Yine aldatıldım ama bu sefer...

Donunu da alsam mı ?

8.mi?10. aldatılışım mı hatırlamıyorum.Eskisi gibi acıtmıyor zaten, anlıyorum ki alışmışım.Zoruma gidiyor, haketmedim diyorum, ayrılmak istiyorum ama ayrılamıyorum.Maddi imkanım yok, olsaydı zaten yanında 1saniye daha durmayacağımı, sokaktan geçen adamın bana naber? demeye hakkı olduğunu ama onun bunu sormaya hakkı olmadığını dün gelinliğimi parçalayıp yüzüne fırlatırken haykırdım, çok kez aldatıldım aldatılmasına da çocuğumun geleceğini karşılayamayacağımı, maddi zorluklarla başedemeyeceğimi anlayacağınız paraya olan rahatlığımı düşündüğüm için ayrılamadım

Bu sefer herşey çok farklıydı, ben farklıydım.Eğer boşanma davasını açmazsa ben açacağımı söyledim her zamanki gibi maddi imkanımın, arkamda hiç kimsenin olmamasının verdiği güvene sığındı, gerekirse 100 tane avukatla yatarım elbet 1 tanesini dava açmaya ikna ederim dedim eğer, üstüme 1 daire yapmaz, iş imkanı sağlamazsan.

0|0
7|19

En İyi Erkek Görüşü

• aşagıda arkadaşlar bir çok şey yazmışlar ama kaçırdıkları bazı noktalar var

1) ekonomik anlamda bir gelirin yok

2) tahminimce boşandığında ailenin sana destek olmayacagını düşünüyorsun şu an toplumda genel bir problem

3) yaptığı şeylerin yanına kar kalmasını istemiyorsun

4) cocugun var

5) eşin senin zafiyetlerini biliyor

6) rahata alışıksın rahatını bozmak istemiyorsun

7) eşinin seni aldatmasını sineye çekmek kolayına geliyor hatta belki zevk alıyorsun

8) bir tane avukatla yada 100 tanesiyle yatmak işlerini çözümleyecegini düşünseydin şu ana kadar 10 kere yapardın

bunları degerlendirince olaya şöyle bir bakış açısı oluşuyor.

1) eğer eşinden gerçekten ayrılmayı düşünüyorsan ekonomik anlamda belirli gelirlere sahip olabilecegin imkanları kendine yaratman lazım bunun için çaba harcaman gerek evde oturayım oturdugum yerden de rahatıma bakayım diye bir kavram yok

2) eşiyin çapkınlılarına göz yumacaksın eşin çapkınlık yapmaya devam edecek kor sagır dilsizi oynayacaksın işin gerçegi

3) sende eşini aldatacaksın kana kan göze göz diyerek

4) yada eşin çapkınlık yaparken ona katılacaksın

genel anlamda baktıgımızda bu tür sonuçlar ortaya çıkıyor her bir sonucunda bir birinden farklı zincirleme yansımaları olur arkadaşım

umarım sana faydalı olmuştur.

0|0
    0|0
    • Bazı ayrıntılar dışında güzel özetlemişsiniz.Ekonomik gelirim yok, rahata alışkanlık kira, elektirik faturaları gibi derdim olmaması, ekmeğimi alabilmemse rahata alışkınım.Belirli geliri kendime sağlamak için düzgün bir iş ilanlarına bakıyorum ama daha önce çalışmadığım ve herhangi bir dalda uzman olmadığım için bulamıyorum.Aldatmasından zevk almıyorum, hiçkimse almaz, başka çarem olmadığı için susmak zorunda kalıyordum ama diğer sorunlarla birleşince çözüm yolu üretemiyorum artık susamıyorum

• biz şu an iki tane farklı iş yapıyoruz bir tanesi çağrı merkezi işletmeciligi burda ürün satıyoruz

• digeri ise bir kişi üzerine çok sayıda vodafone 59 tl faturalı olan hatları var bilirmisin sabit hatlara sınırsız arama veriyor bu hatlardan aldırıyoruz kişiye bize ait sabit telefon numaraları var bunları arattırıyoruz aylık bir hat üzerinden ortalama 20000 dakika arama yapıyorlar. dakikasında bizden 1.5 kuruş alıyor aylıkta ortalama hat başına 300 tl gelir elde ediyor bunun 59 tl hatta ödüyor yani hat başına ortalama 240 tl kalıyor bu tür bir işte yapabilirsin kolay bir yöntem

Erkekler Ne Diyor 18

• Evlilik sözleşmeniz var mı bilemiyorum fakat donuna kadar alamazsın. Yola çıkarken bunun bilincinde olmalı ve boşa hayaller kurmamalısın. Tabii ki bunu durumu özetlemek için kullandığını ve öyle bir hayalin olmadığını da biliyorum.

"Telefonu kırdı" diyorsun ya, o telefonun parçaları çöpe atılmasın, sen sakla onları. Hafıza kartı ve telefon hafızasından pek çok veri kurtarılabilir. Mahkemede bunu talep edebilirsin hakimden. Avukat konusu ile ilgili süper bir cümle kurmuşsun. Ayrıca avukatı düşünmene gerek yok, barodan bu konuda ücretsiz avukat bulabilir ya da kazanacağın tazminat ile ödeyecek şekilde anlaşma yapabilirsin.

Bu dava sonucunda çocuğunun velayetini, hem kendin hem de çocuğun için eşinin kazancının miktarına bağlı olarak belli bir miktar (ki genelde yeterli olur) nafakayı ve manevi tazminatı rahatlıkla kazanırsın gibi görülüyor.

0|0
    0|0
  • hanfendi kusura bakmayın ama sorun sizde.Niçin bir erkeğe maddi yönden bağımlı olduğunuzu anlamıyorum.Çalışma gücünüzmü yok?İşmi bulamıyorsunuz.Yada kocanız çok zengin ve zenginliği gözünüzü boyamış anladığım kadarıyla.Bana sorarsanız bunların hiçbiri sizin özgürlüğünüzü kısıtlamaya değmez.Bi an önce kafanızı toparlayın ve kendinize yeni bir yaşam tarzı belirleyin.Kendi kariyerinizi oluşturun.Ama unutmayın ki kimseye bağımlı yaşamak zorunda değilsiniz

0|0
    0|0
    • beni gezmeye alışverişe göndermeyen insan çalışmama izin veriyordu da çalışmıyormuydum sanıyorsunuz

• ya boşandıktan sonra? Aynı şekilde devammı edeceksin? İyi bi koca bulacağının garantisi varmı? Avukatla yatacağına paranı kazanır yoluna bakarsın;) hıh nede olsa yatması kolay

• Koca aramıyorum, evet yatması kalkması kolay, siz erkekler için ne kadar kolaysa kadınlar içinde bu kadar kolay ama benim bunu yapmama nedenim zor olmasından değil, kendime olan saygımdan ama son çarem o olursa onuda yaparım

• yasal hakkın donuna kadar alırsın!

0|0
    0|0
  • Avukatla yatmana lüzum yok... bu kısmı latife olarak kabul ediyorum. gerçi şakası bile kötü, neyse... Eğer kanıtlayabilirsen zaten donuna kadar alırsın... avukatın parasını da o öder... senin avukata ödeme yapmana gerek yok... çocuğuna ve sana bakmak zorunda... onun yanında maddi imkanın varsa, ayrıldığında da olacak...

0|0
    0|0
    • Hayatımda ilk defa söylenebilecek en ağır sözleri söyledim, ilk defa ağladığını gördüm ama bu sefer ben ağlamadım

• Alkol bağımlısı olmasaydı belki bunların hiç biri olmayacaktı...

• boş ver hayat bu, her şey olabiliyor... sen kendinden ödün vermemeye çalış...

• senin ve cocuğun için vereceğin kararlarda iyi düşünmen lazım.aklını kullanman lazım. bu işten nasıl zararlı çıkmam diye acele etmeden akılıca davranman lazım

0|0
    0|0
  • seni 10 sefer aldatmadan önce keşke düşünseydin bunları. Anladığm kadarıyla rahata alışmışsın ve eşinde bunun farkında. Zamanında eşeğini sağlam kazığa bağlamalıydın, şimdi ha diyince nasıl hayat kuracaksın kendine. Biraz birikim yapsaydın hiç olmazsa o birikiminle belki bir hayata başlayabilirdin. Ve eşin sanırım senin hiçbirşey yapamayacağını bildiği için bukadar rahat.

0|0
    0|0
    • Aynen söylediğin gibi, hiçbirşey yapamayacağımı biliyor ama güzelim, bunu koz kullanmayı biliyorum, yapıma aykırı olsada gözüm karardığında herşeyi yapacağımı oda biliyor, tek korkusu şuan bu

• Cinsellik üzerineyse sana ders verebilirim, başka taktiklerse dinlemeye hazırım

• cinsellik üzerine değildi, ancak tabiki bu konuda rolu çok o işlerin(ancak bana ders verebilceğini sanmıyorum:) ben biraz uçumdur.

Neyse bu konular özele girer istersen, freudhakan@hotmail.com

• İyi demişsin madem ki siz evlisiniz sana bi güvence vermesi lazım ya bi daire ya bi araba yada hesabına bi miktar para eğer bunlarıda yapmayıp üstüne üstlük kaba davranıp senide aldatıyorsa o evlilik olmaktan çıkmış çıkar ilişkisi olmuştur resmen senin iyi niyetini kullanıyor baksana... ben olsam direk boşanma davası açardım sonunu düşünmeden illaki karşına iyi ve maddi durumu iyi birisi çıkar emin ol bol şans..

0|0
    0|0
    • cinsellik, temizlik, bakım ihtiyaçlarını gideren, beni gördüklerinde çok saygılı eşin var dedikleri çıkar ilişkisi zaten, ama artık bunlarıda rüyasında görecek.İsyan edip ayrılmak istediğinde hakim karşısında kocamı seviyorum yapıp kapıdan çıktığımda kimsin ? demeye devam edeceğim

• Yasalarda bu konuda oldukça iyi düzenlemeler yapıldı. İstediğini alırsın.

Bu kadar...

0|0
    0|0
  • Aldattığı ispat edebilirsen ve çocuğunun geleceğini de bahane ederek ( ki bu çok doğru ve geçerli bir durum) Donunu almakla kalmazsın, bundan sonraki gelirinin de %40'ını alabilirsin

0|0
    0|1
    • ayda 15000 civarı geliri var ve eve ekmek istendiğinde param yok diyebilen biri, her ihtiyacı kendisi karşılayıp elime maddi güç geçmemesi için uğraşan insan, bundan sonraki gelirlerini istemiyorum.Sadece bana kendi işimi kurabilmem, para kazanabilmem, herhangi bir yere çıktığımda gidemezsin ! diyemeyen bir insan yaratıyorum

• çocuğum var izimi kaybettiremem, babasının çocuğumu görmeye hakkı olmasada babasını görmek çocuğumun hakkı

• Haklısın...

• Haketmiş donuna kadar al

0|0
    0|0
  • Bu yazdıklarından sonra senin ondan farkın kalmamıiş yazının başında haklıydın ama sonunda haksız oldun tencere kapagını bulmuş bence acımasız gercekler bunlar canım

0|0
    0|0
    • Herşeyi yanına kar bırakırsam tencere kapak olmazdı.Zavallı gibi konuşmayın

• belli oluyor kim zavallı oldugu, adamı gülüyon ama bu işlerde civi civiyi sökmüyor malesef

• Elinde kanıt varsa git savcılığa suç duyurusunda bulun.İcabına bakarlar dürzünün merak etme.Tabii ki davanında takipçisi olacaksın.

0|0
    0|0
  • keşke maddi anlamda özgür bir kadın olsaydın da onun bu yaptıkları karşısında ayrılma kararı alsaydın.. ama yapamadın işte çocuğun var.. üzülme sakın er yada geç hak yerini bulacaktır.. onun bu yaptıkları karşılıksız kalacak sanma..

0|0
    0|0
    • Maddi özgürlüğüm olsaydı 6yıldır aldattığı halde beni kafeste tutar gibi yaşatmasına göz yummazdım

• Amacım herşeyimi verdiğim insana hadi eyvallah deyip çekip gitmek değil ki? evlendiğimizde satılığa çıkarttığı 1 dairesi vardı, şimdi arabaları daireleri var, bunları benim desteğimle yaptı ama kurnazlık yapıp hepsini babasının üstüne yaptı.Ben esas salaklığımı o zamanlar yapmışım

• bir şey diyemiyorum sana.. ne diyeyim sustum kaldım öyle..

• dinsizin hakkından imansız gelirmiş ..

iyi demişsin..cidden tebrik ediyorum.

1|0
    0|0
    • sevişirken videoya çekmişler, böyle konuşabilme gücünü elimdeki kozdan aldım

• Yaşamış gibi emin konuştun.Geçmişe bakarsam benzerleri hep oldu ama ilk defa onu aldatma ihtimalim olduğunu söyledim

• BU yüzden soğutacak işte..zaman kazanacak..

hayat tecrübem bunları yazmama yetecek kadar var...bunları tek yaşayan sen değilsin..son da olmayacaksın.

• sorunu hallettinizmi acaba?

0|0
    0|0
  • erkek aldatır idare ediceksin aldatmayan erkek varmı ?

0|0
    0|0
  • iyide sen kanıtlayıp boşansan zaten tazminat nafaka ıvır zıvır bisürü şey alırsın.

0|0
    0|0
    • kendi üstüne malı yok

• nasıl bir yol

• bilmem ama okadar kolay olamaz yani oldu üstüme bişeyim yok de kaç yok ya..git danış bi avukata..Vermen şart değil başvur biyerlere.

• yaşadığın zor bir durum.akıl veren çok olur ama yaşayan insan için o kadar çok şey vardır ki düşünmesi gerektiren.sizinle aynı yaşıtlardayız.eşim 28 ben 42.küçükte bir kızımız var.2 yaşında.1 yıl önce bizde baya buyuk sorunlar yaşadık.benim maddi durumum eşimden daha ii.eşimde çalışıyor ama tek başına şuanki imkanlarda yaşaması mümkün değil.aynı senin gibi o da bu yuzden ayrılamadı.ben ayrılmayı asla düşünmedim.ama o çok ısrarcıydı ama maddi anlamda sıkınıya gireceği için yapmadı.sorunumuz ise aldatma.aslında bana gore aldtama değil ama ona da hak veriyorum.cinsel anlamda aldtama değil ama. Bir dönem belki ihtiyaçtan belki içinde bulunduğum ortamdan dolayı sadee sohbet etmek amaçlı bir kızla konuşuyordum.ama sevgi hoşlanma cinsellik yoktu.kızda da aynı şekilde.ama eşim bunu öğrendi.ve onu aldattığımı düşündü ayrılmak istedi.ben onu da kızımı da kaybetmek istemediğimden niyetimin kötü olmasa da hata olduğunu afetmesini istedim.çok uzun sürdü ama şuan herşey iyi.

senin sorununa nasıl cevp vereceğimi bilmiyorum.bende aynısını yaşadım bırak ayrıl boşver diyemiyorum.çünkü o kadar kolay değil.herşeyi biranda silmek kolay değil.ortada cocuk var ve ona sağladığın maddi imkanlar. ama ters anlama kabul et boşver ne yaparsa yapsın ayrılma da diyemem.Diyeceğim şey kendini ve cocuğunun geleceğini sağlayana kadar acele karar verme.

0|0
    0|0
    • yorumlara baktım birkaç birşey daha eklemeye karar verdim.sen herksin ne dediğine bakma.düşünmen gereken bir cocuk var.herkes için hatta eşin için bu önemli olmayabilir ama insanın hayattaki en masum en değerli en vazeçilmezi onlar.Anladığım kadarıyla eşin maddi gucune guveniyor.biz burda yorum yapıp 10 dakika sonra hayatımıza dönüyoruz ama sen her saat bunu yaşıyorsun.Zor durum.Ama ne yaaprsan yap neye karar verirsen ver cocuğunun için en uygun neyse ona göre ver

• beni aldatıp kendinin yaptığı şeyleri yapacağım düşüncesi ile maddi ve manevi özgürlüğümü kısıtlaması

• onun neden böyle düşündüğünü bilemiyorum belki daha önce yaşanan şeyler ya da kızgınlın anında ona söylemiş olduğun kelimelerdir.belki de ona onla evli kaldığın sürece bunu yapacak kadar aptal olmadığını ona böyle bir koz vermeyeceğini söyleyebilirsin.ama sana böyle davranmaya devam ettiği sürece onu cocuğunu alıp çekip gitmekle tehdit edebilrisin.yap demiyorum sadece bazen kaybetme korkusunu insanın yaşaması lazım.duygularına göre mantığna gore ne yaparsan yap.

Kızlar Ne Diyor 7

• ne kdr sevsen de ya da mecbur olsan da öyle bir erkekle yaşamaya değer mi? bu dünyaya 1 kez geliyorsun ve kendine yaşattıgın eziyete bak.

1|2
    0|0
  • Hemen git dava aç , maddi imkanın olmadığı için baro sana avukat temin edecek , elindeki kozu sakla ve sakın çaktırma , inan oturduğun evi alırsın + çocuğun ve kendin içinde nafaka alabilirsin , hiç şüphen olmasın , şahit de olsun birkaç tane tamamdır ...

0|0
    0|0
    • bitirdin la adamı :)))

• Umarım dediğin gibidir , ama bu itirafı farklı bir anlam taşıyor yalan söyleyemez desende , adi şerefsizin tekiyim ki karımı bir ton kadınla aldattım al sana itiraf , mal varlığımın yarısıda onun ayda gelirimin % 40 ınıda vermeye razıyım diyeceğinden bu kadar emin olma derim ben ...

• Detaylara girmemem için karımı aldattım diyebilen biri

• Eğer maddi imkanı varsa eşinizin ve bu malvarlığı evlendikten sonra gerçekleştiyse zaten yarısı sizindir. Çocuğunuz da olduğuna göre ve çalışmadığınız için ona da nafaka alabiliyorsunuz. Neden bukadar katlanma gereği duyduğunuzu anlamadım.

1|0
    0|0
    • hiç bir şeyi kendi adına yapmayacak kadar kurnaz birisi.Herşey babasının üstüne

• Gülme ağlama krizleri tutuyor, sokağa çıkıp bağırsam diyorum, dün gaza sonuna kadar bastım, bir ara direksiyon hakimiyetini kaybettim başka arabanın camından bakan ufak çocuğu gördüm , kendi derdime başkasının canını yakacağım diye kendime kızdım.Anlamlı düşünemiyorum deliriyormuyum :(

• Sakin ol ve öncelikle çocuğunu düşünerek hareket et. Sana bişey olursa o babanın yetiştireceği çocuğu düşün. Eşinden uzaklaşacak biryerlere gidip kendini toparla. yaşadığın herşey çok zor farkındayım ancak bu halinle ne kendine ne çocuğuna yardımcı olamazsın. Kafanı toparla ve gerekirse mutlaka yardım al.

• acaba zengin diye mi kendinizden 13 yaş büyük biriyle evlendiniz? dediğiniz kadar güzelseniz çok talibiniz olmuştur. bu kişiyi seçme nedeninizi merak ettim. evlilik öncesinde hiç mi farketmediniz karşı cinse olan düşkünlüğünü .s

0|0
    0|0
    • evlendiğimizde hiç bir şeyi yoktu, severek evlendik

• adli yardım talep edebilirsin mahkemeden.

0|0
    0|0
  • sonuna kadar hakkın. donunu da al.

1|0
    1|0
    • donunu yıkatmak için verir ancak :))

• donunu alıp kıvırıp kıvırıp dötüne monte edebilirsin bence:)

• :D

• tek bir kadinlami aldati 10 kere

sürekli deyistiriyormu ayni kadinla yapiyorsa bosama

onla cinseligini yasasin seninde basinda dursun hayat zor

hadi bosandin tekrar evlenince ayni olursa

bide dulolmakta zor sürekli elin isinde calismak

benim cocuk yok yinede bosamiyom benimkide aldatmiyor ama kocaligi yok cinsel anlamda

camtami takiyom hayatimi yasiyom sözde evli sende öyle yap

0|0
    0|0
    • hep farklı kişiler oldu, birçoğu ile görüştüm, beni haketmediğini söylüyorlar.Bende artık öyle yapmayı düşünüyorum, işine gelmezse istediklerimi karşılar ayrılırsın, ben de kimseye birşey söylemem anlaşmalı ayrıldık deriz dedim

• adam deyistirmeyi seviyo o kimseyi sevemez kendine bile sagisi yok

defetgitsin kansizi

• beni sevdiğini söylüyorda sevmediğini biliyorum, bana alışmış, alışkanlıklarından vazgeçemiyor

Yükleniyor...