Eski sevgilisini unutamayan erkeklere genel bir bakış (yapalım mı?) vol.1

okuyorum bu tarz şeyler en kötüsü de duyuyorum...adam evi barkı kurmuş, recebin tavsiyesiyle 3 çocuğu bulmuş hala eski sevgilimi unutamadım diyor.ya sen deli misin arkadaşım bunca senedir aklın nerdeydi diye sormazlar mı adama...hayır 'çok uğraştım cevabını' alamazsınız da 'mantıken uymuyorduk' diye saçma bi cevap verip hem kendi hayatını hem de karşısındaki masumun hayatını nasıl mahvettiğini duyarsınız.bi kadar kolaydı bi insanın hayatına mal olmak...

bazen de aldatmıştır hatun bunu hırs yapmıştır beyimiz.genellemeye girer bütün kadınlar aynı.benim bu tarz erkekler için yaptığım genellemeler misali...bazen daha gençtir o zamanlar kıymetini bilememiştir,bazen anlaşamamıştır vs vs çoğaltılabilir

madem seviyosunuz,özlüyosunuz gidin kapısında yatın arkadaşım.olmadı mı eyvallah demeyi öğrenin o zaman.ya da gitgelli mi adam gibi yol vermeyi bilin ya da devam etme cesaretini gösterin.eskiyi unutmak için yenilere yırtık pırtık yelken açmayıverin.sonra gizli gizli akşamları ağlamayın kuytu köşede,içinize bi ağırlık çökmesin..karşındaki de bir insan!adamı hasta etmeyin.

buyrun sizin görüşleriniz?

0|0
5|7

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 7

• ver elinden öpem

0|0
    0|0
  • Birini severken evlenip o insanında hayatını rezil edemem bu hakkı görmüyorum kendimde...

ne zamanki aklımdan fikrimden kalbimden çıkar ozaman evlenirim

şuan için bir sevdiğim yada unutamadığım birisi yok nasip olanı oturduk bekliyoruz bakalım nereden çıka gelecek bizim hatun :)

0|0
    0|0
  • Birde şu açıdan baksak;

Aradan geçmiş aylar yada yıllar, erkek unutmaya çalışıyor yenı aşklara yelken actı acacak ..

Tam bu sıradaa unuttu sayılabilecek kız tekrar ona mesaj atıyor nasılsın, insan arada bir mesaj atar diye kanına giriyor ..

O zaman o erkeğin ne yapması gerekir? Yada bayanın amacı nedir?

0|0
    0|0
    • bayanın da canı sıkılmıştır.ya da ondan sonra hemen edindiği sevgilisinden henüz ayrılmıştır.boşluktadır...zira biz bayalar ilgiyi çok severiz bilirsin.

erkek unutmaya çalışıyorsa devam etmeli.cevap yazmamalı yani.ya da o da mı özledi baksın bakalım ikinci kez oluyor mu?-ki olmaz-ama onu atlatmak için bi başkasını kullanmasın.

• önyargılarını kırmış heralde bi sorsaydın bari:)))unutma biz kadınlar ilgiyi severiz...seninkiyse hiç olmamışa bir tutku..kolay gelsin umarım doğru karar verirsin

• Teşekkürler fakat ben ona ilgi gösterdikce o dahada şımardı sanki bana cok kabasın dedi dun akşam mesela oysaki ben ustu kapali bir şekilde sadece kendısınden bahsetmesını beklemiştim maksat muhabbet olsun diye ..

• süper yaa tam bi hemşeri cevabı olmuş.. fikrine sağlık. net ve pratik zeka dolu olmuşş.. ben izmir bırakıp anakaraya tayin olduğumdan beri böyle insana hasretim.. bravoo

0|0
    0|0
  • Sadece sevmek ile olmuyor ki,fikirler,düşünce biçimleride birbirine uymalı ki,sağlıklı bir ilişki olsun,herşey sadece sevmekle olsaydı. :)

0|0
    0|0
    • madem uymuyordu hiç başlamasaydı.düşünce uymuyorsa niye başlıyor?bunlar sadece koklaşa koklaşa mı anlaşıyor?yoksa telepatik olarak anlaştıklarını mı düşünüyorlar?garip vesselam

• ben aşkın fiziksel sevgininse ruhsal bir olgu olduğunu düşünüyorum.bir şeyleri görmezden geldiğin zamanlar aşık olduğun zamana rastlar bana göre.sonra bi bakarsın iş ciddiye biniyor.o sevdiğin gözlerin,gülüşün,fiziğin hayatta sevemiyceğin düşünceleri,hareketleri var.aşkın gözünü kör eden erosa hesap sormalı ya da aşkın bir gün biticeğini bilerek biraz da aklı katmalı olaya.yani demem o ki haklısın bi bakıma garip de değil

• yapalımmmmmmmm

0|0
    0|0
  • Helal olsun sana ya milyonlarin tercumani oldun su an:-)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Bence eski sevgililerin canı cehenneme:D

3|0
    0|0
  • aynen bacım helal olsun şu anodurumdayım ve sevgilsi var ama ben sculyum kalbını cok kötukuırdım telini verdı enson araamdınm inatıocım cunku bende savasacak gucum klmadı artık bitim tukendım a8y cıktık artık neyapacagımı bilmiyorum

0|0
    0|0
  • waoouuwwwwww :D

0|0
    0|0
  • Eski sevgilim benden uzak cehenneme direk olsun!Ben bunu soyler su andaki iliskime bakarim iste o kadar!

0|0
    0|0
Yükleniyor...