Linkteki araba için görüşleriniz neler? Almayı düşünüorum...

selam arkadaslar, linkdeki arabayı almayı düşünüorum, fikirlerinizi ögrenebilirmiyim?şunuda belirtiyim, 29 yasındayım, minyon tipliyim, spor giyinirim...bunu nie yazdın derseniz, arabanın fizyolojiylede cok ilgisi vardır ondan..mesela 7.40 a binsem çok komik olurum içinde...

link

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• Bu arabayı alabilecek ekonomik güce sahipsen mutlaka 2. bir aracın vardır. Yoksada almalısın. Bu aracın bir eski kasası arkadasımda var. 2 kişi için bile cok kucuk bir araba. Sadece gezmek tozmak için kız arkadaslar. Ama 3-4 arkadas bulustugunuzzaman hiçbir onemı kalmıyor arabanın. Hatta o kadar para verip 2 kişilik araba alınırmı dıye laf sokuyorlar birde. 2. bir araç alırsan yanına 4 kişilik cok guzel arac. Allah kazadan beladan korusun. Buarada minyon tipli isen bu araba sana gitmez. İçi çok geniz ve uzun cunku. Kaybolma ihtimalin var ama koltuk ayarı denende birşey var (:

0|0
    0|0
    • yok şuanki kullandıgım arabayı satıp üstüne para koyup alıcam..yani tek arabam bu olucak..ama belli muhitlerde problem cıkarırsa bana sosyolojik olarak 5-10 milyara 15-20 yasında bitanedaha alabilirim oralara gitmelik..bkalım...bunun üstüne bi yeni kasa daha cıktı ztn biliosn..arkadasınınki sanıım 2 eski kasa..2003 model veya altı..o çok kötü abi, bunla arasında 20 milyar fark var bana göre 100 milyar eder o görüntü farkı..ama büyüklügü falan aynı dedigin gibi..

• Ben her arkadaşıyla iyi geçinen biriyim kimseyle 1 kere kavga etmemişimdir. ancak benim aracımı bile çizdiler birkaç kere. Bu tip araçlar için garaj şart zaten...

• dün bi kız arkımla konuşuodum, çok güsel bi kızdır,1.80 52 kilo falan, hayat o kdr zorki dio benim için, işe bile esofmanla gidiorum artık dio..aynı hesap, her artının bi o kdr büyük eksisi var..evin önünde sıkıntı olmazda gitigim yerler için diorum..15 dk, yarım saatligine park ettigim yerler..

• Mercedes kalıplarının hiç birini sevmiyorum ya.. Tamam konforlu, içi güzel, dinamiği salam ama fiziki görünümleri çok kötü geliyor bana. Estetik yoksunu resmen.

0|0
    0|0
  • böyle bir arabayı binmem.

0|0
    0|0
  • Bu paraya başka birşey al zaten koltuğuna oturunca almaman gerektiğini anlarsın

0|0
    0|0
    • çok basık, bide yol görüşü çok az kullandım ztn..burnuda cok yukarda...alışılır ama biraz kullanınca..

• Yine de bu paraya başka araçlara da bak coupe olarak alınacak alternatifler illaki bulursun

• buna vereceğin parayı chrysler crossfire a vermeni tavsiye ederim. aynı chassis, aynı altyapı. daha ucuz

0|0
    0|0
    • bnde hayret kimse araba tavsiye etmedi diodum:)

• benimki tavsiye değil eski bir otomotiv profesyoneli olarak sana yardımcı olmaktı. alacağın araç ile aynı aracı daha ucuza alma imkanı sonuçta

Yükleniyor...