Bayanlar yolda yürürken bir erkek size çıkma teklif ederse tepkiniz ne olur ?

Herkes bi şekilde birisine çıkma teklif ediyor.Bunlardan birisi şöyle olursa cevabınız ne olur.

Yolda yürüyorsunuz bir erkek yanınıza geliyor ve ; pardon umarım rahatsız etmiyorumdur sizi görünce hoşlandım ve dayanamadım belki terslersiniz diye vazgeçecektim ama söylemeden edemezdim sizden hoşlandım eğer vaktiniz varsa sizinle bi şeyler içebilir miyiz ? dese tepkiniz ne olur.

Not : Erkek eli yüzü düzgün boylu poslu yeterince yakışıklı.

Gözümün önünde böyle bi olay gerçekleşti bende KS ahalisindeki baynların tepkisini merak ettim.

0|0
7|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• İlk görüşte aşk diye bişey var mı bilmiyorum ama sanırım terslerdim sonuctaa bu devirde kimseye güven olmaz

0|0
    0|0
    • Adam seni kaçıracağım demiyor tanışmak istiyor.güvenmek tanıştıktan sonra olur sende ne katı biri çıktın.

• Ben genele yayarak soruyu sordum senin erkek arkadaşın olabilir belki bi başkasının yoktur

• bende herkesin var demedim zaten :)

• Bön bön bakarım sonrada utanır giderim. kafamda canlandırınca laf falan sokuyorum ama gerçek hayatta konuşamam kalırım

0|0
    0|0
  • Tipsizse ; Ay git be şurdan tanışmıyoruuz etmiyoruz

Yakışıklıysa ; Olabilir :)

1|1
    0|1
  • çok beğendiyse takip etsin birkaç kere bana tesadüfmüş gibi göstersin kendini sonrada muhabbet açsın ozmn ederim.yoksa yolda bulduğunu yolda kaybedersin derler herkese yapıyordur derim

0|0
    0|0
    • inan varya erkek etkilmeyi bildikten sonra isterse cok cirkin olsun.cok yakısıklı tanıyorum konusunca mala baglayan.ya bana itici geliyor yolda gördüğüne şak diye söylemek neblim herkese yapıyordur bu derim yani

• sizin bakış açınızla bakılınca size de hak veriyorum.

• Terslerdim sanırım bi insan hemen hoşlanmaz birinden

0|0
    0|0
    • Sen hiç yolda yürürken şimdiye kadar gördüğün birinden hoşlanmadın mı ? sakın hayır olmadı deme hepimizin gözüne birileri çarpıyor neticede.

• Yakışıklıysa, "ov beybi, bende bir hareketlenme oldu" derim...

Çirkinse "Allah belanı versin, ırz düşmanı" der kafasına çantayı geçiririm.

0|1
    0|3

Erkekler Ne Diyor 3

• düzgün konuşan bir adam her zaman kazanır..ama kızın ruh halide önemli o sıra acaba içinden küfür ede ede bir yeremi gidiyor yoksa çokmu mutlu bunlar önemli şeyler ama kabul etmeme olasılığıda düşük normal standartlarda bir kız iiçn kaşarlar zaten trafik ışığı gibi onlara laf yok :D

ama öyle birni tanımak bence daha iyi olur..çünkü tımıyorsun oda senı tanımıyor her ıkı tarafda tanımak için çaba gösterrir..

tanıdığın biri ile çıktığını düşün seni yii bilsin diye yapmacık olcan oda öyle olcak her iki tarafda birbirinin istediği gibi davrancak kendini kandırmacadan başka birşey değil..ama diğer türlü insan illaki pot kırar tanımadığı için ama günümüzde her türlü boktan insan olduğu için insan ister istemek hayır diyor tabi..

0|1
    0|0
    • Aynen katılıyorum sana ama sende nerden biliyorsun kabul etmeme olasılığının düşük olduğunu ?

• reis +1 veriştim geri alabilir miyim.

• :) kafana göre takıl kardeşim :D

• Bence çok yanlış düşünüyorsunuz her insan aynı olacak diye birşey yok.Neden önyargılı davranıyorsunuz.Belki de o kişi sizin kaderiniz belki onunla çok mutlu olacaksınız.Güvenmiyorum deyip de terslemek bence çok kabaca ...

0|1
    0|0
  • Yakışıklıysa, "ov beybi, bende bir hareketlenme oldu" derim...

Çirkinse "Allah belanı versin, ırz düşmanı" der kafasına çantayı geçiririm

Çok yakışıklıyım ve hatırı sayılır derecede aileden zenginim. Şu yukarıdaki kafayı yaşayan kızlarla özellikle uğraşıyor, kendime bağımlı hale getiriyor ve sömürüyorum. Özellikle, benimle oldukları süre içerisinde, sürekli olarak depresif halde olmalarına ve acı çekmelerine de özen gösteriyorum. Bu aptallar da bunu aşk zannedip daha da bağlanıyorlar. Hiç acımıyorum. Allah'da belalarını versin en kısa zamanda. Kız değil, domuz sürüsü bunlar. Ne kızlar var halbuki. Şişman, kısa boylu, çirkin, fakir vs. hem de. Bu kızlara diğer yüzümü göstermiyor ve takınabileceğim en bedbaht halimi sergiliyorum. Fabrikada işçiyim falan diyorum. Bu kızların bozulmamış karakterlerine, hiç bir baskı altında kalmadan kendileri gibi davranmalarına, duygusallıklarına, hür iradelerine, hayatlarında bir erkek olmadan da kendilerini bozmamalarına, temiz kalplerine, ne olursa olsun aşka ve sevgiye önem vermelerine, insanları tipli - tipsiz diye ayırmamalarına aşığım ben. Her zaman böyle kadınlar kazanır aslında arkadaş. kırk yıl başımın üstünde taşısam ah demem bunları.

0|0
    0|0
Yükleniyor...