Kapat

Fitnessçılar bakarmısınızzz?

günlük ne kadar protein almak lazım? mesela ton balıgı yesem günlük. nekadar yemem lazım. yumurta süt lor peyniri felan.

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

• Günde kilo başına 1.5 gram yeter. 70 kilo isen normalde aldığın yemeklerden ortalama 50 gr protein alırsın. Senin eksik kalan 50 gramı karşılayabilmen için bence fazladan 2-3 yumurta, bir tane ton balığı ve 100 gr. leblebi ya da yerfıstığı yemen gayet kafi olacaktır.

0|1
    0|0
    • peki ben bu protein ihtiyacını hergün karşılasam ve hergün spor yapsam zararı olmaz demi?

• proteinleri araştırıp hergün yapmaya başlıyacam o zaman.

• Kardeş acele etme öyle hepsini bir anda öğrenmene gerek yok. Önce çalış, ondan sonra bunları zaman içinde zaten öğrenirsin. Fakat önce iş yapacaksın ondan sonra detaylara geçeceksin.

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 2

• Seviyede göre , kilo başına 1.5 ile 3 gr arası

1|1
    0|0
    • yuh.70 kiloyum ben. o kadar proteinin günlük nerden alabilirimki

• peki ben bu protein ihtiyacını hergün karşılasam ve hergün spor yapsam zararı olmaz demi?
      kolay olmasına kolayda hergün nerden bulacaz o kadar yiyeceği. yumurta sorun deilde tonbalıgı toz filan zor

• Ton balığı yemesende tavuk yemelisin. Yemezsen gelisme olmaz , her gün yiyeceksin

• Sabah 4 yumurta ye ikisinin sarısını çıkar karaciğerini yorabilirsin öğlen de şöyle baya ton balığı yersen iyi olur şöyle birşey var birazda maddiata bağlı ne kadar ton balığı veya kırmızı et tüketirsen o kadar iyi.. olay bundan ibaret..

0|0
    0|0
Yükleniyor...