Trabzonspor un saldırgan tavırlarından hoşlanmıyorum?

Arkadaşlar takım tutmuyorum ama Trabzpnspor'un saldırganlıklarından nefret ediyorum. Trabzon'da yaşıyorum ve 1 sene daha burdayım. Hiç onaylamıyorum sizce haklı mıyım? Biraz daha ılımlı olabilirler bence. Mesela berabere kaldılar meydanda olaylar olmuş. ( öyle duydum). Yenseler toplanıyorlar yenilseler toplanıyorlar. Hemen arabalarla konvoy oluyorlar v. b.. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Aynen cok haklısın bunu en yakindan ben bilebilirim. Cok itici insanları var. Disardan reklamlarini iyi yapiyolar ama gerçek o değiL. Bunu da sehirde yasamadan anlayamiyosunuz

0|0
    0|0
    • aynen. Bu davranış onlar için hak sanki

• Anladimm kurtuluruz ikimizde inşallah:))

• İNŞALLAH :)

Erkekler Ne Diyor 8

• Trabzon gibi futbolla yatığ futbolla kalkan bir şehir için normal ama iş şiddete girmemeli şu ara Trabzonun başta olmak üzere Karadeniz üzerine oyunlar çok oynanıyo Türkiyenin kalesi olduğumuz için yıkılmaya çalışılıyo Fener otıbüsü vurmalar yok laziztandı yok hdp karadenizde vs Karadeniz halkı milliyetçidir yemez bunları senin anlattığın konuda evet Karadeniz insanı böle çabuk parlıyo dediğim gibi şiddet olmasın futbol için yoksa toplanılır protesto ya da sevinç yaşanır bu heryerde var İstanbul'da İzmirde Adanada Ankarada vs vs ne olaylar oluyo bu ara moda Trabzon oldu hayırlısı :)

0|0
    0|0
  • Haklisin

0|0
    0|0
  • Ben trabzonluyum. itici oldugumuzu düşünmüyorum. İstanbul da fenerbahce vs mac kaybederken o taraftarlar polis arabasi yakiyorlar, kirip dokuyorlar ortaligi da kimsenin sesi cikmiyor ve bunu dile getirmiyor. İstanbul insani itici degil de trabzon insani itici goruluyor. zaten bu ulkenin haritasindan cikarildik mi bilmiyorum herkes trabzonluyu kotu gostermeye calisiyor. trabzon insani gibi delikanli, yurekli, haksizliga gelemeyen bir sehir gosterin once.

0|1
    0|0
  • Bende hoşlanmıyorum

0|0
    0|0
  • önceden böle deildi

0|0
    0|0
  • Kesinlikle haklısın. İşler o kadar çirkinleşti ki Yasin Öztekin'in yeni doğan çocuğuna kadar küfür ettiler Galatasaray maçında.

0|0
    0|0
    • bazı insanlardan nefret ediyorum. Normalde çok iyi insan ama konu TS olunca akan sular duruyor

• Trabzon şehrini alsınlar komple uzaya taşısınlar. bir Samsunlu olarak hiç sevmem.

0|0
    0|1
    • Bnece de ya adamlar olay çıkarmak için Dünya ya gelmişler. Ve bazı arkadaşlarıma diyorum çok güzel birşeymiş gibi gülümsüyorlar bize bu yakışır filan.

• Ben bir Trabzonsporlu olarak şiddet hoşuma gitmiyor. Ancak şike sürecinde TS nın hakkı verilmezse futbola çirkeflik karıştıranlar ceza almazsa ispat edildiği halde sporda daha çok sorunlar çıkar. Nefret ediyorum sevdiğim futboldan. Ancak suç sadece TS değil. TFF den Fenerine Aziz Yıldırıma Hakemine herkesin suçu var. Futbolun içine ettiler elbirliği ile.

0|1
    0|0
    • Ona katılıyorum. Sadece bazı taraftarlar yaptıklarını hak olarak görüyorlar. Ve kesinlikle rahatsız edici. Eğer TS maçı varsa ve dolmuştaysan konuşmana izin yok. Dolmuş şoföru tersliyor.

Kızlar Ne Diyor 1

• Trabzon ezelinden beri oyledir. Yendikleri zaman bayram yeri olur, yenikdiklerinde cenaze gibi. Dun baskette son saniye yenildiler cik bak disari esnafin yuzu gulmez herkesin morali bozuktur şu an

0|0
    0|0
Yükleniyor...