Bir de kızlara anlaşılmaz derler kesinlikle dönüp aynaya bakmalısınız..

Biriyle konuşuyorum bana benden hoşlandığını söyledi benm çok hoşuma gitti bu ama şimdi konuştuk bana uzun süre bir ilişki yaşamak istemediğini söyledi beni kırmak istemiyormuş kendini bana anlatamıyormuş ne dşünmem gerektiğini bilmiyorum üzgünüm çok kırgınımm. Sizce ne demek buu ? Yani tüm bunların seninle dalga geçiyorumdan başka anlamı olduğunu duymaya ihtiyacım var şuan..

0|0
1|8

En İyi Kız Görüşü

• Ne yaptığı belli olmayan bir Kamil... Şükret ki siz çıkmaya başlamadan rengini belli etmiş, böyle bir hali diğerini tutmayan bir oğlanla zaten mutlu olamazdın.

Muhtemelen dalga geçmiyor, böyle aklı sıra sıkılgan "oov beybi şu an hazır değilim", "sanırım şimdi hazırım" havalarında ergen triplerine girmiş biri gibi..

Salla gitsin.. Bu tiplerin de kızı erkeği olmuyor ne yazık ki. Her iki cinse de ceza olarak yaratılmış versiyonları mevcut :D.

1|1
    0|0
    • Uff ama çok istemiştim biliyor musun bir şeyler olmasını. 10 gün sonra ben memleketime gideceğim evlerimiz çok yakın onu da göreceğim sence ne yapmalıyım?

• Çook teşekkür ederiimm :)

• rica ederim =)

Erkekler Ne Diyor 8

• Uzun ilişki düşünüyorum ne demek lan? Benim en uzun ilişkim 1-2 gün takılırım dediğim birisiyle oldu. Böyle bir mantık yok. Biriyle birlikte olursun hoşlaşırsın seversin sevilirsin. İyide anlaşıyorsan sadakatli ve saygılıysan uzun sürer. Erkekler kadınlar gibi değildir. Ay düşünmem lazım , vakte ihtiyacım var . Ya hayatında başka biri var ondan kurtulmaya çalışıyor yada seninle olup olmama konusunda kararsız. Eğer cidden hoşlanıyorsa birinden beklemez.!

2|0
    0|0
  • Dalga değil seçenekleri söyleyim,

- Arkadaşlarıyla iddaaya girmiştir.

- Kendisini denemiştir.

Neden dalga değil çünkü dalga geçecek birisi olsa onu kabul etmeme korkusundan sana gelmez, sen onu kabul etmezsen bir cevap vermezsen dalga geçeceği yere dalga geçilen olacak o yüzden üstte yazdığım seçeneklerden teki.

0|0
    0|0
    • Arkadaşlarıyla iddiaya girmiştir?

• Yok onu bilirim ben böyle şeyler yapmaz eminim yanii

• O zaman kendisini denemek için yapmıştır yoksa sana hoşlanıyorum diyip sonra saçma sapan cevaplar vermezdi. İyiki böyle yapmış nasıl birisi olduğunu öğrendin belki sevgili olsan ileride aşık olup üzülecektin .

• Yeni ilişkiye hazır olmayışının sebebi ilişkisinden yeni ayrılmış olabilir mi? Belki zamana ihtiyacı vardır..

0|0
    0|0
    • Ne zaman bir kıza karşı bir şeyler hissedip çıksa aldatılmış budur olay ya anlamıyorum birkaç kez böyle oldu diye hep böyle olmak zorunda değil ki. Hem beni tanıyor da böyle yapmayacağımı da biliyor. Lanet olsun hiçbir şey anlamıyorum!

• Anlaşılmaz değil ki çok açık. Tek gecelik aşk yaşamak istiyor. O istediği zaman gideceksin istemediği zaman arayıp sormayacak, kafasını ütülemeyeceksin.

0|0
    0|0
    • Bu ne böyle ya. Böyle ilişkimi olur Allah aşkına iyice ... çıkmış bu işin. Hep duyardım ama inanmazdım. Bildiğin hayal kırklığı yaşıyorum

• Yaa kusura bakma ben daldım bşran. Hee hep atarım zatenn

• Tercih senin. Devam etmek ya da sonlandırmak.

• bu gibi söylemlerde bulunan biri ben olsaydım niyetim kısacası ve doğrudan söylemem gerekeni şu olurdu: bu gece birlikte takılabilir miyiz. ya sonrası? sonrasına da bir ara bakrız elbet... diye olurdu diye düşünüyorum.

0|0
    0|0
  • bulmuş senin gibi kızı bide hazır değilim cart curt diyor. yazıklar olsun...

0|0
    0|0
  • tüm erkekleri yargılayan bi soru başlığın var önce onu düzelt bizde cevap verelim

0|0
    0|0
    • Benim tanıdıklarım böyle oldu ama

• Yorum yapma o zaman.

• soruna cevap anlamlı yorum yapmadım zaten

• ne güzel işte adam en başından söylemiş sana sonradan üzmek gerine

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...