En yakınınızdaki kitabın 17. sayfasındaki 3. cümle nedir ?

en yakınınızdaki kitabın 17. sayfasındaki 3. cümle nedir ?

0|0
28|12

En İyi Kız Görüşü

• senin için üşenmedim baktım dini bi kitap

Büyük zatlardan birisi şöyle demiştir:

'Allah teala bir kul için hayır irade etmezse, onun yüzüne amel kapısını kapatır, söz ve iddiakapısını açar.'

bu söz çıktı

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 27

• babam bu soruya ne tür bir yanıt beklendiğini bilemedi, ardından ne gizlediğini de bilemezdi.

-bu arada itiraf etmem gereken bi şey var, aslında en yakınımda ders kitabı vardı ama vicdan yaptım, ders çalısmak için açamıyorsun da şu kitabı; böyle avarelikler peşindesin dedi iç sesim.. sonra ben de iç sesimi susturup biraz daha uzağımda duran romanı aldım ve yazdım :)

1|0
    0|0
  • Spencer, "Zaten bir peri ile cüce arasındaki fark ne ki?" diye sordu.

0|0
    0|0
  • Sırf bu sorulara cevap verebilmek için çamtamda kitap taşıyacağım arkadaş. Hergün en az bir sefer rastlıyorum bu soruya.

1|1
    0|0
    • :)kopyala yapıştır sende:)

• en iyisi benim gibi yap ezberle bir cümle her sorana aynı cevabı ver:D

• yok bence hiç uğrasma benim cevabımı kopyala dursun:)bende baska bi yerden buldum zaten bu cümleyi:)kitap falan yok yani:)

• ''dualar'' ismini verdiğimiz bu çalışmada sadece yüce Allahın kelamı Kuran ve sevgili Peygamberimizin hadisleri referans alınmıştır.

en yakınımda annemin bugun alldığı DUALAR kitabı vardı. elinden alıp yazdım.

2|0
    0|1
  • Sokrates'le olan kavgası,bu yüzden esas itibarıyla politik bir kavgadır;bununla birlikte,demokrasinin restorasyonu döneminde ilan edilen genel af ve barış koşullarına sadık kalan Anytos,Sokrates'e herhangi bir politik suçlama yöneltmez.

0|1
    0|0
  • adam kızın bu sözleri üzerine onun evden kaçtığını yada kimseye görünmeden sıvışıp buraya geldiğini hisseder gibi oldu, ama yanında hiç olmazsa köpeği vardı...

bunu neden yapıyorum bimiyorum ama yazdım işte mutlumusun :)

0|0
    0|0
  • bahsi geçen ruh hali okuduğu kelimeleri değil ama gençlik dediği o çıraklık döeneminin acı verici manzaralarını zihninde defalarca döndürmesiyle sonuçlanan uykusuz bir gece geçirmesine neden oldu.

0|0
    0|0
  • nur drei wörter, aber drei waren genug.

0|0
    0|0
  • kitap değilde defter var ve 17 sayfa bomboş :)

0|0
    0|0
  • birden evet evet diye atıldım

:D

1|1
    0|0
  • ''Sandviçimden bir ısırık aldım'' :)) çok keyifli bir soru. tam elimin altında Uçurtma Avcısı kitabı vardı.

0|0
    0|0
  • Her birey aşağı yukarı belirli miktarda psişik enerjiye sahiptir.

o hariç diğer cümlelerin hepsi uzun sayfada. sanşlıyım :D

0|0
    0|0
  • Rampa ıslak ve kaygandı, dalgaların çarpmasıyla dengesiz bir şekilde inip kalkıyordu.

0|0
    0|0
  • cok sacma ama yazıcam aralık 1997 turkıye ermenileri patrıgı karakın ıı. rum ortodoks patrıgı bartholomeos'a gönderdiği mektupta rum rum patrıkanesine yapılan saldırıyı kınadı :)

0|0
    0|0
  • kardeş ajanda var olur mu

0|0
    0|0
  • bu arada gazeteciliği de bırakmadım ve Türkiye'deki gazeteme çeşitli konularda yazılar gönderdim

TUTUNAMAYANLAR arkadaş üşenmedim 700 sayfalık kitabı karıştırdım:)

0|0
    0|0
  • Bazan da, birisini, bir yolunu bulup aracılık etmek için yollamışlardır, diye düşünüyordum, hemen aynı sisin içinde bir gemiye koyup beni ülkeme yollayacaklardı, ama Paşa'nın konağına girince, öyle kolay kolay kurtulamayacağımı anladım.

0|0
    0|0
  • Bizim için doğru olan,başardığımızda bizi mutlu edecek,gururlandıracak ve geliştirecek,büyütecek, şeylerdir.

Nasuh Mahruki-Kendi Everestinize Tırmanın..

0|0
    0|0
  • Bu parçada 'yerinde yeller esmek' sözüyle anlatılmak istenen aşağıdakilerin hangisinde verilmiştir?

0|0
    0|0
  • ...Vanilyaya benzer bir kokusu vardı...

Çok beğendim soruyu :)

1|0
    0|0
  • zira araştırmalarda bunuda gösteriyor.

0|0
    0|0
  • çocukluğunda şiire başlama çağına, oradan yaşadıklarına, edebiyat ortamına uzanmıştık... :)

0|0
    0|0
  • program çevriminin en az 200ns olmasına olanak sağlamaktadır.

0|0
    0|0
  • ihtiyar william amca, bir hanımefendi pabuclarıyla eldivenlerinden belli olur, derdi.

0|0
    0|0
  • Yazsam okumazsın şimdi hukuk kuralları ile ilgili bişi yazıyo uzun çıktı bayağı :))

0|0
    0|0
  • Evin beyefendisi babalar gitmiş, "Çocuk terbiyesi sana aittir hanım!" diyerek, kendi çocuğundan kaçan babalar gelmiştir.

Çocukluk Sırrı kitabı.

0|0
    0|0
  • böylece ermeniler dört farklı kiliseye bağlı duruma girdiler.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• ali yine annesini dinlememişti okul tatil olmuştu ama annesi alinin istediği hiç bir şeyi yapmıyordu..halbuki karnesi çok güzeldi

CİN ALİ TATİLDE

1|0
    0|0
  • İktisat bir sosyal bilim olma yanında, analitik bir yapıya da sahiptir.

1|0
    0|0
  • v..u.k madde 33 resen tarhiyatta mahsup

resen takdir edilen matrah mükellefler tarafından bildirilen matrahtan fazla değilse,resen vergi tarh edilmez.

0|0
    0|0
  • Bunu, insanların ürün hakkındaki düşüncelerinin dışarıdan gelen etkilerle değişmesini sağlayarak başardık, şişenin içindekinin içeriğine dokunmadık.

0|0
    0|0
  • Malum medya bu işe de yakında ergenekon der şaşırmam.

0|0
    0|0
  • 'Why is he such a hard man?' I asked.

0|0
    0|0
  • muzungu ifadesinin beyaz adam manasina geldigini ogreniyoruz

0|0
    0|0
  • bunlar sıradan ve eskimiş kalıplar.

0|0
    0|0
  • Radyo modunda ekran koruyucu fonksiyonu.

0|0
    0|0
  • babana bile güvenme

0|0
    0|0
  • sum(x)=hepsini alt alta toplayıp yazan komuttur.

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum ki :) Hiç cevaplayamadım bu tarz bir soruyu. Unutuyorum kitap almayı yanıma. Bu akşam çantama koymalıyım birini:)

• :) bu da güzelmiş. tamam birdaha ki soruda bu cevabını bulup yapıştıracağım:)

• 3. cümle "Tamam.".

0|0
    0|0
Yükleniyor...