ve yapmak zorunda olduğum şeyleri düşünürüm birini yaparım

nette takılırım ya da dışarı çıkarım arkadaşlarımla

0|0
    0|0
  • Ayna karşısına geçip kendine gel kızım bu da geçer geçicek geçmek zorunda diye konuşurum

0|0
    0|0
Yükleniyor...