Spor doktoru protein rozu kullanmamı izin vermedi?

1 yıldır spor yapıyordum hiç gelişme yok beslenmemi sağlam spor doktora gittim hiç tavsiye etmediler?

0|0
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Herhangi bir sağlık sorunun var mı? Eğer yoksa kullan. Eğer birden fazla yani 3-4 çeşit supplement kullanacaksan yanına karaciğer koruma haplarından birini al vitamin bu bunu uygularsan karaciğerde de sorun yaşamazsın fazla supplement kullanımında bide bol bol su içmen gerekir günde en az 2-3 litre. Gerçi bizim ülkede ki doktorlarınm çoğunun bilgi seviyesi şüpheli zaten bak sana şöyle diyeyim devlet hastanesine gittim bizim burada böyle bir doktor olamaz hasataları birer birer değil beşer beşer içeri sokuyor ya kardeşim belki ben muayne olmam gerekiyor bir tarafımı açmak zorundayım misal bu durumu bir kız yaşayabilir utanır yani herkesin ortasında nasıl ve niye soyunsun? Zaten beşer beşer soktuklarının arasında kızda var lise öğrencisi soyunun diyor doktor 3 erkek 2 kız var doktoruda say 4 erkek 2 kız kız bizim önümüzde niye soyunsun. Kız bağrındı gitti diğeride gitti. Biz kaldık sıra bana geldi. Neyse ben aşı yaptırmıştım koluma iş başvurusu için vurulmam gerekiyormuş doktor iğne yapmayı bile bilmiyor delik deşik etti kolumu. Bide nasıl vurduysa artık kolum morardı. Gittim özele sonra nedenini sordum kim yaptı sana bunu diye sordu şu şu söyledim şikayetçi olun dedi iğneyi yanlış yerden vurmuş felç kalmadığınız için çok şanslısınız dedi özelde ki doktor.

0|0
    0|0
    • Aaa artık bende şüphelemeye başladım bakarsanız türkiyede sporcuları neden azaladı? burdan kaçmak istiyorun artık :(

• Evet doğru amerikayı boşver çok karışık sende norveç e araştır ;)

• Aslında İsviçrede geliyor aklıma orada maddi durumlar çok iyiymiş hatta bazı söylentilere göre insanlar yapacak bir şey bile bulamıyormuş anlatılanlar böyle yani bunu başka bir hoca anlattı başka kursta doğru mu diyor yalan mı bilmiyorum yeni girdim dersine çünkü.

Kızlar Ne Diyor 1

• Doktoru dinle.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• İki farklı durum var. Ben olsam önce küfür ederdim o diplomayı nerden almış. İkinciside doktoruna saygılarını sunup kendi istedigini yapman.

0|0
    0|0
    • Bak mehmet öz neden tavsiye etti dedim boşver onu dedi ya anıladım zaten

• Eee kullanma sende

0|0
    0|0
  • Tavsiyelere uy

0|0
    0|0
Yükleniyor...