Türk kızlarının erkekleri potansiyel sapık görme huyu

ya bu bizim kızların rum erkekleri sapık görmeleri neden.tanışmak isteyen her erkeği üstüne atlayacak zannediyorlar her halde. tanışırsın merhaba dersin istemiyorsan, konuşmak istemiyorum dersin. önce mavi boncukdağıtıp gülücük saçıp ardından merhaba diyene sapık muamelesi yapmak niye ben çözemedim bu durumu

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Ben boncuk moncuk dağıtmadığım halde ne güzel şeysin diye mail atan gerizekalılara ne dememi istersin ?

0|0
    0|0
    • yaptıkları hoş değil ama en basitinden sevgilim var evliim gibi bir cümle kurman yeterli olur bence

• Buna değil face te :D

• ee yani güzel birisini görüp güzel demek gayet normal. muhattab olmak istemezsen cevap vermezsin olur biter.

Kızlar Ne Diyor 6

• Şiddetle katılıyorum. Mavi boncuk dağıtıp kuyruk sallayıp sonra ''snane be slk'' modunda gezen her insanı bay/bayan bacağından asmak istiyorum.

0|1
    0|0
    • aynen öyle erkeklerde var dimi

• aynen katılıyorum

• dimi dimi kız teklif etsede reddetsem diye bekleyen erkekler var kızlarda olduğu gibi

• valla kimmis bunu yapan sapik kiz?

0|0
    0|0
    • en basit örneüi veriyorum. kız beni ekliyor, merhaba diyorum, cevap şu ben senin bildiğin kızlardan değilim

• yani öyle oluyor zatende.ya acaba ne anladı ne düşündü bu salak yanlış bişey mi yaptım demekten alıkoyamıyor insan kendini

• bikere kiz seni niye ekliyo :) ikincisi ekliosun madem bu mal hareket nedir diye sor. merhabadan sonrada senin bildiin kiz degilm demesi anormal. sanki sen baska bi soru soruon gibi :P acaba burda yapmayasin yanlisi :D: D:D :D

• kuru ve yaş hesabı

0|1
    0|0
  • Polina'nın Facebook sayfasındaki yorumları oku anlarsın.

1|0
    0|0
  • ama bazı erkeklerde harbi sapık tipi var ya :)

0|0
    0|0
    • vardır mutlaka zaten onlar bizim bu muameleyi görmemize sebepler. ama merhaba diyen bir erkeğede sapık muamelesi yapılmaz

• arkadasm hayırdr bn oyle bişey demedm ki zaten

• bende sana demiyorum zaten, soruda bahsettiğim bu tutumdaki kişilere söylüyorum. senin görüşüne saygı duyarım tabiki böyle düşünebilirsin

• biraz önce de bi erkek üyelerden biri şöyle bişey sormuştu ( bi erkek yolda birden karsınıza cıksa sizden hoşlandım bi çay içelim dese ne yaparsınız diye sormuştu) terslerim dedim diye çok katısın vs dedi...valla kızın da erkeğin de her türlüsü var işte sen böyle diyosun biraz önce baska erkek başka türlü konusuyo işte bu yüzden neymişşşşşşş Genelleme yapmıcakmısız :) iyi akşamlar

0|0
    0|0
    • kibarca reddilebilir tabi öyle bir durumda. ama o kişinin ciddi olacağı düşünülerek sapık muamelesi yapılması çok doğru değil

• aynen ne alakasi var sanki g*tune basina el mi uzatti normal bi sklde cay icelim diyen birinide yakisir bi seklde red etmesi en dorusu. e bu aYYY gitt pislik adm senin bildiin kzilardan degilim muamelesi. sarkan var normal soran var.

• tabiki sapık muamelesi yapmak dogru değil ama biraz önce soru soran arkadaş kibarca reddetmeyi de kabul etmiyordu benim demek istediğim kişiden kişiye fark var siz kibarcada olsa red cevabını kabul ediyosunuz o etmiyo ee bu durumda sapık muamelesi yapmak da kaçınılmaz oluyo hepsi bu

Erkekler Ne Diyor 5

• Şimdi onlarında yaptıklarını garipsememek lazım etrafta o kadar çok embesil gerizekalı erkek tipleri varki kızlarda bıktı onlarada bu konuda anlayış göstermek lazım

ben her zaman şunu derim kardeşim hatunu ayarlayabileceğin en güzel yer ortamdır.

örn: arkadaş ortamı ,iş ortamı , okul ortamı felan yani kızın seni biraz tanıması lazımki bu tür bir olay ile karşılaşmazsın

0|0
    0|0
    • ortam konusunda katılıyorum sana. ama kızlar bu ekrandan erkeğin onların üstüne atlayacağınımı düşünüyorlar. yok hani iki sevgi sözcüğü duyunca zaten her istediklerini yapıyorlar

• Bilemiyorum inan bugünde çok yorgunum 8 saatir kurultaydaydım beynimin içinde uğuldama var yarın sabah iş yerinden sakin kafa ile yazışırız iyi akşamlar

• Haklısın ne diyelim.

0|0
    0|0
  • 1 2 tane erkek görmüşler bütün hepsine önyargı ile yaklaşıyolar

0|0
    0|0
  • pampe onlar eşşeği sağlam kazığa bağlamak istiyorlar.ama sonunda onlara kırık gül kalıyor :D

0|0
    0|0
    • sağlam kazığamı bağlıyorlar. iki sevgi sözcüğü edene yelkenleri indirip kendilerini teslim ediyorlar ama. biz doğrucuyuz diye böyle oluyor hep.

• cümlemin tamamını okuduğundan emin msin :D

• haklısın valla ancak aramızdan bazı vakaların da bu durumda payı var

0|0
    0|0
    • evet payı varda herkese ön yargılı olunmazki

Yükleniyor...