Doğum günü pastasının üzerine biten yaş sayısı kadar mı mum koyulur girilen yaş sayısı kadar mı?

doğum günü pastasının üzerine biten yaş sayısı kadar mı mum koyulur girilen yaş sayısı kadar mı

Hadi bakalım kaç kişi aynı fikirde

0|0
9|18

En İyi Erkek Görüşü

• pasta aldılarda mum niye yok mu dedik ...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• bir :) heleki kadının yaşı geçmişse kesinlikle bir :D yoksa psikolojisi bozulur yüzü asılır ve daha neler neler :D

0|0
    0|0
  • sevmem doğum günü

0|0
    0|0
  • ikisinin toplamının 3 bölünmesinin 2 eksiği kadar

0|0
    0|0
  • Kaç yaşına girecekse o kadar konulur diye biliyorum

0|0
    0|0
  • Doğum günü pastasının üzerindeki her bir mum bitirdiğin yaşının meşalesini temsil eder. Bitmiş olan yaşın meşalesini üfleyerek söndürürsün.

Yani bitirdiğin yaş sayısı kadar mum koyulur.

0|0
    0|0
  • Biten yaş sayısı kadar mum konur.

0|0
    0|0
  • hiç düşünemdim pasta beni daha çok ilgilendiriyor galiba :)

ama soruna cevap dersen bitiridiğim yaş tabiki mantıklı olan :)

0|0
    0|0
  • biten yas sayısı kadar..

bismillah ya yenı yasa daha o gun gırıyosun ..hemen kullanmaya baslamakda nesi :D

hem ole yapmakda yaslı gosterır..olmaz...bıten yas kadar olur

0|0
    0|0
  • En güzeli ne biliyor musun?Biten yaş sayısı kadar mum koyacan sonrada bir mumu ortadan ikiye bölüp öyle koyacan.Böylece ikisinden de az buçuk koymuş olacan.Ne İsa'ya ne Musa'ya yani :D

0|0
    0|0
  • Doğum günü kutlamak saçma bence

1|0
    0|0
  • Girilen yaş sayısı kadar. Kutlanan biten yaş değil girilen yaştır benim bildiğim (:

0|0
    0|0
  • girilen yaş sayısı kadar..

0|0
    0|0
  • şimdi be 86 doğumluyum 2013 ün mayıs ayında 27 yi tamamlamış olacağım biten yaştan kastın bumu ?

0|0
    0|0
  • ne farkeder 1 fark var onuda koy gitsin

0|0
    0|0
  • her mum evvelden zıkkımlandığın pasta sayısını temsil eder. girmiş olduğun yaşınıda pasta...

0|0
    0|0
  • Bir tane büyük mum koy gitsin uğraşma o kadar :))))

0|0
    0|0
  • biten yaş sayısı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• biten yaş diyorum

1|2
    0|0
  • Girilen yaş :D Biten bitmiştir kalan sağlar bizimdir yani küçükken öyle oluyodu ama büyüdükçe bitirilen sanırım bilemedimbenonu

1|0
    0|0
  • Girilen yaş sayısı. Çünki yeni yaşı kutluyorsun zaten, yeni yaş diyorum çiçeğim.

1|0
    0|0
  • girilen yaş sayısı kadar

0|0
    0|0
  • O gün kaç yaşın bitti ise o yaşın kadar koyulur...Yaşamadığın bir yaş için mum konmaz...

18 yılın dolmuş o gün...18 den gün alacaksın seneye kadar 19.olacaksın mesela

0|0
    0|0
  • Doğum gunu neden kutlanır ki, yaşlanmaya hayır kremlerini kullanmaya mı merak var...

0|0
    0|0
  • pastanın üzerinde yer kalmadı galiba :))

1 tane eksik olsunun peşindesiniz

0|0
    0|0
  • girilen yas sayısı kadar bence :)

0|0
    0|0
  • biten yaş kadar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...