Sizin yüzük parmağınız işaret parmağınızdan uzun mu?

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi yüzük parmağı işaret parmağından daha uzun olanların analitik düşünme, kararlılık, sorumluluk ve duyarlılık düzeylerinin daha yüksek olduğunu ortaya çıkardı. Sizin yüzük parmağınız işaret parmağınızdan uzun mu?

0|0
1317

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 16

• Yüzük parmağı genelde erkeklerde daha uzun olur diye biliyorum ben

testesteron oranı ile alakalı diye okumustum

0|0
    0|0
  • bunun bir benzerini (işaret parmağı ile serçe parmağın farkı ne kadar fazla) BBC cinsiyetin sırları isimli belgeselde görmüştüm. benim de oldukça uzun. lakin bu tezlerin yüzkarasıyım.

0|0
    0|0
  • sol eliminki uzun. orijinal olarak solak biriyim zaten ama çocukken sağ ele alıştırılmam nedeniyle sağ elimle yazıyorum artık. istersem sol ile de yazabiliyorum ama bir müddet yazmam gerekli tam randıman için.

sağ eliminki ise tam tersi çıktı.

iki elim arasında böyle fark olduğunu bilmiyordum, hiç dikkat etmemişim :)

0|0
    0|0
    • Bende şimdi farkettim, sağ elimdeki yüzük parmağım sol elimdekinden kısaymış.

• Benim de uzun ama bunun parmakla falan alakası yok bence. Her şey beyinle alakalı :) Bende bu saydıklarının hepsi var çünkü kendimi öyle yetiştirdim.

0|0
    0|0
  • aynen benimki uzun :))

0|0
    0|0
  • analitik düşünmem %100

kararlılık %70

sorumluluk % 51 niye böyle kendim istediğimi yapıyorum başkası umrumda değil.

duyarlılık % 99... %100 olmasını beklemeyin.

0|0
    0|0
  • herkesin ki öyledir zaten

0|0
    0|0
  • uzun ve geniş

0|0
    0|0
  • Benimkiler aynı boyda ya...

0|0
    0|0
  • Evet uzun. Ben bunu daha öncede duymustum.

0|0
    0|0
  • benim kide uzun

0|0
    0|0
  • Yuzuk Parmagım 1 MM daha uzun

0|0
    0|0
  • uzun

0|0
    0|0
  • karakter analizini parmaktan mı yapıolar yaa ben neymişim o zaman :)

0|0
    0|0
  • yüzük parmağım daha uzun

0|0
    0|0
  • benim ikisi de uzun bende bir gariplik olduğu belliydi :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 13

• Benim yüzük parmağımla işaret parmagim aynı boyda :).Aynı boydalar.Biri diğerinden uzun değil.

0|0
    0|0
  • evet yüzük parmağım uzun.

bir iş eğitiminde yapılan bir sınava göre analitik ve dominant özelliklerim baskın çıkmıştı zaten. halbuki ben kendimi analitik ama dominanttan ziyade daha duygusal zannederdim

0|1
    0|0
  • Aynı şeyi geçen sene sınıfta öğretmenimiz demişti. Yüzük parmağınız işaretten daha uzun ise sayısal sınıfında olmanız iyi sayısala daha çok basıyor kafanız demişti. Benim sağ elimde yüzük daha uzun sol elimde işaret. Milim fark var ama var. Sayısal sınıfın içinde sözelde full çeken tek öğrenciyim. Garip.

0|0
    0|0
  • benim uzun :)

0|0
    0|0
  • Uzun benim de..

0|0
    0|0
  • işaret parmağım daha uzun ama saydığın tüm özelliklere az çok sahibim yanlış bir analiz olmuş ellam

0|0
    0|0
  • Daha kısa 2mm filan

0|0
    0|0
  • benimki eşit sabit fikirlinin tekiyim.

0|1
    0|0
  • yeap uzun yarim cm kadar. analitik dusunme konusunda katiliyorum. digerlerini bilemedim.

0|0
    0|0
  • milim farkla evet.

0|0
    0|0
  • eşit benimki.alakasız kaba ve saldırganım

0|0
    1|0
  • hic dikkat etmediydim ama bakinca evet oledir 3 mm kadar

0|0
    0|0
  • evet yüzük parmağım daha uzun