Kapat

Çocukluk aşkının bebeğini sevmek nedir ya :(

Arkadaşalr dün çocukluk dönemimde hoşlandığım kız bize geldi ve bir süre oturdular işte çay, may derken ev iyice doldu zaten aileler pazar keyfi yaptılar öyleki ben biran için bir su içmek için eve gireyim dedim annem demesinmi olum gel Gamze'nin bebeğini sev çok tatlı diye istemedende olsa gidip sevmek zorunda kaldım ayrıca birde kocasıda vardı birde işin yoksa anne zoruyla git ona marketten sigara al gel, abi benine sandınız bilmiyorumki sinirden varya gözümden yaş geldi ya, zamanında çok yakın kankam olan kız benimle o günden sonra hiç konuşmamıştı(6.sınıf) ve 17 yaşına gelince gidip elalemi serserisiyle evlili dışı ilişki yaşayıp evlenmek zorunda kalıyor anlamaıyorum onda olup bende olmayan ne boy pos olarak ondan çok çok iyiyim neden hep benim gibiler üzülen taraf olur :(

0|0
6|2

En İyi Kız Görüşü

• Boşver yaa gayrı meşru çocuk haa Öyle bi kızdan kurtumuşsun şükret annem :D ama sen de itiraz etseydin işim var çıkıyorum falan deseydin.. lafını geçirebilmen önemli.. Bi bakışınla susturabil İnsanları :)

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 5

• 17 yaşında evlilik dışı ilişki yaşayıp evlenmek zorunda kalmış birisi için mi diyorsun onda olan bende olmayan ne diye? İyiymiş!

0|0
    0|0

• Yok kocası için :(

• Ee? Niye o zaman benim eksiğim neydi diyorsun? Verilmiş sadakam varmış böyle bir kız üstüme kalmadı demiyorsun da...

• Aslında öylede denilebilir yani haklısın.

• ee gönül bu

senden önce gönlünü çalmış kızın

ben de korkuyorum gün gelir hoşlandığım birinin çocuğunu severim diye

0|0
    0|0
  • hayatında biri olmadığından muhtemelen ona takıntı yaptın.. boy pos önemlimi sanıyorsun kaç yıllık ömrü varki o dediklerinin .. karakterini sağlamlaştır ve olgunlaşmaya bak derim saygılar ..

0|0
    0|0

• Karakterimi sağlamlaştırayımmı kenimi övmicem beni bilen biliyor daha ne deyim.

• sağlam değil demedim sadece sağlamlaştır dedim kızma ..umarım çok iyi bir kız çıkar karşına çocukluk aşkının ç sini hatırlamazsın ;)

• İnşallah :)

• yazık valla otur ağla canım en iyisi

0|0
    0|0
  • çok zor olsa gerek :))

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• dostum bizler kaybetmeye mahkumuz çünkü istediklerini vermiyoruz ama vericem bundan sonra o istedikleri şeyi alacaklar

0|1
    0|0
  • ozaman sen elini erken davransaydın şimdi işte rakibinin bebesinide seversin böyel işte oh olsun sana tembel arkadaş:)))))şaka biyana durum gercekden acı ya üzüldüm

0|0
    0|0
Yükleniyor...