Ulu kapı kolu adına sesleniyorum, derdin ne hacı?

Ne zaman bir kapının önünden geçecek olsam, kapının kolu kıyafetime takılıyor, anlamadım ki bana karşı bir şeyler hissettiğini düşünür oldum... :(

Size de oluyor mu misal?

Gizli sana iş çıkmaz annem >3

0|0
7|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• Hiç olmazdı geçen takıldı gömleğim caarrtt etti:/

1|0
    0|0
  • Banada kanepede otururken kirlent devamlı kucagima düşüyor. Yoksa o da bana karşı mi bi sey hissediyor? Yalnız miyiz la biz?

1|0
    0|0
  • Şimdi benim yanıt vermek gerek temsiliyeten. Ks de ismini taşıgım şahsiyet banada yapıyor bazen aynı eziyeti.

1|0
    0|0
  • cok sakat..gene kıyafetıne takılıyo..bırde yırtıp aldıgını dusunsen..bence sana karsı bıseylerdn fazlasnı hıssedıyo o kapı :D hahahaha :D

1|0
    0|0
  • Evlerden ırak, kapı kolunun insana hayranlığından korku filmi bile çekilir.

1|0
    0|0
  • kapı kollarıyla seviyeli ilişkin var demekki

1|0
    0|0
  • Vurdulu kırdılı kadın kapı duvarmış iyimi

Git patlat bu kafayı şimdi..

aklıma bu geldi nan

1|0
    0|0
  • küçük ayak parmağıma vurup duruyor

1|0
    0|0
  • psikolojin iyimi

0|0
    1|0
  • bak gizliye zin verseydin küfredecektim görüyon mu yakaladın beni

0|0
    0|0
  • Aneksenamun'a sor ;)))

0|0
    0|0
  • yooo olmuyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Şunu bari sen yapma...Bak belliki ne zamandır sitedesin..Yani gizli kullanıclara kapattın kapattın anladımda.Yani bunu belirtmenin sana faydası varmı yada zararı.Yani kapattın diyede sana kimse madalya vermez neden kapattın diyede kimse sana bişey demez.Gelelim soruna

Kapı kolunla yakın ilişkin olduğu için seni tebrik ederim.Gün gelir belkide kapı kolunu nikah masasına kaldırma kolu olarak koyarsın

0|1
    1|0
    • Soruya detay olarak yazılabilir en mantlıklı şey aslıda.

• Evcilim biçim biçim ölürem evcil için, cevabını iliştirmiş o tesekkürler evcil.<3

• Defalarca soyledim ben seni degil, koltugun kosesini seviyorum diye anlamiyor. Her firsatta tutup kolumdan barisalim diye tutturuyor..

1|0
    0|0
  • link bunu demeye çalışıyor anlamalıydın :)

1|0
    0|0
  • bana bişe hissetmediği kesin hep karnıma falan çarpıo buda acı yapıo bence bu kapı kolunun bana garezi var

1|0
    0|0
  • en azından kıyafetine takılıyor bana direk çarpıyor sonrada mor mor geziyorum :s

1|0
    0|0
  • Hırka giyiyorsam, evet.

1|0
    0|0
  • Amerikaolduğu için takıılası durum olmuyor pek :P kikhikhih

0|0
    0|0
Yükleniyor...