Body sporu ile ne kadar zamanda vücut gelişir ?

daha once bi 3 ay gitmiştim spor salonu pek iyi değildi pek fazla gelişim sağlayamdm bide biraz zayıfm boy 183 kilo 67 acaba kilodan dolayı mı gelişemiyo bide düzenli olarak gidenler ne kadar zamanda iyi sonuç aldı İzmirde karşıyaka çevresinde önerebileceğiniz iyi bi salon var mı

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• eğer ciddi şekilde çalışırsan 6 ay sonunda güzel sonuçlar alırsın. ama bence bu işi kısa sürede değilde 1.5- 2 sene gibi bir zamanda yapmayı dene. hem daha kalıcı olur. sporu alışkanlık haline getir. geçiçi bir zevk olarak kalmasın.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Düzenli yaparsanız 6 ayda gelişir. İlk aşamada en hızlı gelişen karın bölgesi, daha sonra kollar v.s bacaklar en son gelişir.

0|1
    0|0
    • bacaklar iyi zatan adeleler falan halı saha falan yaptımdan ust bolgeler önemlü

• İşiniz daha kolay o zaman. Bence en kısa zamanda spora yazılın ve hocanızın direktiflerini harfi harfine uygulayın ilk ayda karın kaslarınızı hissedeceksiniz. Altı ayda vücudunuzda gelişir ama sonra alışırsınız zaten...

• 3 ay gittim de salon pek iyi değildi iyi bi salon bulmam lazım

• zayıfsan eğer 6 ay

0|0
    0|0
  • bünyeden bünyeye değişiyor

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. olk

0|0
    0|0

• Yok

7 ay önceNASIL KI BU MILLETIN TACIDIR YILDIZLA AY,YÜKSEL TAA ARŞA KADAR ŞANLI GALATASARAY...1905 TE DOGDU ASKIMIZ ,SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ,CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP YANINDAYIZ. ppppıııı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Vücud yapısına, ne kadar yağ olduğuna (kilona göre sorun olmaması gerek), ne sıklıkla spor yaptığına ve en önemlisi beslenmene bağlı.

İstersen haftada 4 gün spor yap, yeterli beslenmezsen iş zor ne yazık ki.

Bir de 2-3 ay mucize bekleme. Unutma, iş bu ya 3 ayda süper vücut yaptın, birşey ifade etmiyor çünkü bunu koruman lazım. O da aynı tempoda çalışmak demek.

0|1
    0|0
  • öncelikle beslenme çok önemli bu konuda çok iyi bilgi edinmelisin ne, ne zaman yenecek ne kadar yenecek.bu bilgileri topladıktan sonra haftada en azından 3 gün antrenman yaparsan dediğim gibi beslenmede iyi olursa zaten temelinde biraz varmış 9-10. haftalardan itibaren yavaş yavaş gelişmeyi görmeye başlarsın.ama tabi gözle görülür çok iyi sonuçlar alabilmek için en azından 1 yıl çok düzenli antrenman+beslenme+dinlenme olması gerekiyor.

0|1
    0|0
  • cahil cahil konuşmayın bee. yok 3 aymış 5 aymış. şu anda burdan kimse bilemez onu. adamına göre değişir ben 1 ayda arnold olmuştum ama 1 sene yapan arkadaşım b*k çuvalı hala

0|1
    0|1
  • 3 ayda şekle girer 6 ayda kaslar belli olur 9 ayda vucudunda sadece kas olur

0|1
    0|0
  • Evet uzun vadeli bi spor ama bide önemli olan salon ve ne kadar ilgilendikleri salon hocasını araştır yaprışma yapmışmı belgeleri warmı ve en önemlisi salonu gez aletlere bak ve soyunma odasına bi salonun iyi olup olmadını soyunma odasından anlarsın

0|1
    0|0
  • Benim 79 kilouum ne zaman da gelisrikm

0|0
    0|0
  • white spor center

0|0
    0|0
Yükleniyor...