Squat hakkında deneyimi olanlar biraz bahsedebilir mi? Ne kadar süre yaptınız? Her yararlı cevaba +1 ?

Zayıf bir kızım. Kalçamı büyütmek için yapacağım acaba kaslanma ve itici görünme olur mu?

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Ben yapıyorum squat 3 hafta oldu bende zayıf olduğum için değişim daha hızlı oldu gayet sıkı

0|0
    0|0
    • Nasıl oldu anlatsana büyüdü mü popon bacakların falan

• Ne kadar sürede oldu :) sadece squat mı yaptın

• squat, lunge, leg lifts gibi hareketler yaptım 2. haftada şekillenmeye başladı

Erkekler Ne Diyor 7

• İtici durmaz çünkü tahmin ettiğin gibi kaslanmazsın squat split squat leg curl wlaking lunge ve extention egzersizleri işini görür 4 set 10 12 tekrar şeklinde başlarsın kullanacağın ağırlıkları gücüne göre belirle zaten ayrıca vücut ağırlıylada çalışabilirsin

1|0
    0|0
    • Ağırlık falan kullanmıyorum ve sadece squat yapıyorum squat takvimi buldum

• 😂😂😂 👋🏼👋🏼

• Öyle olsun :)

• çok güzel duruyor tavsiye ederim (:

0|0
    0|0
    • Göğüslerim küçük ama :/ kalça büyüdükçe o öyle kalacak..

• İkisi de iyi olsa fena mı olur :D

• evlenince büyür o merak etme (:

• İtici olmaz çekici olur. Sadece squat yapma , kalça için çok hareket var. Jen selter ın videolarını izle , o kız çok başarılı , onun hareketlerini yaparsın

0|0
    0|0
    • O kız kaslı ama, bana yakışmaz

• O atletik biri, ben sakatlanmam dimi :D

• Yok sorun olmaz :) zamanla alışır vücudun

• Ayarını bulursan olmaz zaten kızlarda gelişim erkeklere oranla çok düşük korkma yavaş yavaş iyileştirirsin kötüye gitmesi imkansız kısa sürede

0|0
    0|0
  • Hayır aksine çekici olur

0|0
    0|0
  • egsersiz yap :)

0|0
    0|0
  • o bu değilde burdakilerin ki çok hoş

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 6 aydr calstm baya dğsme oldu :)

0|0
    1|0
    • Bahseder misin biraz :) ne amaçla yapmıştın? Küçültmek için mi

• Sıkılastrmak nesini bahsedeyim salona gittim halada devam ediyorum :)

• Kaslanma sadece squatla olmaz. Ama kalçan dikleşir sıkılaşır

0|0
    0|0
    • Sadece squat yeterli midir

• Hı hı kavga mı istiyorsun gelsene gibi olmuş ahshjsj teşekkürler :D

• Yok ondan değilde değişim kurabiye tarifi gibi anlatılmaz ki sana anlatıyım rica ederim umarım sonuçlar güzel olur iyi akşamlar.

• Olmaz ama düzenli yapman gerekir yani hemen ilk gün 200 rane falan yapma yürüyemezsin her gün kaç tane yapıcağını gösteren takvimleri kullan ve abartma

0|0
    0|0
Yükleniyor...