Hangisine gitmeliyim karar veremiyorum ?

Okulun spor kollari var hangisini secsem karar veremiyorum. Yardimci olur musunuz?

Spor Müdürlüğüne bağlı öğrenci toplulukları:

Aikido Topluluğu Briç Topluluğu Cankurtarma ve İlkyardım Topluluğu Dağcılık ve Kış Sporları Topluluğu Doğa Sporları Topluluğu Eşli Danslar Topluluğu İzcilik Topluluğu Jonglörler Topluluğu Kapoera Topluluğu Motor Sporları ve Trafik Topluluğu Satranç Topluluğu Sualtı Topluluğu Sualtı Sporları Topluluğu Tenis Toplulugu

Amerikan Futbolu Takımı (Bay) Badminton Takımı (Bay-Bayan) Basketbol Takımı (Bay-Bayan) Bilardo Takımı (Bay-Bayan) Briç Takımı (Bay-Bayan) Buz Hokeyi Takımı (Bay-Bayan) Cimnastik Takımı (Bay-Bayan) Dağ Bisikleti Takımı (Bay) Eskrim Takımı (Bay-Bayan) Frizbi Takımı (Bay-Bayan) Futbol Takımı (Bay-Bayan) Güreş Takımı (Bay-Bayan) Hentbol Takımı (Bay-Bayan) Judo Takımı (Bay-Bayan) Karate-Do Takımı (Bay-Bayan) Kayak Takımı (Bay-Bayan) Kriket Takımı (Bay) Kürek ve Su Sporları Takımı (Bay-Bayan) Masa Tenisi Takımı (Bay-Bayan) Okçuluk Takımı (Bay-Bayan) Orienteering Takımı (Bay-Bayan) Ragbi Takımı (Bay-Bayan) Satranç Takımı (Bay-Bayan) Serbest Dalış (Bay-Bayan) Snowboard Takımı (Bay-Bayan) Sualtı Hokeyi Takımı (Bay-Bayan) Sualtı Ragbisi (Bay) Su Topu Takımı (Bay) Taekwon-Do Takımı (Bay-Bayan) Tenis Takımı (Bay-Bayan) Voleybol Takımı (Bay-Bayan) Yüzme Takımı (Bay-Bayan)

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• ne kızmışsın yaaa... üşenmeden bunları senmi yazdın? yoksa kes yapıştırmı yaptın? her neyse.. kura çekk :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• her alanda faaliyet olucak mı ya.. vay arkadaş nerde okuyosun.. öncelikle dağcılık kış sporları, varsa kesinlikle okçuluk takımı, sualtı sporları..

0|0
    0|0
  • ben olsam daoğa sporları yada dağcılığa giderdim

0|0
    0|0
  • Buz Hokeyi Takımı

0|0
    0|0
  • Okçuluk derim ben :)) (Severek yapıyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yuzme takimi

0|0
    0|0
  • Sualtı

Yüzme

Dalış

Seç

0|0
    0|0