İp atlayarak kilo verir miyim kilo veren var mı?

165 boyunda 56 kiloyum altı haftada 6 kilo vermek istiyorum ip atlayarak kilo verir miyim sabah bir saat akşamüstü bir saat atlamyı düşünüyorum sizce işe yarar mı yoksa boşuna mı? bir saat zorda olsa atlayabiliyorum

0|0
5|15

En İyi Erkek Görüşü

• Tek başına ip atlayarak çok kilo veremezsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• zaten ip atladığında oynamayan yer kalmıyor (: ne kadar cok zıplarsan o kadar iyi olur. :)

0|0
    0|0
  • Verdiğin kalori aldığın kaloriyi geçerse kilo verirsin anca :D

0|0
    0|0
  • Hareket herzaman kilo vermede etkilidir. birazda yediklerine dikkat edersen 6 kiloyu rahatlıkla verirsin ama 6 kilo fazla degil mı? yani bir 2-3 kg versen yeter gibi boyuna gore

0|0
    0|0
  • İp atlamayı küçümseme, İp atlama yüzmeden sonra en çok kas çalıştırdığımız birşeydir. Eğer düzenli yaparsan işe yarar.

0|0
    0|0
  • Verirsin.

0|0
    0|0
  • bende 83 kiloydum boyum 1.60 bir zaman böle kilomu çok takıyordum inadıma yiyordum. Ondan sonra kiloyu hiç takmadım ama normal yedim kilo falan hiç düşünmedim zamanla 51 kilo oldum boyumda 1.66 oldu sana tavsiye ederim kızlarda nasıl olur bilemem

0|0
    0|0
    • Hiç dikkat etmiyorum dışarı çıktığımda yürümeyi sevdiğim için bol bol yürüyorum ve günd 2 bazen 1 öğün yiyorum sadece acıktıgım zaman yiyorum 57 kiloyum ne kılo alıyorum nede verıyorum -,- çok dikkat ettiğim zamanlar bile vermedm boş koyup kafama göre yemek yiyip cok fazla yediğimde bile kilo almıyorum -,-

• aynısı bende öyleyim

• Verirsin ama yanında Cardio da yap koş ya da hızlı tempo yürü tek ipten daha yararlı olur

0|0
    0|0
  • Sen kilomu vermek istiyorsun?

0|0
    0|0
  • yapma demiyorum hobi olarak yine yap
    daha etkili metodlar denesen?

0|0
    0|0
    • Mesela?

• Güçlendirici egzersizler ve kardiyovasküler egzersizi birleştirin.
      Kardiyo kikboks saatte yaklaşık 700 kalori
      Koşma saatte yaklaşık 650 kalori
      ip atlama saatte yaklaşık 590 kalori

• Hiç gerek yok böyle ıyisin lady

0|0
    0|0
  • verebilirsin

0|0
    0|0
  • Çok iyi olur.. Bütün kasların Çalışır. Taş olursun..

0|0
    0|0
  • Ip atlayarak çok güzel kızlık bozulur

0|0
    1|1
  • ben senin 2 katınım yardım et :DD

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• İp atlatarak cok iyi kalori yakabilirsin ve vucudun sekillenir. Ayakkabiyla atlamaya dikkat et yediklerinede dikkat edersen cok iyi kili verirsin

0|0
    0|0
  • 1 saat atlayabiliyorsan cidden tebrikler :D 6 kilo olurmu bilmiyorum ama en az 2-3 kilo verirsin

0|0
    0|0
  • ip atlamak yürümek koşmak bisiklet sürmek yağ yakımını hızlandırır beslemene de dikkat edersen düzenli ve saglıklı bir sekilde kilo verirsin :D

0|0
    0|0
  • IP atlamak kalori yakmada çok etkilidir faydasını görürsün büyük ihtimalle

0|0
    0|0
  • canım bence veremesin ama yinede dene kaybedeceğin birşey yok

0|0
    1|0
Yükleniyor...