Hediye olarak düşünürsek nasıl?

Hediye olarak düşünürsek nasıl? link bugün bundan aldım takvim gibi değişik birşey gayret hos geldi bana içine erkek arkadasımın askerlik resimlerini koyucam ve annesine hediye edicem nasıl sizce? Cokmu basit kalır?

0|0
3|9

En İyi Erkek Görüşü

• Gonlu zengin insana her hediye ozel ve guzeldir. Uyanik kezban ya kaleyi icten fet ediyo :D

1|0
    0|0
    • hahaha :D Bir anda görünce aldım böyle yapim dedim lütfen günahımı almayın:P

• Bilmem gunahi sebabi burdan oyle gorunmuyo :D secimoncesi lobi calismasi gibisin :P

Erkekler Ne Diyor 8

• güzel bence olabilir

1|0
    0|0
  • güzel bir hediye..

1|0
    0|0
  • deri bilekli almayı düşünür müsün link

0|0
    0|0
  • Kardeş arkadaş senden jip bekliyorsa evt basit kaçar. he yok diyorsan güzeldir şıktır...

1|0
    0|0
  • değişik hediye iyi bi seçim basit falan kalmaz bence

1|0
    0|0
  • çokta basit değil ama değişik :)

1|0
    0|0
  • ben hediyelerde özellikle ilk hediyelerde kimsenin düşünmediği onu özel hissettirecek şeyler alırım yani en son verilecek muhteşem hediyeyi ilk olarak alırım.

0|0
    0|0
  • hala lube ayar olarak okuyorum :(

basit kalır mı bilmiyorum. benim resimlerim konulacak olsa istemezdim. önemli olan niyettir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Çok güzel fikir bence ama daha güzel bir önerim var. magichediye.com da senin bahsettiğin takvimin aynısı ama daha da özelleştirilmiş hediye edeceğin kişinin doğum gününden doğum gününe askere gittiği günden gelceği güne kadar olan takvim tasarlaya bilirsin belki kendin üstelik resim de yüklersin daha ona özel bir hediye olur ama sen bilirsin...

1|0
    0|0
    • Tesekkür ederim canım ama hediyeyi teslim edeli baya oldu hala en güzel kösesinde evin :)) ama senin dediğinide yapabilirim sağol :)

• Hoş olur bence :)

1|0
    0|0
  • link bence bunu denemelisin

1|0
    0|0
Yükleniyor...