Onu çok seviyorum ama kaybetmek de istemiyorum...

Kızlar lütfen yardım... :(

Sınıfımızda, aslında yüzü çok şeker (doğuştan baby face), yeşil gözlü, uzun boylu bir cocuk var... ancak kulaklarında kepçelik olduğu için, saçlarını çok şekilsiz bir şekilde, abartılı uzatıyor ! :( bu yüzden suratının o güzelliği de kapanıyor,ama onu da anlıyorum; kulaklarından utandığı için bizden o şekilde gizlemeye çalışıyor... saçlarını kestir dedim; "yok kestirmicem" diye cevap veriyor, biliyorum kulakları yüzünden uzattığını ama hiç yakışmıyor uzun saç ona... hatta bir arkadaşından duydum; sömestr tatilinde estetik ameliyat olacakmış,durumları iyi... :) ama sorun şu; onun beni sevdiğini biliyorum,benden en ufak ışığı alsa; gelip çıkma teklif edecek ama ben sırf şu saçları yüzünden ışık vermiyorum ona, çünkü insanlar o kantinde falanken saçlarına bakıyor :( :( Kızlar ne yapacağım bu cocuğu ben,onu çok seviyorum ama kaybetmek de istemiyorum... :(

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• eğer sen onu seviyorsan her haliyle kabul edeceksin arkadaşım. bırak kendini nasıl iyi hissediyorsa öyle kalsın. çevrede ki tepkilere de aldırma . çocuk temiz biriyse kaçırma derim .bu arada inşallah ameliyatla düzelir kulakları

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Şu çocuğu merak ettim. Ve lütfen baby face gibi saçma sapan anlamlar kullanma. Özenti olma. Yakışıklı ya da çirkin de. Ayrıca açtığın konu çok saçma çünkü eğer seviyorsan gerçekten birini saçına başına bakmazsın. Onu olduğu gibi sevmelisin. Çevrene bakarak bunu değiştiriyorsan sana diyecek sözüm yok.

1|0
    0|0
    • :(

• Üzüleceğine kendine bir çeki düzen ver. Anlamıyorum neden insanlar bu kadar saçma hareket ederler? Allah beyni boşuna vermemiş. Yanlış anlama sana hakaret etmiyorum ama lütfen biraz mantıklı hareket et. Kendine kötülük etme.

• saçınımı bahane ediyorsun yani herşey tamam saç ofsayt.

çevresi tarafından dikkat çekiyor olabilirde.

ameliyat olacakmış zaten... o zaman güzel bişey yapar..

hem şöyle düşün. kulakları düzeldikten sonra ona ışık versen..

ben olsam kulaklarım nedeniyle bana bakmıyordun diye algılayıp soğurdum senden.

1|0
    0|0
    • haklısın bak bu konuda... :(

• bak işte... beğeniyorsun bebek yüzlü diyorsun boyu uzun diyorsun.. dış görünüş... seni durduran saçları... yine dış görünüş... oğlanı yakından tanıyormusun nasıl biri oldugu hakkındaki düşüncelerinden ne kadar eminsin... evli çiftlerde bile bilinmeyen huylar çıkıyor... şu dış görünüşten vazgeçin... ÖN YARGI... sana kızmıyorum. kendince haklısın sanada hak veriyorum ama.. geçen biri soru sormuştu dış görünüş kaçıncı sırada gelir diye. 1. sırada diyen çıktımı görmedim...

• anladım

• sen sevmiyosun takıntı senin kii

1|0
    0|0
  • Doğuştan baby face ne be? Sanki sakallı doğan erkekler var :S

0|1
    1|0
    • sakalını,bıyığını kesen kendini baby face ilan ediyor şimdilerde... ;) babyfacelik doğuştan gelir :)

• Yani köse diyorsun.Kösenin yeni adı baby face olmuş sanırsam.

• yüz hatları diyorum canım, köselik farklı ;)

• dünyanın bin bir türlü derdi var onlara çözüm aramıyor da, hayatını kaybedecen çocuk ileri de onu düşün önce ondan sonra elaleme yönelirsin

0|0
    1|0
    • önce yazmayı öğren,sonra gel :)

• T9'dan yazdığım için öyle oldu da sen neden buna alındın onu söyle? Ergenliğe yeni girmiş olmandan kaynaklı olabilir mi?

• çok değişik yüz ifadeleri var ne yazıkki

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bayılıyorum kulaklarına demen çok mu zor ...

1|0
    0|0
    • :( diyemiyorum işte...

• yahu neden diyemeyesin , hem morali düzelir , senin beğenmen onu mutlu edecektir ki gözün zaten kepçe olduğunu bile görmüyordur ...

• onu dersem; daha çok moralinin bozulcağından korkuyorum tatlım :( ahh canım benim yaa, çok üzülüyorum ona ama çok da seviyorum

• bence hic birsey bahane etme sacları belıne kadar olsada sevdıysen tamamdır kul hatasız olmaz kusursuz dost aryan dostsuz kalır senınkıde o hesap ztn sevdıysen kepce kulak hic birsey gozlerınde gozukmez

1|0
    0|0
    • yae şekil verse gam yemeyeceğim; ama şekilsiz uzatıyor sırf kulaklarını kapatmak için :( ameliyat olsa bi,az kaldı ama ya elimden uçarsa

• teşekkürler yorumun için tatlım... haklısın, hata bende

• rica ederım :)

• seven kılı tüyü bir tutam saçı bahane etmez

2|2
    0|0
  • doğuştan baby face nedir arkads sonradan eklenen bişey mi bu

0|1
    1|0
    • bazıları, saçını ve sakalın kesince kendini baby face sanıyor; baby face'lik doğuştan gelen birşey canım...

• ben de bunu diyorum işte, bıyığını ve sakalını kesiyorlar; kendilerini bebek yüzlü ilan ediyorlar, ben de baby facelik doğuştan gelir diyorum; örnek burak kut ;)

• burak kut mesela doğuştan baby face işte bunu diyorum ;) köseliği demiyorum bn :)

Yükleniyor...