Kalçalarım geniş ve düşük? yardıım edin?

kaçlaarım yana doğru geniş (genetik bu) ve düşük, kalkık bir kıçım yok bilgisayar başında oturmaktan, sağlıksız beslenmekten vs filan. Ve bacaklarımda kalın, squat yapsam daha çok kalınlaşır diye yapmak istemiyorum, bacaklarım inceldikten sonra yapmak istiyorum ve hergün düşük-normal tempoda koşsam veya 50 dakikalık zumba yapsam bacaklarım incelir mi?

tabi yediklerime de dikkat etsem, ara öğünlerde ne yiyeceğim konusunda tavsiyeler de bulunursanız çok ideal olur, şimdiden teşekkürler :)

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Nasıl yardım edebılırız? Düşük kalçalarından birini yukarda tutmamıza ne dersin?

0|0
    0|0
    • ya insanı küfre sevk ediyorsunuz. Neler yapabilirim, hangi hareketleri yapabilirim koşu olarak hızlı mı koşayım yürüyüş mü yapayım yoksa süreyi aartırayım veya herhangibir egzersiz. Gerçekten de beyninizi makatınızdaysa lütfen onu oradan çıkarın.

• Soracagın daha prof mevkıler varken burada gelıp yok kalkık yok dusuk yok çıkık yok yuvarlak yok düz gıbı belırtmen de senın beyın yapın , küfür edıp engelleyebılırsın , ama yazma daha !!!

• SORACAĞIN DAHA PROF MEVKİLER VAR DEYİP atacağına bir taraflardan isim ver.
      BU KADAR CAHİL OLMA.

Erkekler Ne Diyor 4

• Yuvarlakmi anlamadimm

0|0
    0|0
    • kalçalarım yuvarlak ama popom dışa doğru değil yana doğru

• Aaa anladimmm herkeste olmayan ama hos duran 😋😋

• Kalınlaştırır ve dikleştirir. Koşu yap hızlı tempo yürü ama yanında kalça kaslarını çalıştırma lazım

0|0
    0|0
  • zumba da zten tek zayıf olanlar erkeklerdır hanı bıl ıstedm. d

0|0
    0|0
  • incelmez sekillenir.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ıncelmez seklı güzel olur

0|0
    0|0
    • peki inceltmek için ne yapmam lazım:(

• zayıflaman lazım ancak o zamn ıncelır :)

• işte nasıl zayıflıcam :D evde hergün zumbaa yapsam işe yarar mı:)

Yükleniyor...