Beni deneyeceğini söylemişti ama o gün bugün mü acaba?

Sevgilimle yeni barıştık fazla sık boğaz ediyodum onu hesap soruyor ve kavga anında hakaretler ettiğimden yoruluyorum artık deyip ayrıldı neyse barıştık işte düzeldim falan dedim dur bakalım mesajına cevap vermediğimde defalarca arayıp mesaj atcak mısın dedi yok dedim yapmam artık bugnde çekime gitti gelince mesaj atarım dedi 8 saat oldu bitmedi mi çekim dedim ses yok 2 saattir ben de bekliyorum beklemeye devam ediyim mi ne yapmalıyım

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• bekle.sakın mesaj yazma.. o sana dönsün. ve saatlerdir aramadıgı için onun şu an senden bekledigi şey yuz kere mesaj yazman. ama bunu yapma ve onu şaşırt. düzelttigini görsün. ya sende yogun modunda gibi ol yaa. böyle yapmayınca erkek diyoki bu kız boş boş evde oturuyo ondan böyle diyo.. yapma. yapma. yapma.

0|0
    0|0
    • yapmıyorum yapmıyorum yapmıyorum attı zaten ama kesinlikle bu sadece bugün değil daha sonra da gerçekleşecek ve ben yine bekliycem fikirleriniz için teşekkürler

• rica ederim. aynısını bende yaşadım ve böyle yaptım. nezaman yazmassan etmezsen okadar degerlisin işte. yoksa sürekli yazan boş kız görürler bizi. hoscakal.

Erkekler Ne Diyor 2

• Beklemelisin.

Ama bu oyuncak degil.

Eger 8 saat boyunca birşey atmıyorsa sana yazık ediyor.

0|0
    0|0
    • aslında başlarda da böyleydik o pek mesajlaşmayı sevmez 6-7 saat konuşmazdık ve ben asla atmazdım o hep 6-7 saatin sonunda ya ara ya da mesaj atardı şimdi bekleyemiyorm bekleyemediğim gibi cevap vermediğinde sürekli arayıp mesaj atıyorum bu yüzden boğdum onu ve bir sürü şey de var tabi bunların dışında

• Aferin. ilişkini böyle koruyabilecegini düşünmeye devam et. neyse iyi aksamlar

• sanada

• boşver ya ne halt yiyorsa yesin ne yapcan ögrenince madanya mı takcan...hem ipleri zamanında kaptırmışsın adam resmen karışma hayatıma demiş..sen çık yine ilişkini zorla ama olmuyorsa da artık başka insanları tanımaya çalış.

0|0
    0|0
    • haklısınız ben de diyorum adammı kalmadı diye ama işte onu istiyorum=(

• sevmek karın doyurmuyor şahsen ben çok sevdim ama haala açım :D dediğim gibi ip onun elinde bırak istediği gibi çeksin oynasın elbet ya o ipler kopacak yada sana geçecek..bekle ve gör..sabıırr ok :D

• sabır sabır sabır teşekkürler

Kızlar Ne Diyor 2

• bende aynı durumdayım bence çok üstüne gitmemek lazım bende 6 saatir hiç bişey yapmadım oda yapmadı beklemedeyim vay be halimize bakarmıısn

0|0
    0|0
    • yalnız arkalı önlü herkes mi aynı durumda :D senin sorunun ne peki

• ay ama o beklemek yok mu ne huzurum kalıyo ne bişey

• evet napalım allah sabrını vericek inşallah

• Sakın ısrar etme,bende seninle aynı durumdayım.Bekleme devam kesinlikle...

0|0
    0|0
    • sizin sıkıntınız nedir

• gizliliğini kaldırsana bir ekliyim seni sonra tekrar gizlersin olur mu?

• Kaldırdım

Yükleniyor...