Protein tozları hakkında ne düşünüyorsunuz?

Ben fitnessa yeni başladım, üniversite öğrencisiyim haliyle hemen yemek yapamıyorum. Bizim spor salonunda tek ölçek satımıda var. Yarın protein içmeyi düşüyorum. Siz bu konuda ne düşünüyorsunuz?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Zararlı diyenler neyin kafası çözemedim ben peynir altı suyundan üretliyor tozu bebek mamalarında dahil var saçma sapan konuşmayın gülünç duruma düşüyorsunuz bu arada markası ney tozun? universal almayı düşünüyorum bende şu an whey 3 matrix kullanıyorum

0|1
    0|0
    • multitech whey protein, ucuz diye proteini biraz az galiba

• araştırdım şimdi dediğini bu bcaa dediğin proteinle sentezleniyormuş

• Zaten hemen hemen protein tozlarının içinde birazcık vardır eğer direk bcaa ile başlarsan kas kütlen daha çabuk şekil alır proteini diğer gıdalardanda alırsın :)) onu anlatmaya çalıştım

Kızlar Ne Diyor 1

• Oyle bisey duymustum ama tam olarak bilmiyom

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Sen bu işte yeni yetme olduğun için sakın ha başlama çünkü o takviye adı üstünde takviye içeriği ne olursa olsun. Kendin söylüyorsun yemek yemeyip sütle vs ile ona abanacaksın yakında helvanı yemeye geliriz. Bir seneye yakın yap sonra takviye al ki işe yarasın yoksa israf olmuş olur ve senin bu durumunda daha kötüsü

0|0
    0|0
    • neye dayanarak söylüyorsun bunları

• Dostum açıkladım işte adı üstünde takviye bu sana ne anlam ifade ediyor. Senin önce adam akıllı bir beslenme düzenin olmalı e sen yemek yemiyormuşsun protein tozu alayım diyorsun ondan medet bekliyorsun önce yemeğini ye sonra takviyeni al :D 3 sene boyunca profesyonel olarak vücut geliştirme sporuyla uğraştım şöyle gereksiz sorular sormamanı rica ediyorum. Tavsiyeme uy beslenme düzenini sağla madem kullanacaksın 3-4. aydan sonra kullanmaya başla

• http://mixlr.com/biberinsinirlisi/
    radyoya gelin arkadaşlar SinirliBiber DJlik yapıyo

0|0
    0|0
  • Zararlı bencede belki seneye üniversite deyken bende alacam

0|0
    0|1
  • içeceksen spor sonrası iç

0|0
    0|0
  • 3 aydan önce alma gereksiz.. onunyerine yumurta ve tavuk suyuna yönel şimdilik

0|0
    0|0
    • neden gereksiz

• alakası yok @borcunuödemedin

• iyi başkan sen kullanma o zman

• Zararli alma bence dogal spor yap

0|0
    0|2
Yükleniyor...