Antalyasporun durumu?

Ben antalyada yaşıyorum ve takımımızın böyle başarılarına ihtiyacımız vardı. Ama antalyasporun hali dışardan nasıl görünüyor sizce bursasporun başarısını tekrarlayabilirmi yoksa ilerleyen zamanlarda düşermi?

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 7

• şifonun yıllardır takımın başında olmasıyla istikrar sağlandı ve kemik kadronun üstüne yapılan transferler takıma uyum sağladı.özellikle traore müthiş

0|0
    0|0
  • bunu için bursa gibi seyirciye ihtiyaç vardır bu ülkede başarılı olursun ama devamı için mutlaka destek çıklması gerekir taraftar ne kadar takıma destek çıkarsa okadar başarı gelir..ya bursa gibi taraftarın olur şampiyon olursun yada sivas gibi antep gibi destekçin olmaz 2.lik 3.lükle yetinirsin

0|0
    0|0
    • Antalyanın taraftarıda çok sağlam merak etme

• bursasporun yaptığını antalyasporun yapabileceğini sanmıyorum.bu antalsporun başarısız bir takım olmasından kaynaklanmıyor.türkiyede 3 büyükler dışında şampiyon çıkatmak çok zor.biraz da işin içine şike girince bu daha da zorlaşıyor.ama bir orduspor taraftarı olarak antalyasporun şampiyon olmasını çok isterim.inşallah anadolu takımları da artık kendilerini gösterirler.onlar da şampiyonluğa oynarlar ve hatta inşallah şampiyon olurlar.

0|0
    0|0
    • iinşallah orduda ligin başında iyiydi ama sonradan bozdu işi. ama iyi kadrosu ve iyi bi teknik direktörü var başarılı olacağından eminim

• Ligin ilk yarısı bitmeden soluğu kesilir

0|0
    0|0
  • Bence 3,4,5 bitirir şampiyon olamaz.. Şampiyon gs-fb arasında olur yine bence.

0|0
    0|0
    • Galatasaray şampiyolar liginden elenmezse lige fazla önem vermez ve bizim şansımız artar bence

• fakat Galatasaray'ımızın öyle bir kadrosu var ki her maç 5-6 tane farklı oyuncu oynuyor o yüzden ligde çok sıkıntı çekeceğimizi zannetmiyorum

• yarın bizi yenmeyinde şampiyon olun inşallah:)

0|0
    0|0
  • antalyaspor sezonu düşme potasından uzak orta sıralarda bitirebilir. gönül arzu eder ki daha başarılı olsun.. ancak sert bir düşüş yaşaması yakındır.

0|0
    0|0
    • ama gerçekten çok iyi bi kladromuz ve çok iyi bi teknik direktörümüz var

Yükleniyor...