Bugün ayrılığımın ilk günü. Erkekler fikir verebilir misiniz nasıl davranmalıyım?

Evet küçük bir yalanını yakaladım.Sana guvenmıyorum artık dedim. O her ne kadar çabalasa en sonunda güvenmiyorsan bitirelim dedi.Bende sen bitir bütün suçlu sensin dedim. Ve bitirdikte.O hemen resımlerımızı sılmış, arkadaslık lıstesınden çıkarmış beni. Seven insan bu kadar rahat ayrılığı kabullenirmi yahu.. Şimdi ben napmalıyım?

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• Degisir o dedigin her insan bir olmaz

0|0
    0|0
  • Küçük bir yalan yüzünden böyle yaparsan tabi ilişkin biter. O da öyle davranır. Sen ona kendini güvendirememişsin zaten. Sana yalan söylemişse bu senin ona güven vermemenden kaynaklanıyor olabilir.

0|0
    0|0
  • evet kabullenir..

0|0
    0|0
  • e sende öyle yap bi adımm atınmı gerisini getir suçlu olmasaydı böle çabuk vazgeçermiydi senden hiç düşün yanı ilk günün tadını çıkar gez toz eğlen etrafına bak yeşiller saç ve yeni gelene dur deme okey

0|0
    0|0
  • Kızlarında huyudur.Hem ayrılalım derler ayrılıncada niye ayrıldı benden hemen derler senlemi uğraşcak cocuk işi gucu yokmu :D

0|0
    0|0
    • Suçluydu ama hatasını anlamak yerıne benı dahada snır ettı.

• misli ile karşılık ver , yaptıkları seni haketmediğini gösteriyor ...

0|0
    0|0
  • sabret zamana bırak biraz

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ayrılık dediğin başka ne şekilde olur ki zaten.

Ayrıldık dediğin insan neden hala face veya başka yerlerde olsun ki..

Ayrılık kısmı böyle olur ama, sanırım sen ayrılmak değil daha fazla yalvartmak istiyordun o da bunu yapmamış ondan sana dokundu bu.

Zaten sen ona "sen bitir bütün suçlu sensin" dediğinde aslında daha çok yalvar affettir kendini demişsin, o da bunu anlamış ama, malesef kusura bakma adam dünden razıymış..

O yüzden giden gider boşver adamın gönlü yokmuş işte.

Yoksa gerçekten seven ve ayrılmak istemeyen erkek asla böyle davranmaz.

Ayrılıktan sonra şöyle düşünebilirsin; o beni sevmedi sevseydi gitmezdi bu bu kadar basit. Bunu düşüne düşüne bazı şeyler daha kolay kabullenilir çünkü, kimsenin kalbini açıp bakamıyorsun ve kimse seni sevmek zorunda değil. Bu ancak onun istemesine bağlı senle ilgili değil..

0|0
    0|0
    • Yok yalvarmasını ıstemıyordum sadece hatasnı kabul etmesını özür dilemesini bidaha olmuycagına dair bseyler söylemesını. Ama çok gururlu bırı asla gerıye dönş yapmıyor herkese rest cekıyor karakterıstık olarak.Hklısın öyle düşnüp unutmaya bakıyım en ıyısı...

• Peki sağol canım.. Acı ve gerçek konuştun sonuç olarak ben yapmam gerekenlerı yaptıgıma ınanıyorum onada demıştım zaten ayrılık havasına hemende gırmışsın oh ne hoş dıye. Tamam ben kötyüm ben suçluyum sen haklısın daha fazla knusmaya gerek yok bıtırdk bız ılıskımızı dedı buda açıkca cevap verıyr sanırım sorularıma.

• yani tersi bir durum söz konusuysa bile bunu zaman gösterecek..

• Asıl seven insan yapar bunları. Düşünsene bi sen seviyorsun diyelim karsındaki senden ayrılmak istiyorum. O adamın yerinde ben olsam bende aynısını yapardım. Cünkü seni görmek ona daha çok acı verecek.

0|1
    0|0
    • Ben sana güvenmiyorum dedim.O güvenmiyorsan bitirelim dedi bende sen bitir çok istiyorsan bütün suç senin dedim...

• Aptallık işte neyse kendıme gelıyorum ama dusunmek yok benı sevmeyen bırını düşünemem sımdı gıdıp eskıden oldugu gıbı ebedı yalnızlıgıma gecıs yapıcam. Teşekkür ederm yorumların ıcın canım.

• Rica ederim her zaman ama yalnızlıga geçiş yapma bence insanların içine karış gez dolaş. Kendine ceza veriri gibi davranma

Yükleniyor...