Bu ısrarın nedeni nedir?

Günlerdir sormamak için direniyorum. Ama artık sırf mesaj yerine ulaşsın diye soruyorum. Eminim ki bu konuda tek sıkıntılı olan ben değilim. Benim gibi rahatsız olan başka kızların ve hatta erkeklerin de olduğundan hiç şüphem yok.

Elli kere arkadaşlık isteği gönderip de reddedilen vatandaş: Elli birinci isteğini kabul edeceğimi mi sanıyorsun? Tek tek engelleyeyim mi yani?

Buradan ısrarcı olan kızlara ve erkeklere sesleniyorum: Yapmayın!

Gizli; sen uzak dur bakalım. Sıkıyorsa kendini gizlemeden cevapla neden ısrarcı olduğunu!

Güncellemeler:
İyi ki sormuşum. Arkadaşlık isteği kapatılabiliyormuş. Kapattım gitti. Yardımcı olan arkadaşlara çok teşekkür ederim :)

0|0
4|10

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 10

• Ben burada çok bilgili, konuşmaya, bilgi paylaşmaya değer bazı bayan arkadaşları görüyorum ve buna rağmen yanlış anlaşılmak istemediğim için teklif göndermiyorken, bu arkadaşların yüzsüz cesaretine hayran olmamak elde değil :)

hı erkeklere de göndermiyorum onun yanlış anlaşılması daha beter :D

1|0
    0|0
  • Ben de 50 kere reddedince herhalde benden hoşlanıyorsun diye düşünmüştüm. Nyse özr dlrm knedene iyi bk.

1|1
    0|0
  • valla benim 9 10 tane kız arkadaşım 2 tanede erkek arkadaşım var hiçbirinede ben istek göndermedim hiçte sohbet etmiyoz öyle bekliyolar :)

0|0
    0|0
  • çok iyi insanlar var arasında ama ben sadece yorumlarını beğendiğim 3 kişiye arkadaşlık isteği gönderdim.senin yazdıkların da dikkatimi çekseydi sana da gönderirdim. ama çekmemiş demek :)

1|0
    0|0
    • Benim de sitede arkadaşlık ettiğim çok iyi insanlar var :) Ama bazı insanların niyeti nicklerinden ve resimlerinden direkt belli. Reddetmeme rağmen bıktırdılar işte... İsyan ettim :D

• neyse sorunu çözmüşsün :)

• Evet teşekkürler :)

• İmlanı beğendim.

1|0
    0|0
  • reklam kokan hareketler bunlar gerenk yok...

0|1
    0|0
  • Sıkıyorsa diye seviyesiz bi kelimeyi hunharca umuma açık paylaşan kişiyi ekleyenler,kendinizi imha edin,bu kadar kötüsüne layık olmadığınızı düşünüyorum.

0|0
    0|0
    • Düşüncene saygı duyuyorum ama bana göre çok abartılı. Sıkıyorsa kelimesini günlük hayatta çok duyarız. Argo bile sayılmaz aslında... Umarım bana karşı bu derece kaba bir yorum yapan sayın RaDen ulu orta küfür eden bir erkek değildir, tam bir ahlak timsalidir...

• facedense onun kolayı var birdaha bu kişiden istek almak istemiyorum diye seçenek var ama diğer sosyal hesaplar hakkında fazla bilgim engel olayı varmı diye

0|0
    0|0
  • aa.. iyi fikirmiş ben niye kimseye arkadaşlık göndermemişim ! enteresan !

1|0
    0|0
  • Bir şey soracaktır ya da bir şeye bakacaktır.

Geçenlerde birisi "...selam" yazıp eklemiş. Bir şey soracak diye kabul ettim (hiç adetim değildir böyle selamsız talepleri kabul etmek) . Heralde profilimi merak etmiş olacak ki kabul ettiğimden 2 dakika sonra arkadaşlıktan çıkartmış beni.

Çocukluk ya da cehalet. Adını sen koy.

Ayrıca engellemek ya da arkadaşlık talebini kapatmak gibi seçeneklerin de var. Soru açman yersiz olmuş.

1|0
    0|0
    • Çok tesekkür ederim :) Sız de bayag yardımcı olmussunuz sayın modum :)

Kızlar Ne Diyor 3

• Sana gayette katılıyorum...umarım mesajı alan olmustur!

1|0
    0|0
  • sende ne reddet nede onayla. oyle kalsin, ozaman bisey yapamiyor. cogu zaman gormezden geliyorum

0|0
    0|0
  • Arkadaşlık isteği açıkken isteklerin haddi hesabı yoktu bakıyorum o kişilere hep 0 cevap 0 soru bu adamlar niye ekler anlamış değilim. Siteyi amacından saptırmaya çalışanlar var. Buraya üye olup buradaki kızları ekleyip abazanlık yapmak işleri güçleri başka bir şey değil.

2|0
    0|0
Yükleniyor...