Fitnessçılar bakarmısınızzz?

günlük ne kadar protein almak lazım? mesela ton balıgı yesem günlük. nekadar yemem lazım. yumurta süt lor peyniri felan.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Günde kilo başına 1.5 gram yeter. 70 kilo isen normalde aldığın yemeklerden ortalama 50 gr protein alırsın. Senin eksik kalan 50 gramı karşılayabilmen için bence fazladan 2-3 yumurta, bir tane ton balığı ve 100 gr. leblebi ya da yerfıstığı yemen gayet kafi olacaktır.

0|1
    0|0
    • peki ben bu protein ihtiyacını hergün karşılasam ve hergün spor yapsam zararı olmaz demi?

• proteinleri araştırıp hergün yapmaya başlıyacam o zaman.

• Kardeş acele etme öyle hepsini bir anda öğrenmene gerek yok. Önce çalış, ondan sonra bunları zaman içinde zaten öğrenirsin. Fakat önce iş yapacaksın ondan sonra detaylara geçeceksin.

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 2

• Seviyede göre , kilo başına 1.5 ile 3 gr arası

1|1
    0|0
    • yuh.70 kiloyum ben. o kadar proteinin günlük nerden alabilirimki

• peki ben bu protein ihtiyacını hergün karşılasam ve hergün spor yapsam zararı olmaz demi?
      kolay olmasına kolayda hergün nerden bulacaz o kadar yiyeceği. yumurta sorun deilde tonbalıgı toz filan zor

• Ton balığı yemesende tavuk yemelisin. Yemezsen gelisme olmaz , her gün yiyeceksin

• Sabah 4 yumurta ye ikisinin sarısını çıkar karaciğerini yorabilirsin öğlen de şöyle baya ton balığı yersen iyi olur şöyle birşey var birazda maddiata bağlı ne kadar ton balığı veya kırmızı et tüketirsen o kadar iyi.. olay bundan ibaret..

0|0
    0|0
Yükleniyor...