2 gün önce engeli kaldırdı sizce neden kaldırmış olabilir? Aşktan anlayan arkadaşlar buraya lütfen...

11 ay çıktık.birbirimizi çok sevdik.ben hata yaptım.pişman olduğumu söyledim oda hala sevdiğini fakat bi daha güvenemeyeceğini söyledi.ve hiçkimseyle çıkmadida konuşmadı da buna eminim.hergün birbirimizi görüyoruz unutmuş olacağını sanmıyorum. bi ara üstüne çok düştüm barışalım diye sürekli mesaj attım yeter artık anla olmayacak dedi ve beni engelledi bende bi daha bişey yazmadım karşısına çıkmadım. 2 gün önce engeli kaldırdı sizce neden kaldırmış olabilir?

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• eski sevgilinle görüşmüşsen . birdaha güvenmez sana . birlikte oldunuz tekrar diyelim, şiddetli bir tartışmanızda senin tekrar o kişiye gideceğini düşündüğü için , ve sende daha önce 1 kere yaptığın için bu olayı .ihtimal dediğimiz bu şey 11 aydır onun aklını kurcalıyor :)

0|0
    0|0
    • bı barıssak bı daha hıc hata yapmıcam aklım basıma geldı

• el yazınla bir mektup yaz, samimi olarak içinden geleni söyle . mektubu ona ver uzaklaş. sonrada onu gördüğünde yüzüne değilde yere falan bak . her görüşünde mahçup ol yani . facebook dan ziyade kendi el yazın ve kokun etkili olacaktır :)

• vaay mantıklı :)

Erkekler Ne Diyor 7

• hatan ne çünkü mesela bir erkek olarak benim için affedilecek hatada var affedilmicekte.

0|0
    0|0
  • şansını bir kez daha denemelisin

0|0
    0|0
    • ondan mı bekleyeyım eklemesını ben mı ekleyeyım ?

• iyi haberlerini bekliyorum o zaman :) neticeyi bildirmeyi unutma olur mu :)

• tamam mesaj atıcam :)

• bu gibi durumlarda herkes karşıdan bi hamle bekler.ama ilk hamleyi o atmalı bu noktada,sen gerekeni yaptın daha önce.sadece engel kaldırmayla olmuyor bu iş

0|0
    0|0
    • o eklesın dımı sence de cunku zamanında herseyı yaptım

• cok tesekkurler :)

• tamam:)bir kere teşekkür etmen yeterli:)ilişkin zor bi süreçte.umarım üstesinden gelirsiniz.

• gösterdiğin ilgiye ihtiyacı var demekkki. ya da daha iyisini bulamamıs.

0|0
    0|0
    • ondan mı bekleyeyım eklemesını ben mı ekleyeyım ?

• yok ya ben aynı okulda oldugumuz ıcın bılıyorum ıstese bızım okuldan bıle cok kızla cıkar cok sevdı benı cok

• anladım. zamana bırak bakalım ne olcak.

• aynı hatayı tekrar yapacagından sana guwenmıyordun belkı 1 sans wermek ıcın kaldırmıs olabılr

0|0
    0|0
    • bende boyle dusunuyorum

• ynede nyetını anlayamazsn belkıde sana acı cektrmek ıstıyor

• Çık karşısına adam akıllı konuş

0|0
    0|0
    • aynı okuldayız zaten de yıne sıktır gıt demesınden korkuyorum :(

• Küfür mü ediyor sana

• tak geri vitese kimseden yüz bulamayınca elbet gelecek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• birşey bekleme tatlım erkek bu birsey yapma sakın kaybedersin hala peşimde der ve yapacagı bişy varsa da yapmaz. mesaj atacaksa da atmaz hala unutmadı ben braz daha etrafı süzym gibi düşünür erkekler.Ama seviyorsa zaten yakın zamanda döner yoksa da sen mesaj atmadın diye bitmez o sevmedgi için biter. üzülme

0|0
    0|0
    • cok tesekkur ederım ya eklıcem kabul etsene yardımına ıhtıycım var gelısmelerden sonra ne yapmam gerektıgını soylersın :(

• Canım erkek icin ilişkide güven cok önemli üstüne düşene kadar güvendir kendine bence daha iyi olur.

1|0
    0|0
    • guvenmesı ıcın herseyı yaparım canım

• hayır ya sn zaten bi kere adım atmışşn artık sıra onda bırak o geliyosa gelsn sn tekrar adım falan atma

0|0
    0|0
  • seni özlemiş

0|0
    0|0
Yükleniyor...