Hoşlandığım kızdan beklemediğim yanıt

Arkadaşlar bir konuda yardımınıza çok ihtiyacım var. uzun süredir hoşlandığım bir kız vardı. Bu kız üniversiteden de sınıf arkadaşım ama merhabadan başka bir muhabbetimiz olmadı hoşlanmadan önce. Sonra Facebook da ekledim ve düşüncelerimizin,hayat anlayışlarımızın hatta espri anlayışlarımızın aynı olduğunu farkettim. Normalde kimsenin paylaştıklarını beğenmeyen bu kız benim paylaştıklarımı üst üste 4-5 defa beğeniyordu. Sonra sohbet ettik okullar kapalı olduğu için netten ama yüzersel şeylerden. En sonunda belki acele oldu ama ondan hoşlandığını kendim yazmış olduğumbir şiir ve güzel sözlerle açıkladım. Fakat "şu an için öyle şeyler düşünmediğini ve benimle alakası olmadığını" söyledi ve paylaşımlarımı beğenmeye devam ediyor. Sizce ne yapmalıyım? Onu daha iyi tanıyıp beklemeli miyim yoksa ilk adımı onun atmasını mı beklemeliyim eğer olacaksa? Teşekkürler

Güncellemeler:
Bu arada cepten girdiğim icin sorunun başlığını düzgün yazamamisim kusuruma bakmayın..
kız arkadaşların da fikrini almak güzel olurdu.beylere teşekkürler gerçekten yardımcı oluyorsunuz devam lütfen :)

0|0
2|4

En İyi Kız Görüşü

• bence normal olarak arkadaş gibi sohbet etmeye devam et, biraz samimileşin, ama çok sıkma :)

0|1
    0|0
    • katılıyorum.

• Tabi cok iyi olur cok sevinirim sorunlar paylastikca azalır derler :))

Kızlar Ne Diyor 1

• Onu daha iyi tanıyip beklemeli miyim yoksa ilk adımı onun atmasını mı beklemeliyim eger olacaksa?

demişsin ya ikisi de aynı kapıya çıkmıyor mu?

0|1
    0|0
    • Hayir demek istediğim onu tanımaya mı çalışmalıyım? Yoksa normal biri gibi davranıp ondan bir işaret mı beklemeliyim? İlgilendiğiniz icin tesekkur ederim bu arada :)

• işret bekle bence yoksa onu sıkarsın ve kacar kız arkadası ol yerı geldıgınde dertles oda sana alıssın ve yanında olmasını ıstesın zaten nıyetı olursa bellı eder ılk o yazmaya baslar bakar eder fılan yanı hayatına gırersın amam uzun vadede olur hemen olmaz buda bellıkı kızın bır korkusu cekıncesı var buda bırısnden ayrılmıs olabılır yada ailesel sorunlar olabılrı bılemessın o yuzden bekle bence

• @delimavi38 evet haklısın ilişkisi olmuş ve bitmiş 1 sene önce.bence de beklemekte yarar var.ilgilendiğin için çok teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• t"su an icin oyle seyler dusunmedigini ve benimle alakasi olmadigini" sanki bende bu cümleyi biyerden hatırlıyorum :D:D:D

0|1
    0|0
    • anlamadım dediğinizi :D daha önce de mi soruldu bu tarz bi şey?

• Yanıtınız için teşekkürler dikkate alacağım.Fakat zamana bırakmayı doğru buldum.Çünkü benim durumum biraz farklı.Kendisinin bana ilgisi olduğunu düşünüyorum fakat internet ortamı hariç bi sohbetimiz yok.Bana ilgisi varsa gerçekten göstereceğini düşünüyorum tanıdıktan sonra.Yoksa da arkadaş kalırım yapacak bişey yok :)

• Evet doğru üstüne gitmemek gerekiyor :) Arkadaşça tanıtmak daha mantıklı olabilir

• konuşmaya devam et facebook dan sanki hiç açılmamışsın gibi ve okulun açılıncaya kadar çok fazla samimi ol okul açıldığında yüzyüze halledersin zaten sende o cevher var görüyorum =)

0|1
    0|0
    • teşekkür ederim :)) evet benim de ilk düşüncem samimi olmak :)

• bence bir süre bekle, baktın hareket yok saldırrr :)

0|1
    0|0
    • hmm hareket yoksa ilgisi yok demek değil midir? niye harekete geçmeliyim sizce o zaman? bu arada ilgilendiğiniz için teşekkürler :)

• açık bir kapı bırakmış temkinli davran

0|1
    0|0
    • temkinli davranmayı açabilir misiniz ? teşekkürler ilginiz için :)

Yükleniyor...