5 ayda bu kıloya ınebılır mıyım?

merhaba arkadaslar,
3 ay once spora basladım tartıldıgımda 94.4 kıloydum 3 aydır cok duzenlı olmasada spor gtmeye calıstım ama toplasanız 3 ayın 1 ayı gıtmısımdır dıyette de cok kacrdgm oldu ama dun tartıldım 84.2 geldım..3 ayda hatta tam 3 ay bıle olmadı 11 haftada 10.2 kılo verdım duz 10 kılo deyın ıste sımdı 84 kıloyum..5 ayda 34 kılo verebılır mıyım? yememe daha cok dıkkat etseydım ve duzenlı spora gtseydm emınım 15 kılo rahat gıtmıstı ama olmadı ama artık daha cok azımlıyım.. bundan sonra duzenlı haftada 5 veya 6 gun spora gtsem her gun ortalama 1.5 saat spor yapsam bunun 1 saatı yuruyus 20 dk sı bısıklet 10 dk uzay bunlar sabıt... sonra twıster ıc ds kas mekık falan da yapcam yememe de daha cok dıkkat etsem 5 ayda 35 kılo zor mu sızce? cok mu hızlı vermıs olurum? vucudumun sarkmasını da ıstemıyorum ama.. nasıl yapabılırım bı yardımcı olsanız saat 5 den sonra bıse yemıcem aksam yemegı yok aksam 5 de bı elma ve kayısılı form cay? yardımcı olur musunuz? sabah kahvaltısı dısında ekmek yok sabah sadece 1 dılım cavdar ekmegı sonra ara ogun ogle yemegı bı kere yogurt ve elma 5 ogun olmus oluyor gunde 2.5 lıtre su 2 kupa bı sabah 1 aksam kayısılı form cay.. yardımcı olur musunuz allah rızası ıcın :( ramazanda spora gıdemıcem ama ekmek falan yemıcem corba salata seklınde gecıstırıcem ıftarı sahurdada 1 dılım cavdar ekmegı 1 haslanms yumurta 2 3 zeytn bıraz peynır domates salatalık seklınde yaparım dıyorum.. bıe eve 3 er kıloluk 2 dambıl alayım kol calısırım dıyrm bıde mekık aletı alıyım dıyrm salonda erkekler varya rahat yapamam ne dıyrsnz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• 4 ayda bilene ulasirsin

0|0
    0|0
    • dalga mı gecıyorsun yoksa cıddı mısın :(

• amın sagolasın :) kafama takılan bısey olursa kapını calarım :)

• hehe çal bakalim :)

Erkekler Ne Diyor 4

• Ne kadar hızlı verirsen o kadar çabuk alırsın. Çünkü hızlı verirsen bir emeğin olmaz ve çabuk alırsın.

0|0
    0|0
    • cok mu hızlı olur dıyorsun?

• Zaten dediğini yaparsan bünyen aşırı yorgun düşer ve hergün eve geldiğinde baygın gibi yatarsın. Bu olay hem sağlığına hem sosyal hayatına hem hayatına büyük etki eder. Ot gibi yaşarsın. Bence aynen devam et 11 haftada ne yaptıysan ya da hafif hafif artırmalar yap bir anda bu kadar aşırıya kaçma.

• haftaıcı calısıyrm aynen ole oluyor ısten cıkıp spora gdyrm aksam eve gelmem mınımum 22.30 sosyal hayatta ne kı pazar gunu zaten kursum var bı tek cmt bana kalıyr..

• inersin yapabilirsin

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • 30 kılo rahat vereblrsn 34 u bılemem herseye uyarsan olablr neden olmasn

0|0
    0|0
    • ya sımdı benım vucudum cokc abuk kılo verebılıyo.. bak mesela 2 ayda 7 kılo vermıstım sonra 2 hafta falan spora gtmedım ankaraya gttm sınavlarım vardı eskısı kadar cok yemedım ama doner dondurma cıkolata falan aralarda yedım tamam kılo vermedım ama almadım da toplamda 10 kılo verdım ıste. aslında yavas vermek daha saglıklı ama ben sabredemıyorum ıste kurbana kadar vermek ıstıyorum bu saydıklarımla sakıncalı bı durum var mı sence sunu yapma veya bu cok ıyı dedıgın seyler

• boyunuz ve kılonuz ne?

• boyum 1.55
      3 ay oncekı kılom 94.4 ıdı
      dun tartıldım 84.2 geldım
      3 ayda 10.2 kılo vrdım.
      boyum kısa oldugu ıcın 50 kılo falan olmam gerek :(

Kızlar Ne Diyor 1

• Sen bu dediklerini uygula daha fazla bile verirsin

0|0
    0|0
    • gercek mı dıyon dalga mı gecıyon canım :(

• 10 kılo werdım ama daha cok yolum var... sen kac kılosun boyun kac