Kızlar çekemedikleri kızlara onlar gibi hayatın keyfini çıkaramadıkları kızlara...

kızlar çekemedikleri kızlara onlar gibi hayatın keyfini çıkaramadıkları kızlara kaşar demek kolaylarına geliyo. bu düşünceye yorumunuz nedir?

0|0
9|1

En İyi Kız Görüşü

• Hayatın keyfi elden ele kucaktan kucağa dolaşmaksa almıyayım sağolun !

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• Kısmen doğru ama bu karşı tarafın da genellikle haketmiyor olduğunu göstermez.

0|0
    0|0
    • bunu biraz açsana ne gibi yani

• Yani o kızın önüne çıkan pek çok erkekle seçici davranmayıp hoş vakit geçirmesi o kızı evet kaşarolotti yapar yani bu lafı hakeder o kız ama bunu o kıza söyleyen kız onu kıskandığı için söylemez bu lafı. Erkeklerin onun gibi basit bir kıza daha çok ilgi göstermesine öfkelenir. Yani ben o kızdan daha değerliyim ama erkekler yine de onu seçiyor benimle aşk yaşamaktansa onunla belden aşağısını gıdıklayıcı yaşamayı tercih ediyor diyedir öfkeleri.

• Önüne her gelenle yatmaksa eğer hayatın keyfi; ölmek istiyorum. Biri beni vursun...

1|0
    0|0
  • yok öyle bişi. kaşar kaşardır. nokta.

2|0
    0|0
  • eğer hayatın tadını çıkarmak buysa ve bu çekememezlik oluyorsa ben ölmeyi tercih ederim

1|0
    0|0
  • Yoo kim demiş onu ?

0|0
    0|0
  • katılmıyorum

0|0
    0|0
  • hiçte bile yok öyle bir şey zaten öyle birisi kendini belli eder..bizim damga yapıştırmamıza gerek yok her şey ortada..

0|0
    0|0
  • bizde biliriz hergece birinin yatağında uyanmayı ama bir kızın en güzel çeyizi mührü açılmamış dudaklarıdır.

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• ovv yee,kızlar kıskandığından erkekler kendilerine vermediklerinden kaşar ya da kezban diyür

0|0
    0|0
Yükleniyor...