Fitnessla ilgilenenler lutfen bakarmisiniz?

ben 30 squat yaptim. kalcam zaten cikik. yapmama gerek var mi? birde cok agriyor her tarafim egilemiyorum. kendi basima yaparsam yanlis ve cirkin bir goruntu olusurmu

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• yok olmaz fakat Squat kalça bacak ve ayak kas gruplarını sıkılaştırır yani amaç büyütmekten çok daha sıkı durması ağrı kısmına gelince alışık olmadıgından olabilir ben yaklaşık 60 kilo civarında yapıyorum bence fazla takılma eğer yağ oranın düşük vücudun sıkıysa gerek yok ağırlık olmaadanda yapabilirsin

0|0
    0|0
    • bence fitness daha dogru geliyor gitmek sence?

• tabiki salona gitmelisin salon senden fazla yağlarını alır sıkı bir vücut bırakır yanlız basına yaparsan herkes yanlış anlar malum burası türkiye insanlar konuşacak laf atacak birini arıyor bence en iyi seçim Fitness'a gitmek olacaktır Matmazel :)

Erkekler Ne Diyor 4

• çok az (: çıtanı yükselt en az günde 200 yapman lazım

0|0
    0|0
  • Ağrılarının hepsi geçecek fitness kasları büyütmek yerine onları küçültmek ve sıkılaştırmak için yapılır sen yapmaya devam et 1 haftaya kalmaz ağrılarında geçer

0|0
    0|0
  • ayda 10.000 squat programı var sen ne diyorsun 30 muş ;:D

0|0
    0|0
  • götür götür yağa batır evine götür mideye yatır tantuni ayran, gerissi yallannn

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Squatta önemli olan hareketi doğru yapabilmektir. Kalçanın çıkık olmasıyla squatın ne alakası var. Kaslı ve güzel dursun diye yapılır squat bir de bacaklarını güçlendirmek için. Her tarafın ağırıyorsa 30 tane yapma da 10 taneden 3 set yap mesela, bir süre sonra bu sayıyı arttırırsın.

0|0
    0|0
    • peki yanlis durusta yaptiysam eger sekil itibari ile kotu bir goruntu vermez dimi? ben zaten bilmedigim icin soruyorum arkadasim. bilsem burada ne isim olsun

• Youtube'daki videolara bakarak doğru hareketleri öğrenebilirsiniz. Yanlış duruşta yapsan kötü görüntü değil, sakatlık bile olabilir.

• Kalçam çıkık derken

0|0
    0|0
  • 30 hiç bişey ben çok sayıda squat yapıyorum ikinci haftası acısı geçmeye başlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...