Çoğu kızın siyasete ilgisiz olmasının nedeni nedir sizce ?

Ya bakıyorum kızların çoğu ilgisiz siyaset alanında.Daha kötüsü de var hem bilgisiz olup hem de yorum yapanlar.Bence herkesin en azından gündemdeki olaylarla ilgili bir fikri olması gerekir.Kızlara cevap hakkı doğdu 3 dakika süreniz var buyrun efendim :)

0|0
15|15

En İyi Kız Görüşü

• Hitler Almanyasından farksız bir dönemde yaşıyoruz.Kızı erkeği yok,herkez eleştiri yapmaktan korkar oldu.İnternette ip adresler izleniyor,telefonlar dinleniyor,iftira kampanyası değil gariban halkı,koskoca Türk ordusunu bile bitirdi,sindirdi...Ya cemeattensin yada hedefsin.Atatürkçüysen zaten en büyük düşmansın... Söyle kim siyasete ilgisini belirtirki böyle bir ülkede?

6|5
    2|0

Kızlar Ne Diyor 14

• Az çok ilgileniyorum ama bilmediğim çok şey var tabiki.

0|1
    0|0
  • vatandaşlık hak ve taleplerimi dile getirmek boynumun borcudur öncelikle bunu belirteyim :) Amacım siyaset konuşmak değil, özgürlüğümü savunmaktır !

Konuyla ilgili bilgisiz olduğu halde fikri olacağına, hiç olmasın daha iyi haklısın sana katılıyorum CHE :) Geçenlerde kızın biri ''balkonda Kürtçe konuşmanıza izin verdik'' fındık fıstık diyordu.. ''Benimle çobanın oyu bir mi ?'' diyen, bi' Aysu Kayacı vakasıyla daha karşı karşıyayız :)

1|1
    0|0
  • Katılıyorum...Diğer kızları bilmem ama ben siyaseti seviyorum bununla ilgili program ve haber izlerim, gazete okurum.Bizim ülkemizdeki siyaset eğlenceli oluyor.

0|0
    0|0
  • ahh ahh eylemlerde ne gaz bombaları yedim ne tarzikli sular yedim ben

2|0
    0|0
  • Neden ayırdın ki? 90lardan sonra kim siyasetle ilgilendi?

0|0
    0|0
    • aslında haklısın sonrasında bir ilgisizlik var ama kızlarda daha yoğun bu kesin

• Siyaset konusunda herkesle tartışabılırım bu konuda gayet bilgiliyım gazetecı olmamdan kaynaklanıyor sanırım.

0|0
    0|0
    • Frankfurt okulu hakkında ne düşünüyorsun?

• Frankfurt okulunu Google'a yazınca Wikipedia'da çıkan şeyi kopyala yapıştır yapmak seni bilgili yapmaz.

• hehe tamam

• Boş bulduğum bir konu olmasından ötürü..Temeli menfaat olan konuyu tartışmamak lazım.

2|0
    0|0
  • Beyler siyasetten bahsetmeyin kızların canı sıkılıyor.

0|0
    1|0
    • 1 hafta rahat bırakıyorum sizi şimdi bi rahatsız edeyim de :)

• vayy verim benim hesabı da levelle yaf. işe başladım giremiyorum <3

• bakarız ;)

• siyasetle gayet ilgiliyim gündemi de hiç kaçırmam bide bilgisi olmadan yorum yapanlar deniyorda çoğunlukla birileri yorum yapınca eğer karşıt fikirliyse hemen bilgisiz olmakla suçlanıyor en iyisi konuşmamak yorum yapmamak :)

1|0
    0|0
  • ben ilgilenirim ama her zaman siyaset konuşmam

0|0
    0|0
  • Ben çok yakından ilgilenirim. Ama ikimizin görüşü çok zıt olduğu için sana birşey bilmiyormuşum gibi görünür senin bana birşey bilmiyor görünmen gibi. :)

1|0
    1|0
    • evet biliyorum senin görüşünü.balkonda konuşmamıza izin vermiştin en son :)

• Evet ama bu pkkyı savunmalarını gerekmez çoğunun. Çünkü ben oyuna geldiklerini düşünüyorum. Kürdistan kurulsa oradan ilk atılan kürt kardeşlerimiz olacak bu bir gerçek. Anlam veremiyorum niye o zaman kürt bölgesinde ağırlıklı bu iş ? Niye orada ki insanlar öldürülüyor. Niye bdpli vekikllerin çocukları kolejde keyif yaparken kürt halkının okudugu okullar bombalanıyor. Çok kafa karıştırıcı çok..

• vekillerin çocuklarını herkes biliyor ama şu anki mağduriyetler onları sorgulamalarını engelliyor

• sizde kurtlar vadisinden takip ediyorsunuz aynı şey

2|1
    1|1
    • en son 3 yıl önce izlemiştim

• Hak ve Eşitlik Partisi (Hepar) / Osman PAMUKOĞLU desem?

1|0
    1|0
  • İlgisiz değilim bilakis çok ilgim var hatta şimid konu açasım geldi açlık grevleriyle ilgili kaldırılır sonra canımı sıkar bu tür işler...olmazzzzzzzzzzzz

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• makyaj,magazin ve dedikodudan fırsatları kalmıyorki

0|1
    0|0
  • Siyaset var dediler geldik :) Bende anlamıyorum Korkunun ecele faydası yok siz siyasetten kaçtıkca siyasetin en kötü hali gelir sizi bulur ya sistemi değiştireceksiniz temizleyeceksiniz yada şimdiki gibi devam etecek.Yani şimdiki dediğim bürokratik mafya...

1|0
    0|0
  • Akıllı oldukları için.

siyaset, devletlerin genel evidir.

0|0
    0|0
  • yaa tartışma ortamı yaratmak istemiyorum ama herkezin siyaset yada politika yapmak konuşmak diye bi zorunluluğu yok bence yani bilmeyipde konuşanlara sözüm yok ağzının payını verirsin susturursun ama illla herkez bu konu hakkında konuşcak diye kanun yok mesela benim bilgim olduğu halde oturup konuşmam arkadaşımla eş dostla

0|0
    0|0
  • Siyaset hayatımız olmuş .. Kürdüz baba... Var mı ötesi...

2|0
    0|0
  • Over burada olsa: " siyasetten bahsetmeyelim, kızların canı sıkılıyor" derdi :((88

0|0
    0|0
  • Erkekler de ilgisiz ki. Siyasetle ilgilendiğini söyleyen herkes meclisteki vekillerin dediklerini papağan gibi tekrarlıyor. Apolitiklik dizboyu

0|0
    0|0
  • Ben yıllardır teşkilatın içindeyim vallaha ben bıktım yala siyasette yeminle artık hiç birşey gözümde kalmadı ... Sağıda soluda yerin dibine batsın

0|0
    1|0
  • Mesela bir İdris Naim Şahin kolay yetişmiyor.

0|1
    3|3
  • Zayi ilanı : 3 dakika zayi ,hükümsüzdür.

0|0
    0|0
  • beyinleri eskimesin diye :)

0|0
    0|0
  • kadınlar duygusal siyaset yapamaz.

0|0
    1|1
  • futbol siyaset vb. konularda yorum yapmaları genelleme yapmak istemem ama içi boş çoğu.Atalarımız boşa dememiş elinin hamuruynan erkek işine garışma diye :D

0|0
    0|0
  • Sana öyle gelmiş. Ne adamlar var aklı futboldan başka şeye çalışmaz, ne kızlar var ağzın açık dinlersin. Sen yanlış ortamlardasın demek ki.

0|0
    0|0
    • az da olsa var öyle ama çok çok az

• Bu ülkede kafası bir şeylere çalışan, düşünen erkek de çok az. Objektif olalım. Erkeklerin de çoğunluğu futbol, kurtlar vadisi vs, kadınların da çoğunluğu aptal saptal diziler izliyor. Düşünmek, tartışmak yok.

• Kızların genelde siyasi görüşü CHP'dir en kolayı çünkü ilkokulda öğretmişler Atatürk diye CHP de cıkıyo zaten biz atatürkçüyüz diolar kızlarda inanıyoo onlara :D

1|1
    4|7
    • yanlış bence

• Klasik bir AKP kafası, şimdi daha iyi anlıyorsunuz değil mi arkadaşlar böyle hödükler veriyor işte oyları. :D

• Ben AKP'li degilim.. İşte görüyorsunuz degilmi klasik CHP'li kafası :D

Yükleniyor...