Sizi üzen bir durum var, ve bu durumu değiştirmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok. Ne yaparsınız?

Sizi üzen bir durum var, ve bu durumu değiştirmek için yapabileceğiniz hiçbir şey yok.

Gerçekten hiç birşey yok, müdahale etmeniz eğer varsa bir ihtimal durumun değişmesine dair, onu da yok edecek.

Ne yaparsınız?

Uzak mı durursunuz? Başınızı mı çevirirsiniz? Gözünüzü mü yumarsınız?

Ya da ne yaparsınız?

0|0
32|12

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bir duble rakımı içerim.

Sonra yaptığımın işe yaramayacağını bilip kabul ederek elimden geleni yinede yaparım.

Sonra içmeye devam ederim.

Kazanmak veya kaybetmek değil önemli olan elinden geleni yapmak.

Başarısızlık bana koymaz.

0|1
    0|0
    • tam herdaim 70 lik olmuş :)

• ben de beyaz bira iciyore su anda

• weisbier en sevdiğimdir benim :(

sen de hep alkole sarılıyorsun be bitter daha geçen hafta böyleydin ancak stabilize olmuştun yine mi?

Kızlar Ne Diyor 32

• Durumdan duruma değişir... Ölüm dışında herşeye müdahale edilebilir kanımca, ama eğer buna rağmen birşey yapamazsam Allah'a dua ederim, benim müdahale edemediğim ve bana zor gelen şeyler Allah için zor değildir...

0|2
    0|0
  • Dünyada değiştiremeyeceğim beni üzen o kadar çok durum var ki.

Keşke hepsini değiştirebilsem.

Bir şey yapmak kendi alanım olmadığı gibi, Norveç'e gideyim de norveç kanallarında norveç haberleri dinler, bunları görmekten kurtulurum demek de bana bir o kadar saçma geliyo.

Ha eğer bu konu bir sevgili meselesiyse:

-bitarafları kalkar mı acep, diye soruyorsan sorduğun an uzak durman gerekir.

uzak durunca bir şeyler iyiye gidecek diye bir koşul yok. sadece kötüye gitmiyor.

İlişkiler yıprandıktan sonra illa ki zaman gerek.

0|1
    0|0
    • Evet kural hissettirmemek zaten ama herşekilde de dokunacak kadar yakın olmak.

• bende bu durum var. hissettirmesin istiyorum ben burdayım'ı.

gitsin. gitmiş olsun ben düzeleyim. sonra bakayım, düzgün halimi isteyecek mi. ama yıprandım.

• Müdahale etmem durumu lehime değiştirecekse bunu yaparım ancak hiç bir şey değişmeyecekse beni üzen neyse onu tamamen hayatımdan çıkarır olayı unutmaya çalışırım

0|1
    0|0
  • Tabi ki herşeyi zamana bırakır değiştiremeyeceksem zamanla kabullenip acının dinmesini beklerim.

0|1
    0|0
  • çok zor olmasına rağmen,sakin kalmaya çalışır bir süre daha olayların gidişatını izlerim..baktım olmuyor son bir hamle yaparım..yine olmazsa unutmaya çalışırım..ve o zaman gerçekten unuturum..

0|1
    0|0
  • Kendi doğrunu yaratmak olayı var bilmem duydunuz mu tam terimi bilmiyorum.Ben olsam kendime bir bahane yaratır ve o durumun beni üzüp hırpalamamasını sağlardım.Türkiye de en çok söylenen şey de 'Her şerin altında bir hayır vardır' değil midir? Aynı bunun gibi işte, eğer o kötü durumdan kurtulamazsan seni avutacak bir sebep çıkar. :)

0|1
    0|0
  • şu an tamda öyle bir durumdayım. lanet olsun berbat bişey. hiç bişey yapamıyorum. ne yapacak olsam cıkmazdayım. zamana bırakmaktan başka çarem yok.. malesef ki yok..

0|1
    0|0
  • kabul ederim ;) biliyorum çok dahiyane :)

0|2
    0|0
  • hemen eski sevgilimi arayıp banyosunu kullanıp kullanamıyacağımı sorarım.

0|1
    0|0
    • niye hilton banyo mu

• o zaman topuklarına

• hiç bir şey yapmayıp zamana bırakmak gerek...yoksa kaş yapayım derken göz çıkartılıyor.kafayı dağıtmak ve sabırlı olmak lazım ve hayatta herşeyin bir çaresi olduğunu bilmek lazım.

0|1
    0|0
  • yasarim. Cevabın çok uzun ya da çok kısa!

0|1
    0|0
    • hayat da bazen öyle değil mi kopuk, anlar bazen ya cok uzun ya cok kısa

• aklıma robert de niro geldi :) taklit yapıyordu ya gerçi o sahne değil bu ama

link

• hhasddskjsakjdsjkad

• olaylarin seyrine bakarim egerki hayati bir durum söz konusu ise buna seyirci kalmam mutlaka bir yerde beni ilgilendiren bir durum vardir diye beklerim

0|1
    0|0
  • üzülmekten vazgeçerim zaten gamsız biriyim

0|1
    0|0
  • Dua ederim en azından anlamaya çalışırım

tam anlatmamışsın pek yorum yapamıyorum

0|1
    0|0
  • biraz daha açıklayıcı olmalıydı

0|1
    0|0
  • Beklerim,olacakları gelişmeleri beklerim belki de küçük bir gelişmeye el atıp sorunu cözebılırım

0|1
    0|0
  • şu an beni üzen bir durum var ve çok uğraştım ama düzelmiyor ve sadece susuyorum zamana bırakıyorum yapıcak birşey yok.

0|1
    0|0
  • ya koparıp atacaksın, ya da olduğu gibi kabullenceksin.. her ikiside üzer seni ama koparıp atmak daha iyi en azından hayatın boyunca üzülmezsin.

0|1
    0|0
  • zor soru ;S aynı durumdayım ne yapsam die düşünüyodum bende , uzak duramıyorum, başımı da çeviremiyorum, mal gibi ortada kaldım :S

0|1
    0|0
  • bol bol dua ederim...

0|1
    0|0
  • Uzak dururum.

0|1
    0|0
  • Kimisine saçma gelecek ama oluruna bırakırım...

Olduğu kadar, olmadığı kader...

0|1
    0|0
  • Yakın takipte kalırım, şartların değişip müdehale edilebilir duruma gelmesini beklerim.

0|1
    0|0
    • yakın takipte olduğunu hissettirmemen lazım. bi süre off gibi. ölü gibi.

bazen rahatsız edebilir.

• napcam bosveririm uzmem kendimi

0|1
    0|0
  • Sarılırım.

0|1
    0|0
  • 3 maymun. ha bi de "beynim yok" rolu yap.

kısacası umursama.

0|1
    0|0
  • Yok etsede ugraşırım çabalarım çırpınır dururum tum umıtlerım yok olana dek.

0|1
    0|0
  • oluruna bırakırım

0|1
    0|0
  • Yok sayarım, bastırırım.

0|1
    0|0
  • olmamış var sayarım yaşanmamış

0|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    2

Erkekler Ne Diyor 11

• Böyle durumlarda üzüntüyü ertelemeyi tercih ediyorum. Yeterince ertelersem belki hiç karşılaşmam umuduyla.

0|1
    0|0
  • işte zaten dalaylama da böyle söyler eğer bir problem varsa. .ve problem çözülebilecekse üzülmeye gerek yok . eğer çözülemeyecekse .. o zaman üzülmenin faydası yok .

0|1
    0|0
    • işi biliyor onlar zaten. bir gitsem de bana bir feyz verse çok görmek isterim orayı aslında

• su an yasadıgım ruh halını izah etmişsin. elden gelen birşey yok bööööyle bekliyoruz olumlu sonuçlanmasını, Haklıyken haksız durumda değilsem bir an önce beni anlamaları için dua bile ederim

0|1
    0|0
  • don't cry over split milk

0|1
    0|0
    • hmmmm. yerden yalamak zorunda kalmayalım sonra hacı abi

• yok yerden yalamak hiç hijyen değil :) yeri temizle sonra keyfine bak ;)

• :))) eyvallah

• Ölüm hariç her şeyin çaresi vardır ancak yine de senin ütopik dünyana göre olmasın varsayarsak sabrederim. Sen şimdi bu konuyla ilgili ayet ve hadis'te istemezsin.

0|1
    0|0
  • şuan çok kötü hissediyorum. buna benzer bir olay yaşamaktayım ve hayat gerçekten çok acımasız. sevdiğin insan bir anda silebiliyor

0|1
    0|0
  • benımde cıkmazda oldum bı gercek var fakat baskalarına zarar gelmesınden korkuyorum ıkı senedır aynı acıyı yazzıyorum ne yapıcamı bılmıyorum ama katlanıyorum.

0|1
    0|0
  • Önüme gelene çatarım...

0|1
    0|0
  • Kalbime gömerim o zaman :(

1|1
    0|0
  • Bkz: Tevekkül.

0|1
    0|0
  • söylediğin gibi beni üzen bir durum var.eşimle alaklı.onun davranışlarıyla alakalı.ve yapabileceğim hiçbirşey yok.ya kabul edcem ya da bitirecem.ama bir kızım var onu kaybetmeyi göze alamadğım için olduğu gibi kabul ediyorum ve isyan etmeyeye kızmamaya çalılıyorum

0|1
    0|0
    • birikir birikir sonunda patlama noktasına gelirse ya ?

• umarım gelmez.bazen insanın yapabilecek çok şeyi olmuyor.bazı şeyler zorda olsa kaybedeceği şeyleri düşününce sineye çekmeye karar veriyor.

Yükleniyor...