Kawasaki 636xz6r ninja motosikletimi büyültmek istiyorum anlayanlardan yardımcı olmalarını bekliyorum

arkadaşlar geçen gün yardım istedim ama soru başlığını yanlış yazdım sizlerden (motosiklet bilgisi olanlardan) yardım istiorum.. benim kawasaki xz6r ninja (175hp) motosikletim var aslında fena bir makina fakat artık küçük geldiğini düşünüyorum daha büyüğününü almak istiorum fakat ne alacağıma dair çok kararsızım anlayan arkadaşlardan yardım istiorum nedenlerini yazarak önerilerini bekliorum şimdiden teşekkür.

0|0
0|1

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 1

• Cevap basit. Ya GSXR1000 ya da ZX10R

ZX10R'ların standart Ninja yeşilinin dışında bi' tanede koyu, amazon yeşili var. Tavsiye ederim. Çok tatlı bi' renk.

0|0
    0|0
    • sadece renk için olmasın be dostum

• Hayabusa'nın kuyruk kısmını ben sevmiyorum bu nedenle gözüm alışamadı bir türlü. GSX-R 1000'in beyazı çok tatlı ama orijinal rengi en iyisi tabi.

Performans olarak Suzuki zaten tartışılmaz ama yedek parça, elden çıkartma falan filan dersen 1000RR derim. Daha bi' piyasa motoru biliyorsun.

Aprilia, Ducati'ye falan gidecektim ama onları elden çıkartmak daha da zor.

Yükleniyor...