Bu evlenme teklifini beğenir mi sizce? Yalvarırım bu özel günümde yanımda olun 2 dakika okuyun...

Merhaba arkadaşlar lütfen 2 dk ayırıp bana yardımcı olun çünkü bu benim için gerçekten özel birgün ve kusursuz olmasını istiyorum ve KS üyelerininin yardımını almadan aslağa yapamam şimdi ben sevgilime evlenme teklifi edicem aklımda bir plan war bizim ev ters dublex aşaqi kattan sevgilimi alicam eve anahtarı bırakıcam aşağı katın kapısının üstüne girer girmez bir kırmızı balon göruçek içine sönükken şu yazıyı yazıcam : hoş geldin evimize sevgilim birazcık oyun oynayalım mı? Diyer balonu bulurmuşun? yazıcam tabi şişik olucak balonlar kolay bir yerede ikinci balonu koyucam üzerine her iki balonunda beni patlat yazıcam 2 balonda ise şu yazıyor içinde : hani denizi mavi gösteren gökyüzü ya ,beni de güzel gösteren sensin aşkım..şimdide salondaki ikinci sehpanın üzerine bakarmışın diye sonuna ekliyicem bundan sonrakiler zarf içinde olucak tabi şimdi artık üst katta.sehpanın üzerindeki zarfın içinde şu yazıyor Gülmek gülenin, yıldızlar gecenin, mutluluk sadece senin olsun o kadar mutlu ol ki gözlerindeki ışık hiç sönmesin..şimdide televizyon konsolu üzerindeki laptop arasına bakarmışın yazıcam arasında bir zarf olucak içinde şarkımızın sözleri yazıcak sözde şu : şu olsan taşa deysen olur safir yol olsan yürünsen cennete gidilir ve birde cd koyucam sadece şarkımızın olduğu ve kocaman OKU Die metin de koyucam içinde ise şu yazıcak takınca okuyacak : balkondaki rifkinin(kuşumuz) kafesinin altına bakarmışın sevgilim yazıcam.ordada zarf olucak içindede şu yazıcak : Bu sabah mavi bulutların avcuna sevgiyi gönlüne ve aşkı usulca kalbine bırakıyorum Bir rüyanın gerçeğe dönüştüğü en tatlı halisin aşkım seni çok seviyorum mutfağın ikinci çekmecesine bakarmışın yazıcam burada ahşap bir ayna olucak kapaklı cif tarafıdada ayna olanlar varya onlardan alttaki aynayı sokucem ve içine bir beyaz kağıt koyup not yazıcam tabi ayna bir kutu içinde olucak alttaki soktuqum ayna yerinde şu yazıcak sana verilebilecek bir hediyeyi ne çok aradım bilemezsin, kimi içime sinmedi kimine gücüm yetmedi,bu yüzden elimdeki en değerli şeyi , seni sana veriyorum. ıyıkı varsın ve benimsin. seni seviyorum salon kapısını aç yazıcam sonunada açınca yerde gül yapraklarının odama doğru yol olduğunu göruçek ben odamda takım elbiseli bir şekilde elimde bir buket gül ve tek taş yüzükle bekliyicem gelincede elinden tutup diz çöküp gözlerinin içine bakarak benimle evlenirmisin diyicem ve son …sizce nasıl mutlu olurmu sıradan bir evlenmek teklifi etmek istemedim sizce ne ekliyebilirim yada ne çıkarta bilirim yada bildiğiniz daha qüzel sözlerden neler koyabilirim bu evlenme teklifini beyenirmi sizce ? buraya kadar okuyup yardımda bulunan tüm kardeşlerime hepsinden Allah razı olsun cevaplarınızı bekliyorum…

• Teklifi kabul eder
    93% (14)100% (7)95% (21)Oy Ver
  • Teklifi kabul etmez
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Şaçma olmuş der ama belli etmez
    7% (1)0% (0)5% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
zaman ayırıp okuyan tüm KS üyelerine teşşekür ediyorum Allah hepinizin gönlüne qöre versin tekliften sonra kabul edip etmedigini yazıcam buraya :)
evet arkadaşlar herkese teşşekür ederim ama olmadı evlenme teklifini yapmadıım neden biliyormusunuz hayat okadar acımazıski benim gibi saflara yer yokmuş bu dünyada ben neyin acısını çekiyorum iki yakam bir araya gelmiyor tek istedigiim unutulmaz bir gün yaşatmaktı sabah işten izin aldım o akşam çıkamıyor diye iş yeri yolunda beklerken onun gelmesini süpriz yapıcaktım beni görünce işe gitmedinmi diyicekti ama beni hiç görmedi neden arkadaşlarr biliyomusunuz çünkü afedersiniz ama gerçekten o.ç
Biriyle sarmaş dolaş işe gidiyodu saklandım akrabası die düşündüm safımya…neyse taki iş yeri önünde öpüşene kadar ben dondum kaldım çok sinirlenmiştim tutamadım kendimi o işe qirince oglan geri dönmeye başladı izledim kuytu bi yerden geçerken sıkıştırıp abarmıyorum dişlerini döktüm.ve şuan evdeyim belki haberi oldu belki olmadı ama canım çok yanıo yardım edin .s beynim durdu napıcagımı bilmiyorum

0|0
17|10

En İyi Kız Görüşü

• Allah mutlu etsin kardeş.

Hayır diyeni olmaz heralde güzel gerçekten :)

0|1
    0|0
    • teşşekür ederim Allah senide sevdigine kavuştursun

• Amin sağolasın.

• saol Allah senide sevdigine kavuştursun işn hayır demez derse birdaha edemem heralde :)

Kızlar Ne Diyor 16

• seviyorsa kabul eder zaten teklif işin ince kısmı :)

şunuda ekleyebilirsin bi video hazırla ona kendi yazdıgın şiiri oku videoda arkadada güzel bi fon müziği olsun pc yide odana koy odaya geldiğinde sen olma o videoyu açsın izliyorken sende odaya gir ve evlenme teklif et o şiir eşliğinde renk katmış olursun :)

0|0
    0|0
    • güzel fikir kafamda canlandı biraz deyişiklik yaparsam olabilir

• Harikasın :D Allah mutlu etsin inşallah

0|0
    0|0
  • Teklifi kabul eder

0|1
    0|0
  • kardeşim çok üzüldüm ya gerçekten allah daha iyisini versin sana mutlu ol inş. sonra noldu kız bişey söyledmi?

0|0
    0|0
  • Ohaa çok romantik

Türünün son örneği olmalısın

Allah mutlu etsn ne diyelm

0|1
    0|0
    • gerçekten erkeklerin çıkarları için bir çok seyi yapması çoqalıyor yazık çok yazık napalım saol umarım Allah seninde gönlüne qöre verir..

• ne romantiksin sen öyle :) bence teklifini kabul eder etmezse de akılsızlık eder senin kadar düşünceli birini kabetmek istemez heralde .mutluluklar dilerim kardeşim inşallah her daim böyle romantik düşünceli olursun

0|0
    0|0
  • Güzel düşünmüşsün allah mutlu mesut etsin.Umarım kabul eder ha kabul etmezse sımdıden bır ohaaaa cekıyorumm:)Hatırlarsın artık o an allah korusun:)

0|0
    0|0
    • saol :)))

• niye amin demedin sen benim yorumuma ne kadar bencılsın sen yaa okudum yazını yaa daha cevaplarıma bakmazsın ...

• özür dilerimm ammiinnnnnn :)

• evlenme teklif ediyorum dediğin anda okumadım zaten.Allah mutlu mesut etsin bu kadar yazıp paylaşmışsan muhtemelen güzel bir teklif olur.K.çını kaşıda nazar değmesin.

0|0
    0|0
    • teşşekür ederim ama bayanların görüşleri benim için gerçekten çok önemli rica etsem okuyup fikrini söylermisin :)

• aynı anda yazmısım aman utandım şimdii ya içimde burkulmuştuu:) yukardaki sözlerim için çok pardonn :)

• önemli deyil :)

• Eder bence. Ama benimle evlenir misin yerine farklı birşey de .. Benimle aynı yastığa baş koyar mısın ? de :))

0|0
    0|0
    • şimdi o heyecanla evlenme teklifi yerine koymaz die korkuyorum :)

• O zaman benimle evlenip aynı yastığa baş koyar mısın de :)

• tamam bak bu oldu :)

• :) cok hos olmus gercekteb allah tamamini erdirir insallah

0|0
    0|0
  • Allah mutlu etsin. :) Çok hoş düşünmüşsün. :) Birbirinizin ve sevginizin kıymetini bilin :)

0|0
    0|0
  • Oha. Onu bırak benimle evlen :/

0|0
    0|0
    • inan bana qözlerim körrr :)

• Şaka yapıyorum Allah mutlu etsin :) Hala sizin gibi çiftlerin olduğunu görmek beni mutlu ediyor. Böyle güzel bi teklifi okuyunca kıskanmadım desem yalan olur :)

• umarım Allah seninide sevdigine kavuşturur teşşekür ederim okudugun için

• ne romantikler var bee

0|1
    0|0
  • Kabul edilmez mi ya bu teklif

mutluluklar :)

0|0
    0|0
  • wayyy beeee sen hangı gezegendensin arkadaşş yaa :))) mutluluklarr

0|0
    0|0
    • saol umarım seninde herşey gönlüne qöre olur :)

• aminnnnnnnnnn:)) ks üyelerii cümlemizin ınsallah :))

• Vay arkadas.

0|0
    0|0
    • noldu kötümü .s

• Dünyada senden daha kaç tane var onu düşünüyorumErkekler boyle seylere pek vakıt ayırmazlar da normalde

• işlerine gelmiyor diyelim her erkegin içinde wardır onu kadın çıkartmalı bence neslimiz kötüye qidiyor şimdi tutup sahiplendik sahiplendik yoksa herkes mutusuzluga mahkum

Erkekler Ne Diyor 10

• berbat bir duygu durumu

az kalsın haketmeyen bir insana tüm hayatını veriyordun

tavsiyem namusunu koruyan, ahlaklı saygılı ,allahtan korkan bir insan bulman

kin ve nefrette gütme merak etme

allah cezasını eninde sonunda vericektir

0|0
    0|0
    • bu olay iyikide başına gelmiş

gerçeklerle yüzleşmiş oldun

• bilmiyorum uzun bir süre kendime qelemiyiccem heralde hiç bir kıza ne güvenirim bu saaaten sonra ne de nyse...

• kızların sadece güzelliğine aldanma

bazı kızlar rol yapmada ustalaşmıştır

akıllı namusunu koruyan kızlar var

kocası ölse bile saygı olarak evlenmeyen kadınlar biliyorum

• Valla taş koymak gibi olmasında uzatmışsın bu kağıt muhabbetini falana z daha kısaltıp yaparsan bu işi daha hoş olur sende odada yüreğin ağzından cıkmadan teklifini edersin :)

0|0
    0|0
    • heyecanı olsun hatta bu kısaltılmışı :)

• Bana çok uzun geldi ama karar sana kalmış sıkılmasın arayıp okurken ha bide allah tamamını erdirsin yazmayı unutmuşum umarım bir ömür boyu mutlu olursunuz

• teşşekkür ederim kardeşim işn seninde herşey gönlüne göre olur

• kız belki çözemez biraz daha basitleştir bunu

0|0
    0|0
    • yok be çözer ben yeterince basitleştiricem :)

• Güzel düşünmüşsün, umarım kabul eder. Ve ömür boyu eşinin kıymetini bilirsin, namuslu efendi bir eş olursun ona.

0|0
    0|0
  • sen zeki ve romantiksin vay arkadaş ben sadece zekiyim kıskandım seni :D

la bizim burdaki 2 evden biri 2 katlı biri tek katlı 2 katlı da ben de mi yapsam :D

0|0
    0|0
  • Bu balonun sonunu yatakodasına gider sanar falan kaçar dikkat et :)

0|0
    0|0
  • Kardeş olay nerelere geldi ya Allah yardımcın olsun :( Kendini düşün artık sadece.

0|0
    0|0
  • Teklifi kabul eder

0|0
    0|0
  • 2 dakika okudum. İyi geceler .

0|0
    0|0
    • eyw genede teşşekür ederim.

• :D:D hastasın sen

• Yok lan şakaydı hepsi :) kızdırdıysam kusura bakma kardeşim. Bu arada, umarım istediğin gibi olur herşey.

• Bence bu sıradışı plan işe yarayabilir...Allah mesut etsin.

0|0
    0|0
Yükleniyor...