İlişkiden sıkılmaması için neler yapardınız? İlişkiden neden sıkılırsınız?

hı? nasıl sıkılırsınız bir ilişkiden.ya da sıkılır mısınız? sıkılmaması için neler yapardınız ya da neler yapmasını beklerdiniz karşı tarafın?

Güncellemeler:
peki hiç karışmıyo size ya da kısıtlamıyo..sıkılır mısınız

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

• az görüşürsem sıkılmam. bazen mesela sadece evde tek başıma oturup kitap okumak istiyorum. ya da tek başıma dizi izlemek istiyorum. ya da tek başıma uyumak istiyorum. bunları karşı tarafta hissedebilir ama benim kızarkadaşım nedense hiç hissetmiyo. bunun başlıca sebebi çalışmıyo olması olabilir. çünkü çalışmayıp evde oturunca tüm hafta içi istediği kadar yalnız kalabiliyo, kendi özel işlerini halledebiliyo, ister kitap okuyo, ister tv izliyo. ben bunları yapabilmek için haftasonundan bir güne ihtiyacım var. ama haftasonumun iki gününü de kendisine ayırmamı istiyo. kusursuz bi kız gerçekten. harika düzgün b insan, sevgi dolu, saygılı ve sadık. ama ilişkiler konusunda terübesiz. tecrübe bana göre bi insanı ne zaman serbest bırakman gerektiğini bilmen demektir. çünkü insan nasıl ki hayatında seveceği birinin, yaslanacağı bir omuzun olmasına ihyaç duyup, şimdi yanımda o da olsaydı dediği gibi, yalnız kalmaya, kendi başına düşünmeye de ihtiyacı vardır ya da hiç bişey düşünmeden durmaya. paylaşılamayacak şeyler de vardı hayatta. insan bu paylaşılamayacak saatleri yalnız geçirmelidir. basit bi şey gibi görünsede, bugüne kadar ki ilişkilerimde soğumama sebep olan en büyük etken bu zaman ayırma meselesi olmuştur.

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 14

• çok uzun bir konu bu ya ama kısaca sevgilinle çok vakit geçirmek de insanı sıkar az vakit geçirmek de.. Demek ki neymiş her şey dozun da olursa sıkıntı olmaz..

0|0
    0|0
  • Ben nelerden sıkılacağımı söyliyeyim. neler yapılması gerektiğini sen tespit et.

Bir ilişkide devamlı görüşmeden devamlı onunla ilgilenmek zorundaymışım gibi bir his içine sokulmaktan rahatsız oluyorum. telefonda saattlerce konuşmaktan rahatsız olurum. gerektiği kadar yeterli. buda benim için 1 saat.

onun dışında gereksiz problem üretilmesinden rahatsız oluyorum.

ne gibi mesala.

ya bu böyle olursa bizde şöyle olursak oda böyle yaparsa ah biz ne yaparız.

Yani geleceğin olabilecek sorunlarını olmuş gibi gösterim bu günün güzelliğinin içine edilmesinden rahatsız oluyorum

şu an sayabildiklerim bu.

0|0
    1|1
  • Sürekli onu yapma buraya gitme bununla knuşma muhattap olma derse sıkılırım . O bana aynısını yaptı ben ona yaptım sonunda ayrıldık . Hoş az uz muhabbetimiz varsa hala seviyoruz birbirimizi ama durum pek toplancak gibi değil

0|0
    0|0
  • paylaşacak şeyler azaldıkça sıkılmalar başlar ve olay rutin hale gelir. değişik şeyler denemek ve yapmak gerek. ama bu genelde doğal akışında olur. zorlama ile bir yere kadar. her ilişkinin bir ömrü vardır maalesef.

0|0
    0|0
  • hiç kısıtlamıyosa, karışmıyosa sıkılma durumu olmayabilir. ama dayanamaz bizim memleketin kızları mutlaka karışır

0|0
    0|0
  • beni yaşamayanın elini bırakırım,kaybolur gider.kendisini yaşatmayanı da petrol'de bırakıyorum o başka..

0|0
    0|1
  • valla ne yaparsa yapsın ilişki olunca bir yerden sonra mutlaka sıkılıyorum:(

0|0
    0|0
  • olmayan bişeyden daha sıkılmadım panpa :)

0|0
    0|0
  • ÇOK KISKANÇLIK VE AYNI SORULAR HERGÜN SORULURSA

0|0
    0|0
  • çocuk gibi davranışları varsa sıkılırım

0|0
    0|0
  • saçma saçma hareket ederse sıkılırım hep onu görürsem hep onla konuşursam sıkılırım

0|0
    0|0
  • ilişkiyi bulduk sıkılması kaldı

0|0
    0|0
  • çok soru, çok talep, çok naz, çok kıskançlık, çok güvensizlik vb. çoklar beni sıkar :)))

0|0
    0|1
  • uyumsuzdur taraflar o yüzden

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• mesaj atmassa sıklrm aynı kelimeleri söyleyp durursada sıkılrm msla her sabah iiki varsn dmesi gbi :) olmamış seyi olmş gbi anlatrsa sıkılrm o farknda değil ama hemen cakılıo mevzu yani :) bde durmadn gülück gndern tiplere sinr oluorm

0|0
    0|0
  • Çocuksu erkeklerden nefret ederim bi de ben ağlayınca benimle ağlayan erkekten...maço olsun adam olsun hiç sıkılmam:)

0|0
    0|0
  • sevmiyorsam sikilirim

0|0
    0|0
  • ilgi yoksa sıkılırım

0|0
    0|0
  • bunlar sacmalık ya allah herkese birini yazmıs işte sıkılmamk elinde tutmak falan yalan bos iş

0|0
    0|0
  • Ben çocuksu davranan erkeklerden çok sıkılıyorum.

0|0
    0|0
  • Karşımdaki çok sıkıyorsa sıkılırım elbet

0|0
    0|0
Yükleniyor...